SP v alpském lyžování - obří slalom muži, 1. kolo | Vítěz: Alexis Pinturault (FRA) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - slalom ženy, 1. kolo, Åre | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
SP v alpském lyžování - obří slalom muži, 2. kolo, | Vítěz: Alexis Pinturault (FRA) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - slalom ženy, 2. kolo, Åre | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Tirreno - Adriatico 4.etapa: Indicatore (Arezzo) - | 1. Wout Poels (SKY) (kon.) |
SP v severské kombinaci - skoky HS134, Oslo | Vítěz: M. Laheurte (FRA) (kon.) | | | SP v severské kombinaci - běh 15 km, Oslo | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
SP v běhu na lyžích - muži 50 km volně, Oslo | Vítěz: Sjur Roethe (NOR) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - muži HS134, Oslo | Vítěz: S. Freund (GER) (kon.) |
Štafeta mužů, 4x7,5 km | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Štafeta mužů, 4x7,5 km
Vítěz: Německo
Jan Havlovic
Štatistiky
KONEČNÉ VÝSLEDKY
1. Německo (0+3) 1:13:49,5
2. Norsko (0+6) +15,4
3. Francie (0+4) +33,6
4. Rusko (1+6) +49,7
5. Rakousko (1+4) +54,8
6. Česká republika (0+6) +55,1
7. Švýcarsko (0+7) +1:48,8
8. Slovinsko (0+6) +1:49,2
9. Ukrajina (0+3) +2:31,5
10. Bělorusko (0+11) +2:34,7
11. Slovensko (0+8) +2:57,0
12. Itálie (1+9) +3:03,2
13. Finsko (0+7) +3:29,1
14. USA (2+11) +3:31,6
15. Estonsko (0+7) +3:32,5
16. Bulharsko (1+13) +3:40,0
17. Kazachstán (0+3) +4:06,2
18. Švédsko (2+6) +4:22,5
19. Kanada (2+9) +5:03,4
20. Polsko (1+10) o kolo zpět
21. Japonsko (0+15) o kolo zpět
22. Rumunsko (4+12) o kolo zpět
23. Litva (2+15) o kolo zpět
24. Velká Británie (0+10) o kolo zpět
25. Korea (2+16) o kolo zpět
26. Lotyšsko (4+13) o kolo zpět
27. Srbsko (4+17) o kolo zpět
STARTOVNÍ LISTINA
1. Rusko (Garaničev, Volkov, Malyško, Šipulin)
2. Norsko (Bjoerndalen, T.Boe, J.Boe, Svendsen)
3. Německo (Lesser, Boehm, Peiffer, Schemmp)
4. Francie (S.Fourcade, Beatrix, Fillon Maillet, M.Fourcade)
5. Rakousko (Mesotitsch, Eder, Grossegger, Landertinger)
6. Kanada (Ch.Gow, Smith, S. Gow, Green)
7. Ukrajina (Pidručnyj, Pryma, Žyrnyj, Semjonov)
8. Česká republika (Krčmář, Soukup, Šlesingr, Moravec)
9. Slovinsko (Maric, Bauer, Fak, Trsan)
10. Itálie (De Lorenzi, Hofer, Bormolini, Windisch)
11. Švýcarsko (Dolder, Weger, Wiestner, Joller)
12. Bělorusko (Čepelin, Djužev, Abašev, Ljadov)
13. Bulharsko (Anev, Zlatev, Iljev, Gerdžikov)
14. Slovensko (Hasilla, Kazar, Matiaško, Otcenáš)
15. Estonsko (Koiv, Ermits, Zahkna, Lessing)
16. Kazachstán (Savickij, Pantov, Braun, Podkorytov)
17. Švédko (Arwidson, Femling, Eriksson, Armgren)
18. Rumunsko (Buta, Faur, Danila, Puchianu)
19. Velká Británie (Jackson, Dixon, Kane, Laponder)
20. USA (Bailey, Nordgren, Burke, Doherty)
21. Polsko (Janik, Szczurek, Guzik, Plywaczyk)
22. Litva (Kaukenas, Dombrovski, Strolia, Suslavicius)
23. Lotyško (Puzulis, Praulitis, Slotinš, Patrijuks)
24. Japonsko (Inomata, Kobonoki, Tachizaki, Maeda)
25. Finsko (Kauppinen, Toivanen, Hiidensalo, Gronman)
26. Korea (Jun, J.Kim, Y.Kim, Lee)
27. Srbsko (D.Rastic, Hodzic, Krsmanovic, A.Rastic)
KONEČNÉ VÝSLEDKY
1. Německo (0+3) 1:13:49,5
2. Norsko (0+6) +15,4
3. Francie (0+4) +33,6
4. Rusko (1+6) +49,7
5. Rakousko (1+4) +54,8
6. Česká republika (0+6) +55,1
7. Švýcarsko (0+7) +1:48,8
8. Slovinsko (0+6) +1:49,2
9. Ukrajina (0+3) +2:31,5
10. Bělorusko (0+11) +2:34,7
11. Slovensko (0+8) +2:57,0
12. Itálie (1+9) +3:03,2
13. Finsko (0+7) +3:29,1
14. USA (2+11) +3:31,6
15. Estonsko (0+7) +3:32,5
16. Bulharsko (1+13) +3:40,0
17. Kazachstán (0+3) +4:06,2
18. Švédsko (2+6) +4:22,5
19. Kanada (2+9) +5:03,4
20. Polsko (1+10) o kolo zpět
21. Japonsko (0+15) o kolo zpět
22. Rumunsko (4+12) o kolo zpět
23. Litva (2+15) o kolo zpět
24. Velká Británie (0+10) o kolo zpět
25. Korea (2+16) o kolo zpět
26. Lotyšsko (4+13) o kolo zpět
27. Srbsko (4+17) o kolo zpět
STARTOVNÍ LISTINA
1. Rusko (Garaničev, Volkov, Malyško, Šipulin)
2. Norsko (Bjoerndalen, T.Boe, J.Boe, Svendsen)
3. Německo (Lesser, Boehm, Peiffer, Schemmp)
4. Francie (S.Fourcade, Beatrix, Fillon Maillet, M.Fourcade)
5. Rakousko (Mesotitsch, Eder, Grossegger, Landertinger)
6. Kanada (Ch.Gow, Smith, S. Gow, Green)
7. Ukrajina (Pidručnyj, Pryma, Žyrnyj, Semjonov)
8. Česká republika (Krčmář, Soukup, Šlesingr, Moravec)
9. Slovinsko (Maric, Bauer, Fak, Trsan)
10. Itálie (De Lorenzi, Hofer, Bormolini, Windisch)
11. Švýcarsko (Dolder, Weger, Wiestner, Joller)
12. Bělorusko (Čepelin, Djužev, Abašev, Ljadov)
13. Bulharsko (Anev, Zlatev, Iljev, Gerdžikov)
14. Slovensko (Hasilla, Kazar, Matiaško, Otcenáš)
15. Estonsko (Koiv, Ermits, Zahkna, Lessing)
16. Kazachstán (Savickij, Pantov, Braun, Podkorytov)
17. Švédko (Arwidson, Femling, Eriksson, Armgren)
18. Rumunsko (Buta, Faur, Danila, Puchianu)
19. Velká Británie (Jackson, Dixon, Kane, Laponder)
20. USA (Bailey, Nordgren, Burke, Doherty)
21. Polsko (Janik, Szczurek, Guzik, Plywaczyk)
22. Litva (Kaukenas, Dombrovski, Strolia, Suslavicius)
23. Lotyško (Puzulis, Praulitis, Slotinš, Patrijuks)
24. Japonsko (Inomata, Kobonoki, Tachizaki, Maeda)
25. Finsko (Kauppinen, Toivanen, Hiidensalo, Gronman)
26. Korea (Jun, J.Kim, Y.Kim, Lee)
27. Srbsko (D.Rastic, Hodzic, Krsmanovic, A.Rastic)
Rusové předvedli výbornou stíhací jízdu a dojeli na čtvrté pozici, ačkoliv byly po první střelbě na předposledním místě! Pátá příčka patří Rakousku. Šestá pozice zbyla na Českou republiku. Výborný výkon podala celá čtveřice! Medaile to sice není, ale nemáme se za co stydět!
1. Německo (0+3) 1:13:49,5
2. Norsko (0+6) +15,4
3. Francie (0+4) +33,6
4. Rusko (1+6) +49,7
5. Rakousko (1+4) +54,8
6. Česká republika (0+6) +55,1
7. Švýcarsko (0+7) +1:48,8
8. Slovinsko (0+6) +1:49,2
9. Ukrajina (0+3) +2:31,5
10. Bělorusko (0+11) +2:34,7
11. Slovensko (0+8) +2:57,0
12. Itálie (1+9) +3:03,2
13. Finsko (0+7) +3:29,1
14. USA (2+11) +3:31,6
15. Estonsko (0+7) +3:32,5
16. Bulharsko (1+13) +3:40,0
17. Kazachstán (0+3) +4:06,2
18. Švédsko (2+6) +4:22,5
19. Kanada (2+9) +5:03,4
20. Polsko (1+10) o kolo zpět
21. Japonsko (0+15) o kolo zpět
22. Rumunsko (4+12) o kolo zpět
23. Litva (2+15) o kolo zpět
24. Velká Británie (0+10) o kolo zpět
25. Korea (2+16) o kolo zpět
26. Lotyšsko (4+13) o kolo zpět
27. Srbsko (4+17) o kolo zpět