Chodov – Vítkovice 3:5 (kon.) | Ostrava – Tatran 4:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 4:0 (kon.)
Bulldogs – Bohemians 6:5 (kon.)
Bulldogs Brno
6:5 (0:2, 3:0, 3:3)
FbŠ Bohemians
cz Sobota 14.03.2015, 20:00 • MSH Vodova Brno - stará hala • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

49:29
    Kindl udělal kličku několika protihráčům, až jej nakonec Kadlec fauloval a za nadzvedávání hole je vyloučen na dvě minuty.

38:01
    Jiří Koutný mimo hru zřejmě zasáhl jednoho z protihráčů loktem a je tak vyloučen na dvě minuty za hrubost. Možnost pro hosty, jak se dostat zpět do vedení.

24:48
    Teď už ovšem budou vylučovat. Na dvě minuty za vrážení je vyloučen Kuncman a domácí si zahrají přesilovku.

02:48
    Je tu první vyloučení zápasu a přesilovku si zahrají hosté. David Coufal je totiž vyloučen za sekání.

Daniel Havel

Góly a asistencie: 26. Jakůbek (Bauer), 31. Fuchs (Jeski), 39. Hrubý, 42. Mendrek (Sládeček), 45. Hrubý (Juhaňák), 60. Jakůbek (Koutný M.) – 8. Šárka (Bagin), 14. Höffer (Poláček), 45. Bagin (Šimek M.), 52. Čihák, 55. Šimek D. (Kindl)

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Kadlec, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Hrubý, Koutný J., Koutný M., Sládeček, Mendrek, Veselý, Žižka, Ondráček, Jalový, Jeski, Komenda, Bauer, Jakůbek "C"

Trenéři: Rostislav Kohút, Jan Kadlec

FbŠ Bohemians: Koráb (Cimbálek) – Kisugite, Šimek M., Bagin "C", Musil, Jedlička, Šimek D., Bílek, Poláček, Kuncman, Čihák, Chlumský, Tůma, Kieler, Mandík, Höffer, Kindl, Růžek, Šárka

Trenéři: Roman Kieler, Michal Jedlička

Rozhodca: Pavel Hála, Martin Kotala