Jihlava – HC Litvínov 6:2 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 6:8 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
HC Litvínov
cz Sobota 14.03.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-out DHL extraligy juniorů (CZ)

42:30
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Ondřej Leština (JIH) dnes míří podruhé na trestnou lavici, tentokrát za hákování.

Na vyloučení: 4-6.

38:25
    Litvínov bude hrát v závěru druhé třetiny přesilovku, jelikož Ondřej Leština (JIH) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 3-6.

32:47
    Doufejme, že poměrně nepohledný hokej nyní utne vyloučení na obou stranách. Ján Mahút (JIH) dostává dvě minuty za hrubost, stejně tak jako Martin Havelka (LIM).

Na vyloučení: 2-6.

27:09
    Dukla bude mít možnost navýšit své vedení, dvě minuty dostává Marek Baránek (LIM) za hákování.

Na vyloučení: 1-5.

17:51
    Litvínov čeká první přesilová hra zápasu. Simon Beran (JIH) dostává dvě minuty za vysokou hůl, kterou hrál v útočném pásmu.

Na vyloučení: 1-4.

14:57
    Čtvrtá přesilovka Dukly v dosavadním průběhu první třetiny. Tentokrát si jde odpočinout Jaroslav Šimeček (LIM), který se ve středním pásmu dopustil zbytečného podražení.

Na vyloučení: 0-4.

12:25
    Martin Brejžek (LIM) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 0-3.

07:31
    Druhé vyloučení Litvínovských. Josef Jícha (LTM) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 0-2.

03:52
    První přesilová hra zápasu. Martin Havelka (LIM) usedá na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 16. Anděl (Dundáček, L. Jícha), 28. Střecha (Hohl, Anděl), 35. Balaštík (Kochánek, Marcilis), 39. Anděl (Dundáček), 43. L. Jícha (Anděl, Dundáček), 51. L. Jícha (Dundáček) – 31. Ujfaluši (Šesták, Baránek), 41. Weitz (Vostárek)

HC Dukla Jihlava: Vacek (Kořenář) – Hohl, Dundáček, Leština, Tobola, Kochánek, Port, Klofáč – Střecha, L. Jícha, Anděl – Beran, Dvořák, Ondráček – Balaštík, Mahút, Marcilis – Bambula. Trenér: Patrik Augusta.
    HC Litvínov: Spěšný (31. Sroka) – Březák, Šefl, Brejžek, Sklenička, Baránek, Vostárek – Stříbrný, J. Jícha, Ujfaluši – Šimeček, Weitz, Štěpka – Šesták, Trübenekr, Havelka. Trenér: Robert Reichel

Rozhodca: Doležal – Polák, Rampír