0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Košice
Utorok 10.03.2015, 17:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga play-off

59:41
    2 min. Černák (KOS), vyhodenie puku.

Jeden z najlepších hráčov HC dnes už počká na trestnej do konca zápasu, diváci odmeňujú Havranov skandovaným potleskom.

56:14
    2 min. Štrbák (KOS), napadnutie.

Tak aspoň čestný gól by si Havrani zaslúžili.

50:59
    5 min. plus DKZ Bartoš (KOS), vysoká hokejka.

Naozaj nešetrné seknutie, nie však úmyselné, tak nejak vyplynulo z hry. Bartoš dohral. Piešťany bez brankára!!!

37:52
    2 min. Škadra (PIE), vyhodenie puku.

Veľmi dôležitá presilovka Oceliarov.

26:40
    2 min. Petráš (PIE), krosček.

Ďalšia možnosť Košíc na zvýšenie skóre, v avizovanom vylúčení mal šancu z pravého krídla Spilar, neuspel. Divákom sa trest pre Petráša nepáči.

18:57
    2 min. Jánošík (KOS), seknutie.

Asi to treba vidieť na videu, netrúfam si ohodnotiť.

18:07
    2 min. Peško (PIE), seknutie.

Faul na Kutálka, ktorý mal celkom pekne našliapnuté. S počtom vylúčených nebude spokojný ani jeden tréner v prestávke.

11:29
    2 min. Škadra (PIE), nedovolené bránenie.

No, vylúčených je už požehnane. Sadnúť si ide Martin Škadra.

06:08

05:35
    2 min. Petráš (PIE), seknutie.

Na presilovky vyrovnané, sadnúť si odchádza Petráš.

02:49
    2 min. Štrbák (KOS), vysoká hokejka.

Prvé vylúčenie. Kapitánovi hostí sa tento verdikt veruže nepáči, upodozrieva Petráša s filmovania. Nič to nemení na tom, že prvá presilovka pre Piešťany je tu.

Vlado Zimányi

Góly a asistencie: 25. Jenčík (Spilar), 49. Spilar (Štrbák), 53. Bondra (Bartánus)

ŠHK 37 Piešťany: Šúrek – Brňák (C), Leppänen, Šedivý, Škadra, Leško, Kotaška, Bučka, Rais – Petráš, Peško, Haring – Stupka, Pašek – Holovič (A) – Konečný, Mišura, Klempa – Románek (A), Vaculín, Hudec
    Tréner: L. Gudas

HC Košice: Hylák – černák, Štrbák (C), Jánošík, Philipp, Cebák, Macejko, Šeda – Spilar (A), Bartoš, Jenčík – Kutálek, Hrnka, Sojčík – Bicek (A), Chovan, Lapšanský – Bondra, Suja, Bartánus – Hinďoš
    Tréner: P. Oremus

Rozhodca: Müllner, Orolín – Junek, Výleta