SP v alpském lyžování - sjezd žen, Ga-Pa | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: H. Reichelt (AUT) (kon.) |
GF Stade Bianche 2015 | 1. Zdeněk Štybar (Etixx - Quick Step) (kon.) |
SP v severské kombinaci - týmový sprint, skoky | Vítěz: Norsko II (kon.) | | | Severská kombinace - týmový sprint, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo I (kon.) |
SP v běhu na lyžích - sprinty mužů a žen, Lahti | Vítěz: M. Bjoergenová (NOR) a E. Brandsdal (NOR) (kon.) |
HME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) | | | HME v atletice: Dopolední souhrn | (kon.) |
HME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - týmový závod mužů, HS130 | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sprint mužů, 10 km | Vítěz: J. T. Boe (NOR) (kon.) | | | Sprint žen, 7,5 km | Vítěz: M. Dorin Habertová (FRA) (kon.) |
koniec udalosti
SP v běhu na lyžích - sprinty mužů a žen, Lahti
Vítěz: M. Bjoergenová (NOR) a E. Brandsdal (NOR)
Jan Havlovic
Štatistiky
VÝSLEDKY
FINÁLE ŽEN
1. Marti Bjoergenová (NOR) 2:59,79
2. Ingvild Flugstad Oestbergová (NOR) +0,14
3. Kikkan Randallová (USA) +0,24
4. Jessica Diggins (USA) +0,38
5. Denise Herrmannová (GER) +2,49
6. Hanna Falková (SWE) +3,64
FINÁLE MUŽŮ
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:42,75
2. Sindre Bjoernestad Skar (NOR) +0,21
3. Richard Jouve (FRA) +0,52
4. Haavard Solaas Taugboel (NOR) +0,77
5. Baptiste Gros (FRA) +0,84
6. Renaud Jay (FRA) +3,29
VÝSLEDKY
FINÁLE ŽEN
1. Marti Bjoergenová (NOR) 2:59,79
2. Ingvild Flugstad Oestbergová (NOR) +0,14
3. Kikkan Randallová (USA) +0,24
4. Jessica Diggins (USA) +0,38
5. Denise Herrmannová (GER) +2,49
6. Hanna Falková (SWE) +3,64
FINÁLE MUŽŮ
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:42,75
2. Sindre Bjoernestad Skar (NOR) +0,21
3. Richard Jouve (FRA) +0,52
4. Haavard Solaas Taugboel (NOR) +0,77
5. Baptiste Gros (FRA) +0,84
6. Renaud Jay (FRA) +3,29
Další sprint je v plánu ve středu v norském Drammenu, ten Vám samozřejmě nabídneme v textovém přenosu!
To je z mé strany vše a u dalšího onlajnu se na vás těším brzy nashledanou! (17:01:26)
FINÁLE ŽEN
1. Marti Bjoergenová (NOR) 2:59,79
2. Ingvild Flugstad Oestbergová (NOR) +0,14
3. Kikkan Randallová (USA) +0,24
4. Jessica Diggins (USA) +0,38
5. Denise Herrmannová (GER) +2,49
6. Hanna Falková (SWE) +3,64
FINÁLE MUŽŮ
1. Eirik Brandsdal (NOR) 2:42,75
2. Sindre Bjoernestad Skar (NOR) +0,21
3. Richard Jouve (FRA) +0,52
4. Haavard Solaas Taugboel (NOR) +0,77
5. Baptiste Gros (FRA) +0,84
6. Renaud Jay (FRA) +3,29
Brandsdal (NOR), Jouve (FRA), Taugboel (NOR), Skar (NOR), Gros (FRA), Jay (FRA)
Bjoergenová (NOR), Digginsová (USA), Oestbergová (NOR), Randallová (USA), Falková (SWE), Herrmannová (GER)
Hakola spadl v posledním klesání znovu a podrazil i Ruse Garafova. Nor Sundy neměl, kam uhnout a spadl také. Oba dojíždí s velkou ztrátou!
1. čtvrfinále
Jessica Digginsová (USA)
Laurien Van der Graaffová (SUI)
Sylwia Visnarová (SLO)
Ragnhild Hagaová (NOR)
Denise Hermannová (GER)
2. čtvrtfinále
Hanna Falková (SWE)
Ingvild Flugstadová Oestbergová (NOR)
Jennie Oebergová (SWE)
Heidi Wengová (NOR)
Kikkan Randallová (USA)
Anne Kylloenenová (FIN)
3. čtvrtfinále
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Alenka Cebaseková (SLO)
Andra Ringwaldová (GER)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Riikka Sarasoja-Liljaová (FIN)
Kerttu Niskanenová (FIN)
4. čtvrtfinále
Marti Bjoergenová (NOR)
Anastasia Docenková (RUS)
Celine Brun-Lieová (NOR)
Jonna Sundlingová (SWE)
Nika Razingerová (SLO)
Jevgenija Šapovalová (RUS)
5. čtvrtfinále
Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
Kathrine Rolstedová Harsemová (NOR)
Linn Soemskarová (SWE)
Natalia Matveevaová (RUS)
Celia Aymonierová (FRA)
Hanna Kolbová (GER)
SLOŽENÍ MUŽSKÉHO ČTVRTFINÁLE
1. čtvrtfinále
Finn Haagen Krogh (NOR)
Anton Gafarov (RUS)
Petter Jr. Northug (NOR)
Ristomatti Hakola (FIN)
Martti Jylhae (FIN)
Martin Johnsrud Sundby (NOR)
2. čtvrtfinále
Eirik Brandsdal (NOR)
Federico Pellegrino (ITA)
Sindre Bjoernestad Skar (NOR)
Paal Golberg (NOR)
Roman Schaad (SUI)
Paul Goalabre (FRA)
3. čtvrtfinále
Ola Vigen Hattestad (NOR)
Haavard Solaas Taugboel (NOR)
Andrew Newell (USA)
Alexej Peťuchov (RUS)
Calle Halfvarsson (SWE)
Renaud JAy (FRA)
4. čtvrtfinále
Richard Jouve (FRA)
Erik Silfver (SWE)
Maciej Starega (POL)
Anders Gloeersen (NOR)
Anssi Pentsinen (FIN)
Sondre Turnvoll Fossli (NOR)
5. čtvrtfinále
Johan Edin (SWE)
Peeter Kummel (EST)
Baptiste Gors (FRA)
Dominik Baldauf (AUT)
Lasse Paakkonen (FIN)
Mathias Rundgreen (NOR)
O postupujících do vyřazovacích bojů vás budeme informovat ihned po skončení kvalifikace!