SP v alpském lyžování - sjezd žen, Ga-Pa | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: H. Reichelt (AUT) (kon.) |
GF Stade Bianche 2015 | 1. Zdeněk Štybar (Etixx - Quick Step) (kon.) |
SP v severské kombinaci - týmový sprint, skoky | Vítěz: Norsko II (kon.) | | | Severská kombinace - týmový sprint, běh 2x7,5 km | Vítěz: Německo I (kon.) |
SP v běhu na lyžích - sprinty mužů a žen, Lahti | Vítěz: M. Bjoergenová (NOR) a E. Brandsdal (NOR) (kon.) |
HME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) | | | HME v atletice: Dopolední souhrn | (kon.) |
HME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - týmový závod mužů, HS130 | Vítěz: Norsko (kon.) |
Sprint mužů, 10 km | Vítěz: J. T. Boe (NOR) (kon.) | | | Sprint žen, 7,5 km | Vítěz: M. Dorin Habertová (FRA) (kon.) |
koniec udalosti
Sprint žen, 7,5 km
Vítěz: M. Dorin Habertová (FRA)
Libor Štěpán
17 500
Štatistiky
Konečné pořadí:
1. Marie DORIN HABERTOVÁ (FRA) 22:16,8 (1)
2. Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ (POL) +9,6 (0)
3. Valj SEMERENKOVÁ (UKR) +19,7 (1)
4. Laura DAHLMEIEROVÁ (GER) +29,1 (3)
5. Krystyna GUZIKOVÁ (POL) +39,7 (1)
6. Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ (RUS) +48,8 (2)
7. Magdalena GWIZDONOVÁ (POL) +51,8 (2)
8. Andreja MALIOVÁ (SLO) +1:01,9 (1)
9. Olga ABRAMOVOVÁ (UKR) +1:03,0 (2)
10. Franziska HILDEBRANDOVÁ (GER) +1:09,8 (2)
11. Nastassja DUBAREZAVOVÁ (BLR) +1:10,6 (2)
12. Jana GEREKOVÁ (SVK) +1:11,3 (2)
13. Elisa GASPARINOVÁ (SUI) +1:13,2 (1)
14. Franziska PREUSSOVÁ (GER) +1:19,1 (3)
15. Veronika VÍTKOVÁ (CZE) +1:22,5 (4)
16. Mari LAUKKANENOVÁ (FIN) +1:23,2 (2)
17. Dunja ZDOUCOVÁ (AUT) +1:38,8 (2)
18. Gabriela SOUKALOVÁ (CZE) +1:40,3 (3)
19. Tiril ECKHOFOVÁ (NOR) 1:42,5 (3)
20. Dorothea WIEREROVÁ (ITA) 1:45,7 (3)
21. Darja VIROLAJNENOVÁ (RUS) +1:50,3 (3)
22. Fujuko SUZUKIOVÁ (JPN) +1:51,6 (2)
23. Megan HEINICKEOVÁ (CAN) 1:55,3 (1)
24. Lisa Theresa HAUSEROVÁ (AUT) +1:56,1 (1)
25. Darja DOMRAČEVOVÁ (BLR) +1:58,1 (5)
26. Jekatěrina GLAZYRINOVÁ (RUS) +2:01,7 (2)
27. Katharina INNERHOFEROVÁ (AUT) +2:02,4 (3)
28. Lena HÄCKIOVÁ (SUI) +2:03,4 (4)
29. Mona BRORSSONOVÁ (SWE) +2:07,7 (2)
30. Karin OBERHOFEROVÁ (ITA) +2:11,0 (4)
31. Marte OSLBUOVÁ (NOR) +2:11,7 (3)
32. Rosanna CRAWFORDOVÁ (CAN) +2:13,3 (3)
33. Emilia JORDANOVOVÁ (BUL) +2:16,2 (2)
34. Justine BRAISAZOVÁ (FRA) +2:19,8 (5)
35. Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ (FIN) +2:20,7 (5)
36. Jana BONDAROVÁ (UKR) +2:24,8 (6)
37. Iryna VARVYNETSOVÁ (UKR) +2:27,1 (3)
38. Desislava STOJANOVOVÁ (BUL) +2:28,7 (3)
39. Johanna TALIHÄRMOVÁ (EST) +2:28,8 (3)
40. Clare EGANOVÁ (USA) +2:30,4 (4)
41. Jüe WANGOVÁ (CHN) +2:32,7 (2)
42. Susan DUNKLEEOVÁ (USA) +2:35,2 (3)
43. Kadri LEHTLAOVÁ (FIN) +2:35,5 (4)
44. Miki KOBAJAŠIOVÁ (JPN) +2:38,6 (3)
45. Olga PODCHUFAROVOVÁ (RUS) +2:39,5 (3)
46. Lumirita PISCORANOVÁ (ROU) +2:40,9 (4)
47. Anna KISTANOVOVÁ (KAZ) +2:43,6 (3)
48. Amanda LIGHTFOOTOVÁ (GBR) +2:43,8 (4)
49. Vanessa HINZOVÁ (GER) 2:45,0 (4)
50. Nadžeja PISAREVOVÁ (BLR) 2:46,0 (4)
51. Elisabeth HÖGBERGOVÁ (SWE) 2:48,0 (3)
52. Julia RANSOMOVÁ (CAN) 2:51,7 (3)
53. Enora LATUILLIEREOVÁ (FRA) +2:55,8 (4)
54. Elise RINGENOVÁ (NOR) +2:56,8 (4)
55. Ji-Hee MUNOVÁ (KOR) +2:58,1 (3)
56. Anais BESCONDOVÁ (FRA) +3:04,0 (5)
57. Terezia POLIAKOVÁ (SVK) +3:05,1 (4)
58. Čchaoťching SONGOVÁ (CHN) +3:07,2 (5)
59. Martina CHRAPÁNOVÁ (SVK) +3:07,7 (5)
60. Lisa VITTOZZIOVÁ (ITA) +3:09,2 (4)
- – – – -
66. Jitka LANDOVÁ (CZE) +3:27,5 (6)
74. Eva PUSKARČÍKOVÁ (CZE) +3:44,9 (5)
89. Paulina FIALKOVÁ (SVK) +4:58,5 (9)
Startovní listina
1. Karin OBERHOFEROVÁ (ITA)
2. Jana GEREKOVÁ (SVK)
3. Tiril ECKHOFOVÁ (NOR)
4. Valj SEMERENKOVÁ (UKR)
5. Rosanna CRAWFORDOVÁ (CAN)
6. Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ (FIN)
7. Monika HOJNISZOVÁ (POL)
8. Jekatěrina GLAZYRINOVÁ (RUS)
9. Gabriela SOUKALOVÁ (CZE)
10. Darja DOMRAČEVOVÁ (BLR)
11. Eva TOFALVIOVÁ (ROU)
12. Elisa GASPARINOVÁ (SUI)
13. Fujuko SUZUKIOVÁ (JPN)
14. Naděžda SKARDINOVÁ (BLR)
15. Susan DUNKLEEOVÁ (USA)
16. Marie DORIN HABERTOVÁ (FRA)
17. Franziska HILDEBRANDOVÁ (GER)
18. Iryna VARVYNETSOVÁ (UKR)
19. Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ (POL)
20. Megan HEINICKEOVÁ (CAN)
21. Fanny Welle-Strand HORNOVÁ (NOR)
22. Mari LAUKKANENOVÁ (FIN)
23. Darja VIROLAJNENOVÁ (RUS)
24. Anais BESCONDOVÁ (FRA)
25. Franziska PREUSSOVÁ (GER)
26. Lisa Theresa HAUSEROVÁ (AUT)
27. Veronika VÍTKOVÁ (CZE)
28. Dorothea WIEREROVÁ (ITA)
29. Olga PODCHUFAROVOVÁ (RUS)
30. Vanessa HINZOVÁ (GER)
31. Elise RINGENOVÁ (NOR)
32. Laura DAHLMEIEROVÁ (GER)
33. Nicole GONTIEROVÁ (ITA)
34. Nadžeja PISAREVOVÁ (BLR)
35. Krystyna GUZIKOVÁ (POL)
36. Eva PUSKARČÍKOVÁ (CZE)
37. Olga ABRAMOVOVÁ (RUS)
38. Marte OSLBUOVÁ (NOR)
39. Jitka LANDOVÁ (CZE)
40. Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ (RUS)
41. Enora LATUILLIEREOVÁ (FRA)
42. Justine BRAISAZOVÁ (FRA)
43. Annelies COOKOVÁ (USA)
44. Magdalena GWIZDONOVÁ (POL)
45. Desislava STOJANOVOVÁ (BUL)
46. Audrey VAILLANCOURTOVÁ (CAN)
47. Mona BRORSSONOVÁ (SWE)
48. Dunja ZDOUCOVÁ (AUT)
49. Katharina INNERHOFEROVÁ (AUT)
50. Jana BONDAROVÁ (UKR)
51. Elisabeth HÖGBERGOVÁ (SWE)
52. Nastassja DUBAREZAVOVÁ (BLR)
53. Andreja MALIOVÁ (SLO)
54. Ťialin TANGOVÁ (CHN)
55. Lisa VITTOZZIOVÁ (ITA)
56. Hannah DREISSIGACKEROVÁ (USA)
57. Aita GASPARINOVÁ (SUI)
58. Darja USANOVOVÁ (KAZ)
59. Lena HÄCKIOVÁ (SUI)
60. Paulina FIALKOVÁ (SVK)
61. Terezia POLIAKOVÁ (SVK)
62. Kadri LEHTLAOVÁ (FIN)
63. Lumirita PISCORANOVÁ (ROU)
64. Daniela KADEVOVÁ (BUL)
65. Ji-Hee MUNOVÁ (KOR)
66. Johanna TALIHÄRMOVÁ (EST)
67. Baiba BENDIKOVÁ (LAT)
68. Amanda LIGHTFOOTOVÁ (GBR)
69. Čchaoťching SONGOVÁ (CHN)
70. Clare EGANOVÁ (USA)
71. Eunjung KOOVÁ (KOR)
72. Chardine SLOOFOVÁ (NED)
73. Florina Ioana CIRSTEAOVÁ (ROU)
74. Martina CHRAPÁNOVÁ (SVK)
75. Diana RASIMOVICIUTEOVÁ-BRICEOVÁ (LTU)
76. Emilia JORDANOVOVÁ (BUL)
77. Alina RAIKOVOVÁ (KAZ)
78. Julia SCHWAIGEROVÁ (AUT)
79. Anja ERZENOVÁ (SLO)
80. Victoria PADIAL HERNANDEZOVÁ (ESP)
81. Urska POJEOVÁ (SLO)
82. Anna KISTANOVOVÁ (KAZ)
83. Alexandra CAMENSCICOVÁ (MDA)
84. Darja JURLOVOVÁ (EST)
85. Ingela ANDERSSONOVÁ (SWE)
86. Katsura SATÓOVÁ (JPN)
87. Julia RANSOMOVÁ (CAN)
88. Jan ČANGOVÁ (CHN)
89. Flurina VOLKENOVÁ (SUI)
90. Reka FERENCZOVÁ (ROU)
91. Natalija PAULAUSKAITEOVÁ (LTU)
92. Jurie TANAKAOVÁ (JPN)
93. Sanna MARKKANENOVÁ (FIN)
94. Emöke SZÖCSOVÁ (HUN)
95. Emma NILSSONOVÁ (SWE)
96. Ji-Ae PARKOVÁ (KOR)
97. Kristel VIIGIPUUOVÁ (EST)
98. Stefani POPOVOVÁ (BUL)
99. Seon-Su KIMOVÁ (KOR)
100. Jüe WANGOVÁ (CHN)
101. Miki KOBAJAŠIOVÁ (JPN)
102. Gabriele LESCINSKAITEOVÁ (LTU)
103. Nerys JONESOVÁ (GBR)
104. Olga POLTORANINOVÁ (KAZ)
105. Marija KAZNACENKOVÁ (LTU)
106. Auli KISKOLAOVÁ (FIN)
Konečné pořadí:
1. Marie DORIN HABERTOVÁ (FRA) 22:16,8 (1)
2. Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ (POL) +9,6 (0)
3. Valj SEMERENKOVÁ (UKR) +19,7 (1)
4. Laura DAHLMEIEROVÁ (GER) +29,1 (3)
5. Krystyna GUZIKOVÁ (POL) +39,7 (1)
6. Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ (RUS) +48,8 (2)
7. Magdalena GWIZDONOVÁ (POL) +51,8 (2)
8. Andreja MALIOVÁ (SLO) +1:01,9 (1)
9. Olga ABRAMOVOVÁ (UKR) +1:03,0 (2)
10. Franziska HILDEBRANDOVÁ (GER) +1:09,8 (2)
11. Nastassja DUBAREZAVOVÁ (BLR) +1:10,6 (2)
12. Jana GEREKOVÁ (SVK) +1:11,3 (2)
13. Elisa GASPARINOVÁ (SUI) +1:13,2 (1)
14. Franziska PREUSSOVÁ (GER) +1:19,1 (3)
15. Veronika VÍTKOVÁ (CZE) +1:22,5 (4)
16. Mari LAUKKANENOVÁ (FIN) +1:23,2 (2)
17. Dunja ZDOUCOVÁ (AUT) +1:38,8 (2)
18. Gabriela SOUKALOVÁ (CZE) +1:40,3 (3)
19. Tiril ECKHOFOVÁ (NOR) 1:42,5 (3)
20. Dorothea WIEREROVÁ (ITA) 1:45,7 (3)
21. Darja VIROLAJNENOVÁ (RUS) +1:50,3 (3)
22. Fujuko SUZUKIOVÁ (JPN) +1:51,6 (2)
23. Megan HEINICKEOVÁ (CAN) 1:55,3 (1)
24. Lisa Theresa HAUSEROVÁ (AUT) +1:56,1 (1)
25. Darja DOMRAČEVOVÁ (BLR) +1:58,1 (5)
26. Jekatěrina GLAZYRINOVÁ (RUS) +2:01,7 (2)
27. Katharina INNERHOFEROVÁ (AUT) +2:02,4 (3)
28. Lena HÄCKIOVÁ (SUI) +2:03,4 (4)
29. Mona BRORSSONOVÁ (SWE) +2:07,7 (2)
30. Karin OBERHOFEROVÁ (ITA) +2:11,0 (4)
31. Marte OSLBUOVÁ (NOR) +2:11,7 (3)
32. Rosanna CRAWFORDOVÁ (CAN) +2:13,3 (3)
33. Emilia JORDANOVOVÁ (BUL) +2:16,2 (2)
34. Justine BRAISAZOVÁ (FRA) +2:19,8 (5)
35. Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ (FIN) +2:20,7 (5)
36. Jana BONDAROVÁ (UKR) +2:24,8 (6)
37. Iryna VARVYNETSOVÁ (UKR) +2:27,1 (3)
38. Desislava STOJANOVOVÁ (BUL) +2:28,7 (3)
39. Johanna TALIHÄRMOVÁ (EST) +2:28,8 (3)
40. Clare EGANOVÁ (USA) +2:30,4 (4)
41. Jüe WANGOVÁ (CHN) +2:32,7 (2)
42. Susan DUNKLEEOVÁ (USA) +2:35,2 (3)
43. Kadri LEHTLAOVÁ (FIN) +2:35,5 (4)
44. Miki KOBAJAŠIOVÁ (JPN) +2:38,6 (3)
45. Olga PODCHUFAROVOVÁ (RUS) +2:39,5 (3)
46. Lumirita PISCORANOVÁ (ROU) +2:40,9 (4)
47. Anna KISTANOVOVÁ (KAZ) +2:43,6 (3)
48. Amanda LIGHTFOOTOVÁ (GBR) +2:43,8 (4)
49. Vanessa HINZOVÁ (GER) 2:45,0 (4)
50. Nadžeja PISAREVOVÁ (BLR) 2:46,0 (4)
51. Elisabeth HÖGBERGOVÁ (SWE) 2:48,0 (3)
52. Julia RANSOMOVÁ (CAN) 2:51,7 (3)
53. Enora LATUILLIEREOVÁ (FRA) +2:55,8 (4)
54. Elise RINGENOVÁ (NOR) +2:56,8 (4)
55. Ji-Hee MUNOVÁ (KOR) +2:58,1 (3)
56. Anais BESCONDOVÁ (FRA) +3:04,0 (5)
57. Terezia POLIAKOVÁ (SVK) +3:05,1 (4)
58. Čchaoťching SONGOVÁ (CHN) +3:07,2 (5)
59. Martina CHRAPÁNOVÁ (SVK) +3:07,7 (5)
60. Lisa VITTOZZIOVÁ (ITA) +3:09,2 (4)
- – – – -
66. Jitka LANDOVÁ (CZE) +3:27,5 (6)
74. Eva PUSKARČÍKOVÁ (CZE) +3:44,9 (5)
89. Paulina FIALKOVÁ (SVK) +4:58,5 (9)
Startovní listina
1. Karin OBERHOFEROVÁ (ITA)
2. Jana GEREKOVÁ (SVK)
3. Tiril ECKHOFOVÁ (NOR)
4. Valj SEMERENKOVÁ (UKR)
5. Rosanna CRAWFORDOVÁ (CAN)
6. Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ (FIN)
7. Monika HOJNISZOVÁ (POL)
8. Jekatěrina GLAZYRINOVÁ (RUS)
9. Gabriela SOUKALOVÁ (CZE)
10. Darja DOMRAČEVOVÁ (BLR)
11. Eva TOFALVIOVÁ (ROU)
12. Elisa GASPARINOVÁ (SUI)
13. Fujuko SUZUKIOVÁ (JPN)
14. Naděžda SKARDINOVÁ (BLR)
15. Susan DUNKLEEOVÁ (USA)
16. Marie DORIN HABERTOVÁ (FRA)
17. Franziska HILDEBRANDOVÁ (GER)
18. Iryna VARVYNETSOVÁ (UKR)
19. Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ (POL)
20. Megan HEINICKEOVÁ (CAN)
21. Fanny Welle-Strand HORNOVÁ (NOR)
22. Mari LAUKKANENOVÁ (FIN)
23. Darja VIROLAJNENOVÁ (RUS)
24. Anais BESCONDOVÁ (FRA)
25. Franziska PREUSSOVÁ (GER)
26. Lisa Theresa HAUSEROVÁ (AUT)
27. Veronika VÍTKOVÁ (CZE)
28. Dorothea WIEREROVÁ (ITA)
29. Olga PODCHUFAROVOVÁ (RUS)
30. Vanessa HINZOVÁ (GER)
31. Elise RINGENOVÁ (NOR)
32. Laura DAHLMEIEROVÁ (GER)
33. Nicole GONTIEROVÁ (ITA)
34. Nadžeja PISAREVOVÁ (BLR)
35. Krystyna GUZIKOVÁ (POL)
36. Eva PUSKARČÍKOVÁ (CZE)
37. Olga ABRAMOVOVÁ (RUS)
38. Marte OSLBUOVÁ (NOR)
39. Jitka LANDOVÁ (CZE)
40. Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ (RUS)
41. Enora LATUILLIEREOVÁ (FRA)
42. Justine BRAISAZOVÁ (FRA)
43. Annelies COOKOVÁ (USA)
44. Magdalena GWIZDONOVÁ (POL)
45. Desislava STOJANOVOVÁ (BUL)
46. Audrey VAILLANCOURTOVÁ (CAN)
47. Mona BRORSSONOVÁ (SWE)
48. Dunja ZDOUCOVÁ (AUT)
49. Katharina INNERHOFEROVÁ (AUT)
50. Jana BONDAROVÁ (UKR)
51. Elisabeth HÖGBERGOVÁ (SWE)
52. Nastassja DUBAREZAVOVÁ (BLR)
53. Andreja MALIOVÁ (SLO)
54. Ťialin TANGOVÁ (CHN)
55. Lisa VITTOZZIOVÁ (ITA)
56. Hannah DREISSIGACKEROVÁ (USA)
57. Aita GASPARINOVÁ (SUI)
58. Darja USANOVOVÁ (KAZ)
59. Lena HÄCKIOVÁ (SUI)
60. Paulina FIALKOVÁ (SVK)
61. Terezia POLIAKOVÁ (SVK)
62. Kadri LEHTLAOVÁ (FIN)
63. Lumirita PISCORANOVÁ (ROU)
64. Daniela KADEVOVÁ (BUL)
65. Ji-Hee MUNOVÁ (KOR)
66. Johanna TALIHÄRMOVÁ (EST)
67. Baiba BENDIKOVÁ (LAT)
68. Amanda LIGHTFOOTOVÁ (GBR)
69. Čchaoťching SONGOVÁ (CHN)
70. Clare EGANOVÁ (USA)
71. Eunjung KOOVÁ (KOR)
72. Chardine SLOOFOVÁ (NED)
73. Florina Ioana CIRSTEAOVÁ (ROU)
74. Martina CHRAPÁNOVÁ (SVK)
75. Diana RASIMOVICIUTEOVÁ-BRICEOVÁ (LTU)
76. Emilia JORDANOVOVÁ (BUL)
77. Alina RAIKOVOVÁ (KAZ)
78. Julia SCHWAIGEROVÁ (AUT)
79. Anja ERZENOVÁ (SLO)
80. Victoria PADIAL HERNANDEZOVÁ (ESP)
81. Urska POJEOVÁ (SLO)
82. Anna KISTANOVOVÁ (KAZ)
83. Alexandra CAMENSCICOVÁ (MDA)
84. Darja JURLOVOVÁ (EST)
85. Ingela ANDERSSONOVÁ (SWE)
86. Katsura SATÓOVÁ (JPN)
87. Julia RANSOMOVÁ (CAN)
88. Jan ČANGOVÁ (CHN)
89. Flurina VOLKENOVÁ (SUI)
90. Reka FERENCZOVÁ (ROU)
91. Natalija PAULAUSKAITEOVÁ (LTU)
92. Jurie TANAKAOVÁ (JPN)
93. Sanna MARKKANENOVÁ (FIN)
94. Emöke SZÖCSOVÁ (HUN)
95. Emma NILSSONOVÁ (SWE)
96. Ji-Ae PARKOVÁ (KOR)
97. Kristel VIIGIPUUOVÁ (EST)
98. Stefani POPOVOVÁ (BUL)
99. Seon-Su KIMOVÁ (KOR)
100. Jüe WANGOVÁ (CHN)
101. Miki KOBAJAŠIOVÁ (JPN)
102. Gabriele LESCINSKAITEOVÁ (LTU)
103. Nerys JONESOVÁ (GBR)
104. Olga POLTORANINOVÁ (KAZ)
105. Marija KAZNACENKOVÁ (LTU)
106. Auli KISKOLAOVÁ (FIN)
1. Marie DORIN HABERTOVÁ (FRA) 22:16,8 (1)
2. Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ (POL) +9,6 (0)
3. Valj SEMERENKOVÁ (UKR) +19,7 (1)
4. Laura DAHLMEIEROVÁ (GER) +29,1 (3)
5. Krystyna GUZIKOVÁ (POL) +39,7 (1)
6. Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ (RUS) +48,8 (2)
7. Magdalena GWIZDONOVÁ (POL) +51,8 (2)
8. Andreja MALIOVÁ (SLO) +1:01,9 (1)
9. Olga ABRAMOVOVÁ (UKR) +1:03,0 (2)
10. Franziska HILDEBRANDOVÁ (GER) +1:09,8 (2)
11. Nastassja DUBAREZAVOVÁ (BLR) +1:10,6 (2)
12. Jana GEREKOVÁ (SVK) +1:11,3 (2)
13. Elisa GASPARINOVÁ (SUI) +1:13,2 (1)
14. Franziska PREUSSOVÁ (GER) +1:19,1 (3)
15. Veronika VÍTKOVÁ (CZE) +1:22,5 (4)
16. Mari LAUKKANENOVÁ (FIN) +1:23,2 (2)
17. Dunja ZDOUCOVÁ (AUT) +1:38,8 (2)
18. Gabriela SOUKALOVÁ (CZE) +1:40,3 (3)
19. Tiril ECKHOFOVÁ (NOR) 1:42,5 (3)
20. Dorothea WIEREROVÁ (ITA) 1:45,7 (3)
21. Darja VIROLAJNENOVÁ (RUS) +1:50,3 (3)
22. Fujuko SUZUKIOVÁ (JPN) +1:51,6 (2)
23. Megan HEINICKEOVÁ (CAN) 1:55,3 (1)
24. Lisa Theresa HAUSEROVÁ (AUT) +1:56,1 (1)
25. Darja DOMRAČEVOVÁ (BLR) +1:58,1 (5)
26. Jekatěrina GLAZYRINOVÁ (RUS) +2:01,7 (2)
27. Katharina INNERHOFEROVÁ (AUT) +2:02,4 (3)
28. Lena HÄCKIOVÁ (SUI) +2:03,4 (4)
29. Mona BRORSSONOVÁ (SWE) +2:07,7 (2)
30. Karin OBERHOFEROVÁ (ITA) +2:11,0 (4)
31. Marte OSLBUOVÁ (NOR) +2:11,7 (3)
32. Rosanna CRAWFORDOVÁ (CAN) +2:13,3 (3)
33. Emilia JORDANOVOVÁ (BUL) +2:16,2 (2)
34. Justine BRAISAZOVÁ (FRA) +2:19,8 (5)
35. Kaisa MÄKÄRÄINENOVÁ (FIN) +2:20,7 (5)
36. Jana BONDAROVÁ (UKR) +2:24,8 (6)
37. Iryna VARVYNETSOVÁ (UKR) +2:27,1 (3)
38. Desislava STOJANOVOVÁ (BUL) +2:28,7 (3)
39. Johanna TALIHÄRMOVÁ (EST) +2:28,8 (3)
40. Clare EGANOVÁ (USA) +2:30,4 (4)
41. Jüe WANGOVÁ (CHN) +2:32,7 (2)
42. Susan DUNKLEEOVÁ (USA) +2:35,2 (3)
43. Kadri LEHTLAOVÁ (FIN) +2:35,5 (4)
44. Miki KOBAJAŠIOVÁ (JPN) +2:38,6 (3)
45. Olga PODCHUFAROVOVÁ (RUS) +2:39,5 (3)
46. Lumirita PISCORANOVÁ (ROU) +2:40,9 (4)
47. Anna KISTANOVOVÁ (KAZ) +2:43,6 (3)
48. Amanda LIGHTFOOTOVÁ (GBR) +2:43,8 (4)
49. Vanessa HINZOVÁ (GER) 2:45,0 (4)
50. Nadžeja PISAREVOVÁ (BLR) 2:46,0 (4)
51. Elisabeth HÖGBERGOVÁ (SWE) 2:48,0 (3)
52. Julia RANSOMOVÁ (CAN) 2:51,7 (3)
53. Enora LATUILLIEREOVÁ (FRA) +2:55,8 (4)
54. Elise RINGENOVÁ (NOR) +2:56,8 (4)
55. Ji-Hee MUNOVÁ (KOR) +2:58,1 (3)
56. Anais BESCONDOVÁ (FRA) +3:04,0 (5)
57. Terezia POLIAKOVÁ (SVK) +3:05,1 (4)
58. Čchaoťching SONGOVÁ (CHN) +3:07,2 (5)
59. Martina CHRAPÁNOVÁ (SVK) +3:07,7 (5)
60. Lisa VITTOZZIOVÁ (ITA) +3:09,2 (4)
- – - – -
66. Jitka LANDOVÁ (CZE) +3:27,5 (6)
74. Eva PUSKARČÍKOVÁ (CZE) +3:44,9 (5)
89. Paulina FIALKOVÁ (SVK) +4:58,5 (9)
1. Marie DORIN HABERTOVÁ (FRA) 22:16,8 (1)
2. Weronika NOWAKOWSKÁ-ZIEMNIAKOVÁ (POL) +9,6 (0)
3. Valj SEMERENKOVÁ (UKR) +19,7 (1)
4. Laura DAHLMEIEROVÁ (GER) +29,1 (3)
5. Krystyna GUZIKOVÁ (POL) +39,7 (1)
6. Jekatěrina ŠUMILOVOVÁ (RUS) +48,8 (2)
7. Magdalena GWIZDONOVÁ (POL) +51,8 (2)
8. Andreja MALIOVÁ (SLO) +1:01,9 (1)
9. Olga ABRAMOVOVÁ (UKR) +1:03,0 (2)
10. Franziska HILDEBRANDOVÁ (GER) +1:09,8 (2)