Pardubice – Královské Vinohrady 4:3 (kon.) | Liberec – Otrokovice 6:5 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
FBC Liberec
6:5 (1:3, 2:1, 2:1 - 0:0)
PSG Panthers Otrokovice
cz Sobota 07.03.2015, 18:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • Play-down Livesport Superligy CZ

To bude ode mě pro tuhle chvíli vše. Jsem rád, že jste sledovali 1. utkání play-down a budu se na vás těšit někdy příště, na shledanou! (20:38:15)

Dramatické utkání je definitivně u konce. Po 20 minutách ovládali hru Otrokovičtí, ale domácí FBC ukázkově zabojovalo, vynutilo si prodloužení, poté dokonce nájezdy a právě rozstřel přiřkl Liberci vedoucí bod v rámci série.

STŘELY – CELKEM

Liberec: 35
    Otrokovice: 41

V samostatných nájezdech zvítězil tým FBC Liberec.
    PROKOP FERDAN si počkal na příležitost, přiblížil se k hlídači svatyně a přízemní dělovka byla správným řešením.

5. séria
    2:1
    PROKOP FERDAN proměňuje a rozhoduje o osudu dnešního duelu.

Samostatné nájezdy začínají.

Vítěz nevyplul napovrch ani po deseti nastavených minutách. O tom, kdo urve vedení v sérii play-down, tak rozhodne nájezdový rozstřel.

70:00
    Prodloužení skončilo.

68:20
    Rozehrávka Otrokovic z rohu se zařadila mezi povedené, jistící Vaníček uklidnil před ním stojící kolegy.

67:31
    Souboj na ose palubovky vyzněl lépe pro domácí, ti se tak vypravili k Michajlovičovi a stříleli. Maskovaný vychytal nabíhajícího soka.

Tadeáš Mima

Góly a asistencie: 6. Klucho (Vážný), 37. Marek (Štěpánek), 40. Strobach (Ferdan), 43. Ferdan (Klucho), 50. Štěpánek (Blažek), rozh. náj. Ferdan – 3. Vaněk (Ťopek), 4. Ťopek (Blizňák), 13. Vaněk (Ťopek), 32. Sovják (Nagy), 43. Kostka (Uhrinovský)