Veselí n/M – Zlín 21:23 (kon.) | Michalovce – Bratislava 45:18 (kon.) | Partizánske – Písek 29:22 (kon.)
Prešov – Olomouc 19:32 (kon.)
HK Slavia Partizánske
29:22 (18:10)
Sokol Písek
cz Sobota 07.03.2015, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

-22

HK Slavia Partizánske: Vasič – Szőkeová, Kankulová, Súlovská, Radovanovič, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Janšáková, Gregušová, Kapsová, Gajdošová, Krajčovičová, Hollá, Šimáková

Sokol Písek: Vrabcová – Boorová, Kohoutová, Součková, Michková, Königová, Brožová, Šibrová, Rusfelová, Benešová, Šichmanová, Malá, Palasová.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

02:17
    Na palubovke sa dlho nič nedialo, potom však prišla rana Benešovej, ktorá zapadla do bránky domácich hráčok. (0:1)

02:21
    Michnová rýchlo vyrovnáva. (1:1)

02:53
    Hosťujúca Kohoutová teraz bude napomínaná, nabudúce to už zrejme bude za žltú kartu. (1:1)

03:10
    Domáce získali 7-metrový hod, ktorý premenila Michnová. (2:1)

03:46
    Netrvalo dlho a hosťujúca Malá dokázala vyrovnať. (2:2)

03:50
    Napomínanou hráčkou domáca Bettáková. (2:2)

05:05
    Opäť sa dlhšie nič nehralo, čo na gól využila Šimáková. (3:2)

05:33
    A Bettáková navyšuje na rozdiel dvoch gólov. (4:2)

06:54
    Písek má teraz veľký problém ubrániť domáce hráčky, čo využila na gól Michnová. (5:2)

07:30
    Součková znižuje na rozdiel dvoch gólov. (5:3)

08:23
    Michnová sa teraz dopustila priestupku pravidiel, ostane to pri napomenutí. (5:3)

08:26
    Vrabcová "sedmičku" premieňa. (5:4)

08:59
    Vďaka Szőkeovej je to ale opäť o dva presné zásahy. (6:4)

11:42
    Aktívna Michnová pridáva ďalší gól, ktorým donútila hosťky k time-outu. (7:4)

11:44
    Oddychový čas hostí. (7:4)

12:32
    Zdá sa, že ten Písku neprospel. Gajdošová pridáva ďalší gól. (8:4)

12:42
    Šichmanová (PIS) bude Ďalšou napomínanou hráčkou. (8:4)

13:30
    Prvý gól v zápase pridáva aj Hollá. (9:4)

13:34
    Šichmanová teraz na dve minúty oslabuje Písek. (9:4)

14:37
    Radovanovičová potvrdzuje jasnú prevahu domácich hráčok a pridáva už 10. gól Partizánskeho. (10:4)

15:26
    A Szőkeová náskok navýšila už na rozdiel 7 gólov. (11:4)

16:07
    Zdá sa, že domácim to stále nestačí. Presadzuje sa Hollá. (12:4)

18:09
    Michnová (PAR) dostáva dvojminútový trest. Písek má šancu znížiť. (12:4)

18:27
    A aj sa mu to darí. Do listiny strelcov sa zapisuje Königová. (12:5)

19:37
    Domáca Vasičová bude napomenutá. (12:5)

19:51
    O úspešný 7-metrový hod sa teraz postarala Vrabcová, ktorá znížila na rozdiel 6 gólov. (12:6)

20:48
    Dlho sa však Písek neradoval – proti bola Hollá. (13:6)

20:53
    Hosťujúca Součková bude napomínaná. (13:6)

21:46
    Michnovej teraz trestný pokus absolútne nevyšiel. (13:6)

22:01
    To sa na druhej strane podarilo Vrabcovej. (13:7)

22:26
    Šimákovej rýchla odpoveď priniesla ďalší gól. (14:7)

23:42
    Oddychový čas domácich. (14:7)

23:51
    Palasová znižuje. (14:8)

24:17
    Písku sa teraz darí omnoho viac. Potvrdila to Malá. (14:9)

25:25
    Až teraz sa presadzuje Partizánske – a to zásluhou Vasičovej. (15:9)

26:09
    Szőkeová taktiež trafila presne. (16:9)

26:39
    Eliška Bettákova však svoj tím oslabuje. Češky dostanú šancu znížiť. (16:9)

28:41
    Tú však nevyužili. Naopak, domáce im zásluhou Hollej uskakujú opäť na rozdiel 8 gólov. (17:9)

29:29
    Gajdošová je ďalšou úspešnou strelkyňou v tíme Partizánskeho. (18:9)

29:53
    Tesne pred koncom znižuje Součková. (18:10)

30
    První poločas skončil. (18:10)

Máme za sebou zaujímavý prvý polčas, v ktorom si boli tímy vyrovnané maximálne na začiatku. Niekoľkobodové šnúry domácich hráčok nedávajú Písku šancu dostať sa na dostrel, naopak, Slavia svoj náskok v pokoji navyšuje.

31:48
    Šichmanová (PIS) si odpyká dvojminútový trest. (18:12)

32:42
    Hollá ukončila bodovú sériu súperova. (19:12)

33:20
    Na druhej strane úspešná Vrabcová. (19:13)

34:24
    Hosťujúca Vrabcová sedmičku nepremenila. (19:13)

34:47
    To využila na opačnej strane Gajdošová. (20:13)

35:55
    Po dlhšej dobe sa teší aj Vasičová. (21:13)

36:32
    Součkovej sa podarilo znížiť. (21:14)

37:04
    Vďaka Michnovej je to ale opäť o 8 gólov. (22:14)

38:33
    Aj Rusfelová si dnes otvorí strelecký účet. (22:15)

41:09
    Hollej ďalší gól. (23:15)

43:18
    Szőkeová 7-metrový hod premeniť nedokázala. (23:15)

43:26
    Malá oslabuje na dve minúty Písek. (23:15)

44:10
    Palasová sa nemýlila a trestný hod úspešne premenila. (23:16)

44:33
    Na tento gól rýchlo odpovedala Vasičová. (24:16)

45:25
    Ani Königová ale nezaváhala. (24:17)

46:17
    Oddychový čas domácich. (24:17)

46:21
    Time-out prospel viac Písku. Königová v rýchlom časovom slede pridáva svoj druhý gól. (24:18)

46:40
    Vasičová nezaváhala. (25:18)

47:17
    Sokol Písek si ale prehru pripustiť ešte nechce. Rusfelová opäť znížila. (25:19)

51:16
    Vďaka Vasičovej je rozdiel sedemgólový. Čas na vyrovnanie sa Písku poriadne kráti. (26:19)

52:10
    Szőkeová upokojuje svoje spoluhráčky. (27:19)

54:05
    A Radovanovičová poriadne navyšuje rozdiel. (28:19)

55:16
    Hosťujúca Palasová sedmičku nepremenila. (28:19)

55:20
    Bettáková (PAR) na dve minúty oslabuje svoj tím. (28:19)

55:56
    Malá koriguje stav stretnutia. (28:20)

57:07
    Šimáková sa ale taktiež presadila. Domáce majú veľkú šancu dostať sa cez hranicu 30 gólov. (29:20)

57:12
    Dopomôcť im môže aj vylúčenie Malej. (29:20)

57:25
    Písek znižuje. Presadila sa Palasová. (29:21)

59:14
    Gól Vrabcovej už prakticky nič nerieši. (29:22)

60
    Konec zápasu. (29:22)

Je tu koniec zápasu medzi HK Slavia Partizánske a Sokol Písek. V tom si domáce hráčky počínali lepšie a po výsledku 29:22 môžu byť rozhodne spokojnejšie.
    O malý moment vám prinesieme vyjadrenia oboch trénerov.

Peter Olšavský (tréner HK Slavia Partizánske): "Dievčatá musím opäť pochváliť. Podľa môjho názoru podali veľmi dobrý výkon najmä v obrane, čo sa potom samozrejme prenášalo aj do útoku. Tam sme sa opäť dokázali presadiť po kombináciách, ktoré nacvičujeme. Aj keď aj v tomto zápase sa objavilo pár chybičiek, ktoré vôbec nemuseli byť, ale aj napriek tomu som rád, že som mohol dať šancu všetkým hráčkam z lavičky a dúfam, že to bude takto pokračovať aj naďalej. Špeciálne by som chcel vyzdvihnúť výkon Škvareninovej, ktorá nás aj v tomto zápase podržala. Ešte raz ďakujem nielen dievčatám, ale aj divákom."

Jan Slavík (tréner Sokol Písek):
    "Partizánske dnes vyhralo zaslúžene. Rozhodlo sa už v prvom polčase, kde si domáce hráčky vytvorili náskok a aj keď sme my nehrali zlú hádzanú, tak hádzaná sa vždy hrá na góly a tých sme dali menej. Partizánske si počas prvého polčasu držalo slušný náskok, ktorý sme nedokázali dotiahnuť. Aj keď sme síce v druhom polčase znížili na náskok šiestich gólov, nepremenili sme viacero dobrých šancí a napokon sa nám zvíťaziť nepodarilo."

To je odo mňa na dnes už skutočne všetko, prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:42:06)

Lukáš Pancurák

HK Slavia Partizánske: Vasič, Szőkeová, Kankulová, Súlovská, Radovanovič, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Janšáková, Gregušová, Kapsová, Gajdošová, Krajčovičová, Hollá, Šimáková
    Sokol Písek: Vrabcová, Boorová, Kohoutová, Součková, Michková, Königová, Brožová, Šibrová, Rusfelová, Benešová, Šichmanová, Malá, Palasová

Rozhodca: Oťapka, Sivák