Jičín – Plzeň 23:24 (kon.) | Dukla – Karviná 36:31 (kon.) | Zlín – Zubří 27:36 (kon.)
Královo Pole – Litovel 30:26 (kon.) | Přerov – Hranice 26:37 (kon.)
HC Dukla Praha
36:31 (20:12)
HCB Karviná
cz Sobota 07.03.2015, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Je konec, Dukla Praha dnes vítězí o pět branek, přesně 36:31, Karviná tak na body dnes nedosáhl. Ode mě vše, pěkný zbytek sobotního večera. (19:44:46)

60
    Konec zápasu. (36:31)

59
    Karviná ještě ke konci utkání stahuje vysoký náskok Dukly, domácí si však vedení už vzít nenechají. (36:31)

53
    Domácí házenkáři se vrací ke svému luxusnímu náskoku. Ten nyní činí už jedenáct branek. Karviná se ale sympaticky stále snaží něco s utkání udělat. (33:24)

50
    Hra už znovu pokračuje. (31:23)

49
    Dukla Praha si bere oddechový čas. (31:23)

49
    Jedenáct minut před koncem zápasu se Karviné podařilo přiblížit Dukle na rozdíl osmi branek. (31:23)

45
    Karvinský hráč je viditelně hodně otřesený, dobré ale je, že odchází po svých. Hra pokračuje. (29:19)

45
    Před bránou domácích zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, na palubovku tak spěchá lékař. (29:19)

43
    Karviné se přeci jenom povedlo snížit. (29:19)

42
    Karviná se snaží ještě něco se zápasem udělat, což dokazovala i nynější velkou snahou o snížení. Vše ale dopadlo protiútokem Dukly a dalším navýšením náskoku. (29:18)

42
    Dukla se znovu vehnala do útoku, který se nakonec ukázala znovu jako úspěšný. Domácí vedou o rovných deset branek. (28:18)

41
    Omlouváme se za výpadek. V probíhající 41 minutě stále drží velice nadějný náskok domácí celek, když nad Karvinou vede Dukla už o devět branek. (27:18)

32
    Vstup do druhé půle se zatím vydařil lépe hostům, kteří vsítili dvě branky. (21:14)

31
    Začal druhý poločas. (20:12)

Hráči už jsou na palubovce, druhý poločas tak za malou chvíli začne.

30
    První poločas skončil. (20:12)

30
    Jenomže hostům se za krátký čas nepodařilo vystřelit. (20:12)

30
    Dvě vteřiny do konce první půle, Dukla se dopustila faulu a Karviná se tak udrží v útoku. (20:12)