Boston – Calgary 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – St. Louis 3:1 (kon.) | Washington – Minnesota 1:2 (kon.)
Tampa Bay – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.) | Nashville – NY Islanders 3:4 (kon.)
Arizona – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | LA Kings – Montreal 4:3 (3:2 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Florida Panthers
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)
Dallas Stars
cz Piatok 06.03.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

45:36
    Upshall koupil škaredé seknutí od Goligoskiho(DAL), který zaslouženě míří na trestnou lavici. Upshall sedí na lavčice a už si leduje ruku.

36:20
    Další ošemetná situace před bránou Dallasu. Barkov se tam dostal do zakončení, Enroth puk vyrazil před sebe, jenže následně Barkova držel Nemeth a půjde na trestnou lavici. Šance navýšení skóre pro Floridu, která si dnes zahraje svou první přesilovku.

26:07
    Sám na bránu jel Jamie Benn, ale nedovoleně jej zastavil Kulikov a podruhé v zápase tak míří trestnou lavici za držení.

19:26
    Upshall těsně před koncem první třetiny míří na trestnou lavici za sekání, což se domácím fanouškům a ani trenérovi vůbec nezdá. Dallas tak zažije v dnešním zápase první přesilovku.

12:22
    Viděli jsme pěstní souboj mezi Kulikovem(FLA) a gólovým McKenziem(DAL), lépe z toho vzešel druhý jmenovaný, který par pěkných ran naděloval. Oba se na 5 minut posadí na trestnou lavici.

Jiří Tureček

Góly a asistencie: 17. Pirri (Trocheck), 29. Kulikov (Jokinen), 33. Huberdeau (Bjugstad, Kulikov) – 3. McKenzie (Demers, Horcoff), 13. Horcoff, 52. Goligoski (Klingberg), rozh. náj. Sceviour