D. Moskva – Jaroslavľ 7:3 (kon.) | Helsinki – Dinamo Minsk 7:1 (kon.) | Petrohrad – Novgorod 2:0 (kon.)

Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Hostia využívajú presilovú hru! MARTIN THORNBERG prestrelil všetko čo mu stálo v ceste!
    Asistencie: Jonas Holos

47:21
    Lokomotiv roztočil kolotoč pred Lazušinom, ale domáci brankár zlikvidoval niekoľko dobrých šancí hostí!

46:57
    Domáci Osipov dostáva 2 minúty za faul a tak si hostia zahrajú presilovú hru.
    APALKOV - 7:2

44:17
    Hostia znižujú! DANIIL APALKOV sa krásne zbavil svojho strážcu dostal sa až pred LAzušina, ktorého pohotovo prekonal!
    Asistencie: Sergej Konkov, Ilja Gorochov
    BRYJUKVIN - 7:1

41:32
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Domáci dávajú ďalší gól po peknej akcií. Daugavinš poslal peknú prihrávku za obranu hostí na VLADIMIRA BRYJUKVINA, ktorý prekonáva Kolesnika.
    Asistencie: Kaspars Daugavinš

40:01
    Hostia do tretej tretiny nasadili druhé brankára! Sanforda strieda Kolesnik.

38:42
    Domáci Kaspars Daugavinš fauloval a tak dáva hosťom šancu na presilovú hru.
    ROBINSON - 6:1

37:58
    Zápas sa nám mení na exhibíciu! MATT ROBINSON prevzal puk medzi kruhmi, vypálil a prestrelil všetko čo mu stálo v ceste!
    Asistencie: Denis Kokarev, Sergej Sojin
    TEREŠČENKO - 5:1

35:07
    Krásna akcia domáceho mužstva! Dinamo by mohlo touto akciou vyučovať! Denis Kokarev zaviezol puk do pásme Lokomotivu, našiel na pravej strane Pestuška, ktorý dával z prvej na ALEXANDRA TEREŠČENKA, ktorý nedal šancu Sanfordovi!
    Asistencie: Maxim Pestuško, Denis Kokarev.
    KARSUMS - 4:1

33:57
    Domáci vedú už o tri góly! Hosťujúci obránca chyboval na modrej čiare, puk mu vypichol MARTINS KARSUMS, ktorý sa dostal do samostatného úniku, ktorý s prehľadom premenil.
    Bez asistencie
    JALASVAARA - 3:1

29:54
    Domáci si vytvorili obrovský tlak! Domáci obranca strielal od modrej čiary! Pred Sanfordom sa strhol veľký závar v ktorom sa najlepšie zorientoval JANNE JALASVAARA, ktorý prepasíroval puk za chrbát Sanforda!
    Asistencie: Martins Karsums

27:54
    Domáci si zahrajú presilovú hru! Na trestnú lavicu si sadne Averin za sekanie.

18:59
    Hosťujúci Plotnikov dostáva 2 minúty a tak majú domáci k dispozícií presilovú hru.

17:45
    Domáci sú na koni a v ďalšej šanci sa ocitol Mironov, ktorý netriafa bránu!
    CVETKOV - 2:1

16:58
    Domáci sa ujímajú opäť vedenia! zmätok pred brankárom využil najlepšie ako mohol domáci strelec ALEX CVETKOV, ktorý sa dostal k odrezenému puku a nedal Sanfordovi žiadnu šancu!
    Asistencie: Maxim Karpov
    NOVOTNÝ - 1:1

14:50
    Blesková odpoveď hostí! Hostia zavreli v tretine domáce Dinamo! Pekne zakombinovali k puku sa dostal JIŘÍ NOVOTNÝ, ktorý prestrelil bezmecného Lazušina.
    Asistencie: Eugen Grachyjov
    SOJIN - 1:0

13:57
    Domáci otvárajú skóre dnešného zápasu! Domáci hráč strielal od modrej čiary, tesne pred Sanfordom puk niekto zrazil, ten sa dostal k voľnému SERGEJOVI SOJINOVI, ktorý prekonáva Sanforda!
    Asistencie: Juri Babenko

11:11
    Vylúčenie hostí! Na trestnú lavicu si sadá za príliš veľa hráčov na ľade Grachyjov

10:45
    Veľká šanca hostí! Pašnin obkrúžil bránu Dinama a dostal sa až pred Lazušina! Ten jeho strelu vyrazil a tak podržal svoje mužstvo!

6:10
    Dobrá šanca domácich! Karsums našiel pred bránou Karpova, ktorého vychytal Sanford!

Lissko

Góly a asistencie: 14. Sojin (Babenko), 17. Cvetkov (Karpov), 30. Jalasvaara (Karsums), 34. Karsums, 36. Tereščenko (Pestuško, Kokarev), 38. Robinson (Kokarev, Sojin), 42. Bryjukvin (Daugavinš) – 15. Novotný (Grachyjov), 45. Apalkov (Konkov, Gorochov), 49. Thornberg (Holos)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Novák, Robinson, Bryjukvin, Volkov, Daugavinš – Solovjov, Jalasvaara, Karpov, Cvetkov, Karsums – Mironov, Osipov, Kokarev(A), Tereščenko, Pestuško – Višnevsky, Sopin, Sojin(A), Babenko(C)
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (od 40.Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Plotnikov, Loktjonov, Averin(A) – Holos, Vasljev, Thornberg, Novotný(A), Galimov – Ljubuškin, Gorochov(C), Platt, Kontiola, Konkov – Pašnin, Gavrikov, Apalkov, Gračyjov, Kapustin

Rozhodca: Odinš, Jeřábek – Lazarev, Šichanov