Košice – Piešťany | 5:2 (kon.) | | | Nitra – Martin | 6:2 (kon.) |
Znojmo – Linz | 8:2 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Vítkovice – Plzeň | 3:2 (kon.) |
Sparta Praha – Třinec | 6:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Hradec Králové | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Slavia | 3:2 (kon.) |
Pardubice – Litvínov | 0:2 (kon.) |
Florida – Buffalo | 5:3 (kon.) | | | NY Islanders – Carolina | 3:5 (kon.) | | | Columbus – NJ Devils | 0:2 (kon.) |
Boston – Arizona | 4:1 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 4:0 (kon.) | | | Philadelphia – NY Rangers | 4:2 (kon.) |
Colorado – Minnesota | 1:3 (kon.) | | | Edmonton – St. Louis | 1:2 (kon.) | | | San Jose – Ottawa | 2:4 (kon.) |
Winnipeg – LA Kings | 5:2 (kon.) | | | Florida – Tampa Bay | 4:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Columbus | 5:3 (kon.) |
Omsk – Barys | 0:2 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Ufa | 1:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 5:2 (kon.) |
Kazaň – Jekaterinburg | 3:2 (po pr.) |
HC Litvínov – Jihlava | 6:7 (kon.) | | | Č. Budějovice – Olomouc | 6:3 (kon.) |
koniec
Avangard Omsk
0:2
(0:2, 0:0, 0:0)
Barys Nur-Sultan
48:26
|
Vylúčenie hostí! 5 minút si na trestnej lavici posedí Dawes. Toto je obrovská šanca vyrovnať.
|
|
37:30
|
Za bitku si posedí na trestnej lavici Puškarjov aj Neprjajev.
|
|
24:40
|
Astana je potrestaná 2 minútovým trestom. Domáci si zahrajú presilovku.
|
|
05:38
|
Shutz bodol špičkou hokejky svojho spoluhráča a tak dostáva 5 minútový trest plus 10 minútový osobný trest.
|
|
03:54
|
Omsk je opäť potrestaný a uvidíme presilovku o dvoch hráčov.
|
|
02:28
|
Chomitskij dostal 2 minúty a tak uvidíme v tomto zápase prvú presilovku.
|
Góly a asistencie:
6. Upper (Svčenko, Rudenko), 15. Poliščuk (Žajlauov)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Avangard Omsk:
Barulin (Kostin) – Gustafsson, Blaťák, Gluchov, Kuljaš, Ljamin, Chomitskij, Kulik – Semjonov, Fisčenko, Gončarov – Širokov, Paršin, Kalinin – Sobotka, Musatov, Schutz – Popov, Perežogin, Kolarik – Neprjajev
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: Laco (Poluetkov) – Dallman, Lundin, Svčenko, Litviněnko, Semjonov, Bartulis, Lakiza, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Rudenko, Starčenko, Antropov – Žajlauov, Upper, Puškarjov – Michailis, Kvaša, Romanov
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: Laco (Poluetkov) – Dallman, Lundin, Svčenko, Litviněnko, Semjonov, Bartulis, Lakiza, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Rudenko, Starčenko, Antropov – Žajlauov, Upper, Puškarjov – Michailis, Kvaša, Romanov
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Ján Vojtaššák