Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzneck 2:3 (po pr.) | Barys – Novgorod 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižnekamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | A. Mytišči – Riga 7:2 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Soči – Togliatti 3:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Helsinki 2:3 (po pr.)
HC Salavat Julajev Ufa
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Utorok 24.02.2015, 15:00 • Ufa Arena • KHL

59:41
    Novosibirsk mal na ľade 7 hráčov a tak je potrestaný 2 minútovým trestom. Je zrejme rozhodnuté.

52:29
    Kartikainen pálil od modrej a prekonal Saláka! Gól však nie je uznaný, údajne kvôli postavenému hráčovi v bránkovisku. Ja som ho tam, ale počas strely nevidel.

46:37
    Vylúčenie hostí! Bobrov si za seknutie posedí na trestnej lavici 2 minúty.

45:28
    Strela od modrej! Žrď! Salák mal teraz šťastie.

44:19
    Hráč Novosobirsku sa dostal do samostatného úniku! Sochackyj ho skvelo vychytal. Nie je to gól.

43:53
    Za hákovanie si pôjde posedieť 2 minúty na trestnú lavicu Koskiranta. Zbytočný faul.
    SLEPYŠEV - 3:2

42:57
    Ufa sa po tretí krát dostáva do vedenia! Gluchov našiel pred bránou presnou prihrávkou SLEPYŠEVA, ktorý nemal problém zakončiť do odkrytej brány. Asistencia: Gluchov
    BOBROV - 2:2

38:05
    Tak hostia predsa využili tlak. Nahodený puk od modrej dorazil do brány BOBROV a tak je stav vyrovnaný 2:2. Asistencie: Kopejkin, Ožiganov

37:19
    Enlund pálil z prvej! Nie je to gól!

36:59
    Vylúčenie na domácej strane! Na konci tretiny teda uvidíme presilovku hostí.

36:14
    Videl som dobre. Gól neplatí!

36:14
    Tak bol, alebo nebol to gól? Ide sa telefonovať!

33:18
    Videli sme skoro ďalší gól! Pihlström však netrafil odkrytú bránu a Sibir vyhadzuje puk.
    HARTIKAINEN - 2:1

29:44
    Nerozhodný stav dlho nevydržal! Spoza brány dostal nahrávku od Gluchova HARTIKAINEN, ktorý prekonal bezmocného Saláka. Ufa je tak opäť vo vedení. Asistencia: Gluchov
    ŠUMAKOV - 1:1

28:20
    A je vyrovnané! Domáci chybovali v rozohrávke na modrej a do protiútoku sa vydali hráči hostí! ŠUMAKOV dostal skvelú nahrávku od Sannikova, z ktorej nemal problém zakončiť do odkrytej Sochackyjovej brány. Asistencia: Sannikov

26:22
    Stepanov nepríjemne napadá rozohrávku hostí. Získava puk a strieľa! Mimo! To bola rana. Hra pokračuje.
    MARESKIN - 1:0

23:18
    Ufa sa dostáva do vedenia! MARESKIN dostal skvelú nahrávku a triafa odkrytú bránu! Asistencie: Dubrovskij, Stepanov

22:10
    Sibir útočí! Enlund prekvapil strelou z uhla Saláka a ten s obrovskými problémami puk chytá.

09:40
    Vylúčenie domácich! Za hákovanie si posedí 2 minúty na trestnej Skachkov.

04:18
    Vylúčenie hostí! 2 minúty dostal za seknutie Salák. Jeho trest si ide odsedieť na trestnú jeho spoluhráč Vereshagin.

02:28
    Dubrovsky sa dostal do úniku! Pálil medzi betóny Saláka, no ten si s pukom poradil a hra je prerušená.

Ján Vojtaššák

Góly a asistencie: 24. Mareskin (Dubrovskij, Stepanov), 30. Hartikainen (Gluchov), 43. Slepyšev (Gluchov) – 29. Šumakov (Sannikov), 39. Bobrov (Kopejkin, Ožiganov)

HC Salavat Julajev Ufa: Sochackyj (Irving) – Kolcov, Kutuzov, Kulda, Višnevskij, Zubarev, Heikkinen, Vasilevskij – Slepyšev, Gluchov (A), Hartikainen – Chlystov, Sjomin, Skačov – Golovanov, Kajgorodov (C), Pihlström – Stepanov, Mareskin, Dubrovskij.
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Alaxejev, Verešagin, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Belov – Šumakov, Koskiranta, Enlund (A) – Manja, Bobrov, Kopejkin (C) – Vorošilo, Gubin (A), Sannikov – Butuzov, Fefelov, Šulanov – Jefimanko.

Rozhodca: Gusev, Safjullov – Gordenko, Palej