Ottawa – Florida 4:1 (kon.) | NJ Devils – Carolina 3:1 (kon.) | Edmonton – Anaheim 1:2 (kon.)
Montreal – Columbus 3:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Arizona – Tampa Bay 2:4 (kon.)
Dallas – Detroit 6:7 (po pr.) | St. Louis – Pittsburgh 2:4 (kon.) | San Jose – LA Kings 1:2 (kon.)
Philadelphia – Washington 3:2 (kon.) | Chicago – Boston 2:6 (kon.)
Dallas Stars
6:7 (1:1, 3:1, 2:4 - 0:1)
Detroit Red Wings
Nedeľa 22.02.2015, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 02:00.

Vážení diváci, vítam vás opäť pri sledovaní on-line prenosu z kanadsko-americkej NHL. Už tradične sa budeme venovať súboju Detroitu Red Wings, ktorý tentokrát zavíta na do Dallasu. Stretnutie sa začína krátko po 2:00 SEČ.

Dallas Stars sa v tabuľke Západnej konferencie NHL nachádza až na 11. mieste. Doposiaľ získali hviezdy 62 bodov, a na postupovú osmičku strácajú 6 bodov. V domácom prostredí má ale Dallas negatívnu zápasovú bilanciu, keď v 30 zápasov prehral až 18-krát. Zaujímavosťou je, že všetkých 6 zápasov, ktoré dospeli v American Airlines Center do predĺženia, resp. samostatných nájazdov domáci prehrali. V posledných 5 zápasoch domáci pravidelne striedajú výhry s prehrami. V dnešnom zápase by chceli napraviť zaváhanie z predošlého zápasu, keď podľahli San Jose v pomere 2:5. Najproduktívnejším hráčom je 59- bodový Tyler Seguin, ktorý zaznamenal 29 gólov a 30 asistencií.

Detroit Red Wings v tejto sezóne patrí medzi najlepšie tímy NHL. V 56 zápasoch získal 74 bodov, vďaka čomu mu patrí 5. miesto vo Východnej konferencii. V posledných zápasoch sa ale červeným krídlam príliš nedarilo, keď po výhre nad Arizonou následne prehrali v Pittsburgu, a doma s Winnipegom a Montrealom. V poslednom zápase si ale zverenci Mike Babcocka napravili chuť, keď po samostatných nájazdoch zdolali jastrabov z Chicaga. O víťazný samostatný nájazd sa postaral Tomáš Tatar, ktorý sa v tejto sezóne prezentuje výbornými výkonmi. “Trto“ v sezóne nazbieral už 42 bodov a s 24 gólmi je najlepším strelcom Detroitu. Lídrom produktivity je ale švédsky kapitán tímu Henrik Zetterberg, ktorý nazbieral už 49 kanadských bodov.

Vzájomné zápasy
    05.12.14 Detroit Red Wings – Dallas Stars 5:2
    05.01.14 Dallas Stars – Detroit Red Wings 1:5
    08.11.13 Detroit Red Wings – Dallas Stars 3:4 pp
    28.04.13 Dallas Stars – Detroit Red Wings 0:3
    30.01.13 Detroit Red Wings – Dallas Stars 4:1

Dallas Stars: Lehtonen (Enroth) – Klingberg, Goligoski, Daley (A), Jokipakka, Demers, Jo. Benn – Cole, Spezza, Ja. Benn (C) – Ritchie, Eakin, Roussel – Hemský, Fiddler (A), McKenzie – Sceviour, Horcoff, Garbutt.

Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Kronwall (A), Ericsson, DeKeyser, Kindl, Marchenko, Smith – Pulkkinen, Zetterberg (C), Abdelkader – Tatar, Helm, Datsyuk (A)- Weiss, Sheahan, Nyquist – Jurčo, Glendening, Miller.

00:01

0:30
    Po nepresností v rozohrávke hostí vidíme zakázané uvoľnenie Detroitu. Hra sa presťahuje pred Jimmyho Howarda.

1:00
    Prvá šanca zápasu. Pulkkinen parádne našiel na modrej čiare Henrika Zetterberga, ktorý sa následne rútil sám na domáceho brankára. Nakoniec ale v severskom súboji proti fínskemu brankárovi neuspel.

1:56
    Po ľavej strane si pekne nakorčuľoval Gustav Nyquist, ale jeho strelu švihom domáci brankár kryje.

2:04
    Ďalší závar pred Lehtonenom. Od modrej čiary pálil Smith, následne dorážal Sheahan aj Nyquist, ale stav ostáva naďalej nezmenený.

2:54
    Prvý ofsajd stretnutia. Proti pravidlám sa previnili hokejisti Detroitu Red Wings.

3:10
    Jimmyho Howarda sa snažil ohroziť Jason Spezza, ale jeho strela bola zblokovaná.

3:54
    Z ťažkej pozície tvrdo vystrelil Pulkkinen, ale jeho strela skončila iba na betónoch Kariho Lehtonena.

4:02
    Strela DeKeysera bola zblokovaná až na ochrannú sieť. Vhadzovať sa tak bude pred domácim gólmanom.

4:38
    Detroit sa usadil v útočnom pásme, ale zatiaľ sa nevie dostať do nebezpečnej streleckej pozície.

5:12
    Dallas sa ubránil, a následne obe mužstvá striedajú.

5:35
    Zakázané uvoľnenie aj na strane domáceho tímu.

6:14
    Z pravého kruhu na vhadzovanie strieľal Jonathan Ericsson, ale napokon tesne minul bránu.

6:46
    Diváci burácajú, pretože na ľade sa strhla bitka! Jej aktérmi boli Jonathan Ericsson a Jamie Benn. Obaja hráči ale po chvíľke slávy putujú na trestnú lavicu.

7:08
    To bola šanca! Po nedorozumení v obrane Detroitu zakončoval z medzi kruhov osamotený Alex Goligoski, ale z dobrej pozície minul bránu.

7:30
    Ofsajd hostí bol posúdený ako úmyselný, a tak sa hra presťahuje pred Howarda.

7:48
    Ďalšia šanca hostí. Hokejisti Detroitu sa dostali do prečíslenia 2 na 1, zodpovednosť na svoje plecia zobral Gustav Nyquist, ale nakoniec trestuhodne minul bránu.

8:33
    Hrá sa zatiaľ veľmi dobrý hokej. Strelecky aktívnejší sú hráči Detroitu, ktorí vedú na strelecké pokusy 8:2.

9:11
    Na ľade teraz vidíme množstvo nepresností na oboch stranách.

9:50
    Alex Goligoski si teraz vyšliapol na Tomáša Jurča. Všetko to bolo ale v súlade s pravidlami.

10:07
    Z tesnej blízkosti strieľal na Howarda Ryan Garbutt, ale jeho strelu brankár Detroitu vyráža do bezpečia.

10:34
    Po ofsajde domáceho tímu nasleduje v American Airlines Center krátka reklamná prestávka.

10:50
    Pavel Datsyuk teraz výborne zobral puk z hokejky Johna Klingberga, ale jeho následné zakončenie beckhendom priestor brány Kari Lehtonena nenašlo.

11:30
    Útoky sa striedajú z jednej strany na druhú. Je zrejme len otázkou času, kedy sa dočkáme prvého gólu v zápase.

12:09
    Od modrej čiary strieľal švihom Jordie Benn, ale jeho pokus Jimmy Howarda vyráža.

12:36
    Následne Howarda kryje aj pokus Ryana Garbutta.

12:42
    Dallas dal gól!
    Domáci tím sa ujíma vedenia. Po vhadzovaní sa dostal k puku Jordie Benn, jeho strelu brankár Howard iba vyrazil pred seba, a následne presnou dorážkou otvára skóre zápasu JAMIE BENN. Asistencie: Jordie Benn a Colton Sceviour.
    JAMIE BENN - 1:0

13:05
    Brett Ritchie sa snažil navýšiť náskok domácich, ale nakoniec sa mu to nepodarilo.

14:02
    Za Howardom zvonila tyč a opäť sa o to postaral Jamie Benn.

14:24
    Na druhej strane pálil Abdelkader, ale jeho pokus neprekvapil pozorného Lehtonena.

15:45
    Ďalší úspešný zákrok si pripisuje Jimmy Howard. Tentokrát jeho pozornosť preveril Colton Sceviour.

16:04
    Strela Jonathana Ericssona minula bránu.

16:18
    Zakázané uvoľnenie domácich. Vhadzovať sa bude pred Lehtonenom.

16:57
    Detroit Red Wings dal gól!
    A je vyrovnané. Po prihrávke Rileyho Sheahana sa do zakončenia dostal z medzi kruhov GUSTAV NYQUIST a strelou zápästím prekonáva domáceho brankára. Lehtonen si síce na puk siahol, ale nakoniec 21. gólu švédskeho útočníka nedokázal zabrániť. Asistencie: Riley Sheahan, Alexey Marchenko.
    Gustav NYQUIST - 1:1

17:18
    Zakázané uvoľnenie v podaní Dallasu Stars.

17:58
    Justin Abdelkader sa dostal do zakončenia, ale jeho pokus minul domácu svätyňu.

18:15
    Výborne v obrane zapracoval Tomáš Jurčo, ktorý zmaril šancu Jasona Spezzu.

18:33
    Spezza sa následne opäť predral do zakončenia, ale jeho pokus Jimmy Howard vyráža do bezpečia.

19:01
    Prebieha posledná minúta prvej tretiny.

19:20
    Puk má v moci Jimmy Howard. Po krátkej reklamnej prestávke sa tak bude vhadzovať v útočnom pásme Dallasu.

19:48
    Od modrej čiary ešte pálil Niklas Kronwall, ale jeho strela bola veľmi nepresná, a tak nemohla ohroziť Kariho Lehtonena.

20:00

Dámy a páni. Máme za sebou úvodnú tretinu zápasu Dallas Stars – Detroit Red Wings. Videli sme veľmi dobrý hokej s množstvom šancí na oboch stranách. V 13. minúte sa dostali do vedenia domáci zásluhou Jamieho Benna, ale 3 minúty pred koncom prvej tretiny vyrovnal Gustav Nyquist. Úvodná 20-minútovka sa tak skončila zaslúženou remízou 1:1. Druhá tretina sa začne približne o 3:03.

20:01

20:16
    V úvode sa z otočky snažil prekonať Howarda Cody Eakin, ale americký gólman sa nenechal prekvapiť.

20:30
    Na druhej strane sa tvrdou strelou od modrej čiary prezentoval Jakub Kindl, ale jeho strelu domáci brankár chytá do svojho náručia.

21:16
    Z pravej strany sa do zakončenia predral aj Aleš Hemský, ale jeho pokus skončil iba na pravom Howardovom betóne.

21:48
    Domáci hokejisti sa ocitli v postavení mimo hru. Vhadzuje sa tak v strednom pásme.

22:31
    Danny DeKeyser nahadzuje puk do útočného pásma Detroitu, ale oba tímy v priebehu hry striedajú.

23:00
    Po strele Ritchieho musel zasahovať Jimmy Howard. Svoju úlohu ale zvládol bez väčších problémov.

23:15
    Na druhej strane sa dostal k strele Tomáš Tatar. Jeho strela ale mierila iba do stredu brány, a tak s ňou nemal domáci gólman problém.

23:30
    V zápase uvidíme prvé vylúčenie. Dve minúty sa hrubosť dostáva kapitán domáceho tímu Jamie Benn.

24:05
    Formácia Detroitu aj s Tomášom Tatarom sa ale ani na dvakrát nedokázala usadiť v útočnom pásme. Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

24:29
    Domáci zaútočili vo vlastnom oslabení, ale Eakin z dobrej pozície minul bránu.

25:02
    Od modrej čiary najprv pálil Kronwall, ale jeho strelu i následnú dorážku Nyquista domáci brankár vyráža.

25:30
    Domáci v plnom počte.

25:48
    V obrovskej šanci sa ocitol Aleš Hemský. Krásne si tesne pred bránou prebral puk, ale jeho strelu fantastickým zákrokom vyráža Jimmy Howard.

26:36
    Ďalší zákrok si Howard pripisuje po strele obrancu Jasona Demersa.

27:05
    Obe mužstvá si môžu oddýchnuť, pretože nasleduje reklamná prestávka.

27:29
    Po zrazenej strele Demersa sa k puku dostal Shawn Horcoff, ale z medzi kruhov minul bránu.

28:00
    Skvelý Howard! Po prihrávke Jordieho Benna sa do úniku dostal Antoine Roussel, ale jeho zakončovanie skončilo iba na vyrážačke amerického brankára.

28:34
    Z ľavej strany skúšal svoje šťastie Drew Miller, ale štvrtý gól v sezóne napokon nepridal.

29:20
    Hostia otáčajú vývoj dnešného zápasu. Jyrki Jokipakka stratil puk na obrannej modrej čiary, k puku sa dostal PAVEL DATSYUK z pravej strany si ho stiahol na os ihriska a už vedel ako ho dostať do siete. Bez asistencie.
    DATSYUK - 1:2

30:02
    Zápas sa nám prehupol do svojej druhej polovice. Hra je prerušená, pretože Gustav Nyquist sa ocitol v postavení mimo hry. Nasleduje ďalšia komerčná prestávka.

30:41
    Tentokrát si Jokipakka počínal v obrannej činnosti lepšie, a tak môžu ísť domáci dopredu.

31:57
    Tomáš Tatar teraz nechtiac vystavil jedného zo svojich spoluhráčov do postavenia mimo hry.

32:30
    Na ľade sa výrazne pritvrdilo a tentokrát okúsil chuť domáceho ľadu aj Tomáš Jurčo.

32:48
    Po zakázanom uvoľnení Detroitu sa hra presťahuje pred Jimmyho Howarda.

33:24
    Tentokrát vidíme zakázané uvoľnenie aj na druhej strane. Domáca réžia teraz ponúka zostrih zákrokov Jimmyho Howarda, ktorý dnes podáva veľmi dobrý výkon.

33:44
    Nahodení puk na bránu Dallasu bez problémov kryje Kari Lehtonen.

34:26
    Dallas sa teraz nevie dostať do hry. V jeho hre je množstvo nepresností, ktoré využíva obrana hostí.

34:48
    Vo veľkej šanci bol Tatar, ale prihrávku Brendana Smitha nedokázal zasunúť na Lehtonena.

35:16
    Domáci udreli ako blesk z jasného neba. Hviezdy sa dostali do prečíslenia 3 na 1, zodpovednosť na seba zobral TREVOR DALEY a urobil dobre. Howard sa síce všemožne snažil, ale 16. gólu Daleyho nedokázal zabrániť. Asistencie: Shawn Horcoff a Jamie Benn.
    Trevor DALEY - 2:2

36:37
    Do vedenia mohol poslať domácich Fiddler, ale jeho strelu Jimmy Howard dokázal zneškodniť.

37:02
    Dallas v priebehu necelých dvoch minút otáča vývoj zápasu. Od modrej čiary vystrelil švihom CODY EAKIN, a nakoniec prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Dobrú prácu odviedol pred bránou aj cloniaci Chris McKenzie. Asistencie: Trevor Daley a John Klingberg.
    Cody EAKIN - 3:2

37:35
    Hokejisti Detroitu sú zjavne zaskočení, naopak domácim narástli krídla.

38:16
    Tak to je neskutočné! Domáci vedú už dvojgólovým rozdielom. Po strele Jasona Demersa zužitkoval svoje skúsenosti pred bránou Detroitu Erik Cole a dôrazným spôsob pretlačil puk za chrbát Jimmyho Howarda. Asistencie: Jason Demers a Ryan Garbutt.
    Erik COLE - 4:2

39:01
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

39:33
    Alex Goligoski strieľal od modrej čiary, ale jeho pokus bol zrazený.

39:51
    V závere ešte narobil domácej obrane problémy Darren Helm, ale skorigovať stav stretnutia sa mu nepodarilo.

40:00

Máme za sebou druhú tretinu. Hostia sa síce zásluhou Pavla Datsyuka dostali do vedenia, ale záver druhej časti hry absolútne nezvládli. V priebehu 3 minút inkasovali až trikrát, a tak je stav po 40 minútach 4:2 pre domáci Dallas Stars. V drese Dallasu sa postupne presadili Daley, Eakin a Cole. Posledná tretina sa začne približne o 4:00.

40:01

40:19
    Po 19 sekundách musel opäť zasahovať Howard. Tentokrát jeho pozornosť preveril pohotovou strelou Brett Ritchie.

40:56
    Hosťom parádne vyšiel úvod tretej tretiny. Tomáš Jurčo vybojoval puk v útočnom pásme, Luke Glendening ho posunul na JAKUBA KINDLA, ktorý presnou strelou znižuje stav stretnutia na 4:3. Asistencie: Luke Glendening a Tomáš Jurčo.
    Jakub KINDL - 4:3

41:20
    Na druhej strane pálil Spezza, ale jeho strela bola nakoniec zblokovaná.

41:41
    Neuveriteľné! Hosťom stačilo 101 sekúnd na to aby vyrovnali. Jakub Kindl najprv vysunul do úniku Tomáša Tatara. Slovák bol síce pri zakončení faulovaný, ale predsa len dokázal ešte puk poslať spätnou prihrávkou na hokejku JABUKA KINDLA, ktorý tak strieľa svoj druhý gól v zápase. Asistencie: Tomáš Tatar.
    Jakub KINDL - 4:4

42:13
    Zakázané uvoľnenie domácich.

42:50
    Tak v dnešnom zápase je zrejme všetko možné. Videli sme už 8 gólov a ešte zďaleka nie je o ničom rozhodnuté.

43:33
    Štvrtý útok hostí teraz poriadne zatlačil domácich, ale nakoniec sa im nepodarilo si vypracovať nejakú vážnejšiu šancu.

44:29
    Dallas sa opäť dostáva do vedenia. Od modrej čiary napálil puk na bránu Jordie Benn, jeho strelu napokon ešte tečoval CURTIS MCKENZIE, ktorý svojim druhým gólom v sezóne vracia domácim jednogólový náskok. Asistencie: Jordie Benn a Aleš Hemský.
    Curtis MCKENZIE - 5:4

45:40
    Šialené tempo pokračuje. Najprv mohol vyrovnať Pulkkinen a následne na druhej strane v samostatnom brejku neuspel ani Ryan Garbutt.

46:22
    Dopredu opäť vyrážajú červené krídla.

47:00
    Vernon Fiddler sa ocitol v ofsajde. Nasleduje reklamná prestávka.

47:10
    Kari Lehtonen si pripisuje po strele Tomáša Tatara úspešný zákrok.

47:19
    Detroit bude hrať presilovú hru. Dve minúty za hákovanie dostáva Antoine Roussel.

47:50
    Domáci sa zatiaľ dobre bránia a vyhadzujú puk až za bránu Jimmyho Howarda.

48:24
    Hosťom zatiaľ ich presilová hra vôbec nevychádza.

48:55
    Z pravej strany strieľal Teemu Pulkkinen, ale jeho pokus reflexívne vyrazil jeho krajan Kari Lehtonen.

49:19

49:30
    Po strele Glendeninga musel zasahovať Kari Lehtonen a nakoniec si poradiť veľmi dobre.

49:45
    Presilovku si zahrajú aj domáci. Za faul na Jamieho Benna dostáva 2 minúty za podrazenie Luke Glendening.

50:21
    Strelou z prvej sa prezentoval Jason Demers, ale jeho strelu Howard videl a bez väčších problémov vyrazil.

50:37
    Domáci využívajú presilovú hru a výrazne sa približujú k zisku 2 bodov. Po parádnej krížnej prihrávke Erika Colea sa dokázal presadiť SHAWN HORCOFF a strieľa svoj ôsmy gól v sezóne. Asistencie: Erik Cole a Aleš Hemský.
    Shaw HORCOFF - 6:4

50:37
    Striedanie v bráne Detroitu. Nešťastného Jimmyho Howarda nahradzuje Jonas Gustavsson.

51:01
    Detroit bude mať možnosť znížiť náskok Dallasu. Dve minúty za zdržovanie hry totiž dostáva domáci obranca John Klingberg.

51:40
    Detroitu sa ale ani v tejto presilovke zatiaľ vôbec nedarí.

52:08
    Vyvrcholenie trápenia Detroitu v presilovej hre – zakázané uvoľnenie.

52:22
    Strelecký pokus Pulkkinena bol zblokovaný, a tak sa bude vhadzovať pred Karim Lehtonenom.

52:47
    Divočina pokračuje. Od modrej čiary napriahol k strele Niklas Kronwall, jeho strelu pohotovo tečoval JUSTIN ABDELKADER a svojim 13. gólom v sezóne znižuje náskok Dallasu na jeden gól. Asistencia: Niklas Kronwall.
    Justin ABDELKADER - 6:5

53:16
    Ofsajd v podaní domáceho tímu.

53:41
    Tentokrát si presilovú hru zahrá Dallas. Vylúčeným hráčom je český obranca Jakub Kindl.

54:00
    Na začiatku oslabenia vyhadzujú červené krídla puk cez všetky čiary.

54:33
    Dokonca v oslabení zaútočil Darren Helm, ale jeho pokus Lehtonen vyrazil svojimi betónmi.

55:15
    Od modrej čiary tvrdo strieľal Alex Goligoski, ale nového muža v bráne Detroitu neprekonal.

55:49
    Hostia v plnom počte.

56:05
    Z pravej strany nebezpečne vystrelil Tomáš Tatar. Jeho strelu Lehtonen iba vyrazil pred seba, ale k dorážke sa ani jeden z hráčov Detroitu už nedostal. Nasleduje posledná reklamná prestávka.

56:34
    Po peknej zadovke Tomáša Tatara sa do zakončenia dostal Danny Dekeyser. Obranca hostí sa síce do puku poriadne oprel, ale jeho strela končí iba v lapačke domáceho brankára.

57:05
    Kronwall pokus bol síce zrazený, ale Detroit naďalej ostáva v útočnom pásme.

57:25
    Šikovne sa spoza brány snažil zasunúť puk za Lehtonena Abdelkader, ale domáci brankár sa včas presunul a podržal svoj tím.

57:50
    Detroit Red Wings hrá powerplay!

58:12
    To je neskutočné. Po obrovskom závere pred bránou domácich sa nakoniec dokázal presadiť beckhendovou strelou PAVEL DATSYUK – vyrovnané 6:6! Kari Lehtonen sa síce ešte čertí na hlavného rozhodcu, ktorý podľa jeho názoru prehliadol krosček Abdelkadera na jeho osobu. Asistencie: Tomáš Tatar a Gustav Nyquist.
    Pavel DATSYUK - 6:6

59:01
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny.

59:35
    Abdelkader síce spadol na ľad, ale hlavný rozhodca nevylučuje.

59:53
    V závere ešte pálil Vernon Fiddler, ale jeho pokus nemieril medzi tri žrde brány Detroitu.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

WOW! V riadnom hracom čase sme videli dvanásť gólov a je jasné, že ešte minimálne jeden uvidíme. Detroit dokázal neskutočne vstať z mŕtvych a 108 sekúnd pred koncom dokázal zásluhou Datsyuka vyrovnať na 6:6. O víťazovi tak bude musieť rozhodnúť predĺženie, ktoré sa začína o niekoľko sekúnd.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:36
    Obrat Detroitu je dokonaný! Po prihrávke Darrena Helma prevzal puk na modrej čiare NIKLAS KRONWALL, krásne sa zbavil Jamieho Benna a beckhendovým zakončením rozhoduje dnešný zápas. Asistencie: Darren Helm a Pavel Datsyuk.

Dnešný zápas je minulosťou. Videli sme strhujúce predstavenie a dokopy až neuveriteľných 13 gólov. Nakoniec môžu byť spokojnejší hokejisti Detroitu, ktorý nielenže tesne pred koncom vyrovnali, ale zásluhou Niklasa Kronwalla aj zvíťazili v dnešnom šialenom zápase 6:7pp. Dúfam, že ste si tento zápas užili a teším sa na ďalšie prenosy z NHL. Miroslav Kováčik, onlajny. eu. (05:09:06)

Miroslav Kováčik

Góly a asistencie: 13. Benn (Benn, Sceviour), 36. Daley (Horcoff, Benn), 38. Eakin (Daley, Klingberg), 39. Cole (Demers, Garbutt), 45. Benn (Benn, Hemský), 51. Horcoff (Cole, Hemský) – 17. Nyquist (Sheahan, Marchenko), 30. Datsyuk, 41. Kindl (Glendening, Jurčo), 42. Kindl (Tatar), 53. Abdelkader (Kronwall), 59. Datsyuk (Tatar, Nyquist), 61. Kronwall (Helm, Datsyuk)

Detroit Red Wings: Howard ( 51. Gustavsson) – Kronwall (A), Ericsson, DeKeyser, Kindl, Marchenko, Smith – Pulkkinen, Zetterberg (C), Abdelkader – Tatar, Helm, Datsyuk (A)- Weiss, Sheahan, Nyquist – Jurčo, Glendening, Miller.