Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Togliatti – Jekaterinburg 1:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Petrohrad 1:7 (kon.)
Soči – Novgorod 3:4 (kon.) | Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk 4:2 (kon.) | A. Mytišči – Helsinki 2:4 (kon.)
D. Moskva – Čerepovec 1:3 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
HC Dinamo Riga
Streda 18.02.2015, 19:00 • Slovnaft Aréna, Bratislava • KHL

59:18
    Backlund vykorčuľoval na striedačku, Slovan to skúša s power play.
    Charles GENOWAY - 3:4

59:11
    Dinamo Riga dalo gól!
    Prečíslenie hostí dva na jeden, CHARLES GENOWAY vystrelil z pravého kruhu, Ivan Baranka sa hodil do strely a puk nešťastne tečoval do bránky Backlunda. Asistencia: Oskars Cibulskis.

58:58
    Nagy prenechal puk na ľavom kruhu tuším Murleymu, Matt príklepom vystrelil, Sedláček ho v pokľaku vychytal.

58:02
    Krisjanis Redlihs poslal puk pred bránkovisko osamelému Džerinšovi, ktorý poslal puk nad bránku Backlunda.

57:34
    Wilson dostal dve minúty za podrazenie, traja proti trom, tento rok sme to tu ešte nemali, ani si vlastne nespomínam, kedy naposledy.

57:31
    Oddychový čas hostí, ktorí sa budú snažiť rozhodnúť.

57:31
    Sersen dostal dve minúty za hákovanie, hostia budú hrať presilovku štyroch proti trom.

57:21
    Videll sa v prečíslení rozhodol vystreliť od pravého kruhu, Mihálik mu vložil do dráhy letu hokejku a puk poslal na ochrannú sieť.

56:33
    Tičar dve minúty za seknutie, Genoway dve minúty za nedovolené bránenie. Hráme štyria proti štyrom.

55:52
    Meija sa dostával do brejku z pravej strany, výborný obranný zákrok Brejčáka, ktorý ho nepustil k streľbe a narazením do bránky ju spolu posunuli. Krátko tak hrať nebudeme.

51:16
    Po prechode modrou vypálil Krisjanis Redlihs, Backlund puk v pokľaku ukryl medzi betóny.
    Andrej ŠŤASTNÝ - 3:3

48:45
    Slovan Bratislava dal gól!
    ANDREJ ŠŤASTNÝ sa dostal k vyrazenému puku na ľavej strane bránkoviska od Sedláčka po strele Hudáčka z ťažkého uhla z pravej strany. Andrej napokon puk prepasíroval na dvakrát do siete hostí. Asistencia: Libor Hudáček a Cam Barker.

47:02
    Dlho sme presilovku nehrali, Jeglič dve minúty, rovnako za nedovolené bránenie.

46:58
    Nedovolené bránenie v podaní Jerofejevsa vyrobilo presilovku pre Slovan, ponuka na vyrovnanie je tu.

46:24
    Šťastný dostal milimetorvý puk na pravý kruh, minul bránku Sedláčka, aká to škoda pre divákov.

44:56
    Vždy sa mi podarí takéto niečo zakriknúť, Indrašis vypálil z ľavého kruhu, Backlund puk efektne ukryl do lapačky.

36:42
    Spoza ľavého kruhu vystrelil Meija, Backlund puk vyrazil za druhý kruh, kde z prvej pálil Sotnieks, aj s týmto pukom si Backlund poradil a vyrazil ho späť do hry.

35:06
    Podrazenie v podaní Sersena, arbitri zabrnkali na nervy tribúnam, keď zákrok predtým na domáceho hráča posúdili ako povolený.

32:25
    Za držanie hokejky dostal dve minúty Rehák, presilovka pre Dinamo.

31:12
    Baranka nabil z ľavého kruhu na pravý Nagyovi, Ladislav z prvej pálil, Sedláček sa stihol presunúť a puk ukryl v pokľaku do náručia.

29:14
    Za hrubosť dostal dve minúty Tičar a dve + dve minúty Abols, za hrubosť a seknutie, presilovku bude hrať Slovan.

29:14
    Sedláček ešte nemal puk pod kontrolou, dorážať sa snažil Tičar, no Abols sa pustil do o hlavu menšieho Jegliča, frajerík. Šarvátka pokračuje, akonáhle ju arbitri vyriešili, spustila sa ďalšia.

27:22
    Nagy ušiel s pukom po ľavej strane, už sa zdalo, že s ním prejde poza bránku, Ladislav ho poslal medzi kruhy, Liborovi Hudáčkovi chýbali centimetre, Sedláček bol mimo bránky v pokľaku na ľade.

25:57
    Seknutie v podaní Cibulskisa, dve minúty výhody pre fialových.
    Libor HUDÁČEK - 2:3

24:45
    LIBOR HUDÁČEK v brejku, dokonca aj zahákovaný, Libor premiešal pred Sedláčkom a bekhendom rozkľak robiacemu Jakubovi zavesil. Asistencia: Matt Murley.

18:47
    Videll prešiel s pukom poza bránku, poslal ho na medzikružie Bukartsovi, ktorý pálil z prvej, Backlund puk efektne vyrazil na stranu.

17:55
    Áno, je to tak, potvrdené videorozhodcom, gól platiť nemôže.

17:55
    Prečíslenie hostí dva na jeden, Indrašis poslal puk pred bránkovisko na palicu Darzinša, ktorý gól dosiahol po hre s vysokou hokejkou, celú situáciu posúdi ešte videorozhodca.

16:09
    Cibulskis sa previnil proti pravidlám hry a za hákovanie dostal menší trest dve minúty.
    Gints MEIJA - 1:3

14:29
    Aby toho nebolo málo, tak hostia zaútočili a do dvojgólového brejku ich poslal GINTS MEIJA. Asistencie: Rodrigo Abols a Charles Genoway.
    Miks INDRAŠIS - 1:2

14:16
    Prečíslenie hostí dva na jeden, z pravej strany Darzinš poslal puk popred bránkovisko na tú ľavú a MIKS INDRAŠIS trafil odkrytú časť Backlundovej klietky. Asistencie: Lauris Darzinš a Krisjanis Redlihs.

12:14
    Spoza ľavého kruhu príklepom tvrdo vypálil Saulietis, Backlund v pokľaku puk vyrazil na k mantinelu.
    Dominik REHÁK - 1:1

09:25
    Mihálik nahodil puk na bránku, Sedláček ho zrazil pred seba, do odkrytej časti bránky ho nedokázal Šťastný dopraviť, no DOMINIK REHÁK áno a vyrovnáva stav stretnutia. Asistencie: Andrej Šťastný a Vladimír Mihálik.

07:12
    Videll dostal dve minúty za hákovanie, presilovka pre Slovan.

05:44
    Z pravej strany sa pred bránkovisko s pukom preštrikoval Abols, nikto vo fialovom mu puk nedokázal vypichnúť, Abols vystrelil, Backlund v pokľaku puk zlikvidoval.
    Lauris DARZINŠ - 0:1

04:26
    LAURIS DARZINŠ si položil Backlunda na ľad a po ľade zakončil.

04:26
    Nariadené trestné strieľanie, za hákovanie ho bude realizovať Darzinš.

02:20
    Šanca belasých, Šťastný posunul z ľavej strany na stred puk Rehákovi, ten však trafil Sedláčkovi len jeho vyrážačku.

01:53
    Z ľavej strany s pukom pred Backlunda nakorčuľoval Abols, vystrelil, Johan puk vyrazil späť do hry.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 10. Rehák (Šťastný, Mihálik), 25. Hudáček (Murley), 49. Šťastný (Hudáček, Barker) – 5. Darzinš (t.s.), 15. Indrašis (Darzinš, K. Redlihs), 15. Meija (Abols, Genoway), 60. Genoway (Cibulskis)

HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Baranka, Sersen (A), Barker, Brejčák, Rehák, Mihálik – Nagy (A), Tičar, Hudáček – Bartovič (C), Murley, Netík – Lunter, Šťastný, Jeglič – Ölvecký
    HC Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs (A), Cibulskis, Genoway, Grinbergs, Sotnieks, Jerovejevs, Trotter, Porejs – Bukarts, Videll, M. Redlihs – Darzinš (C), Wilson, Indrašis – Abols, Džerinš, Meija (A) – Saulietis, Bičevskis, Skvorcovs

Rozhodca: Dejev, Kulakov – Zacharenkov, Medvedev

Diváci: 7.307