Čeljabinsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Togliatti – Jekaterinburg 1:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Petrohrad 1:7 (kon.)
Soči – Novgorod 3:4 (kon.) | Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk 4:2 (kon.) | A. Mytišči – Helsinki 2:4 (kon.)
D. Moskva – Čerepovec 1:3 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
HC Dinamo Riga
Streda 18.02.2015, 19:00 • Slovnaft Aréna, Bratislava • KHL

Skončilo nám dnešné stretnutie, kde si Slovan robil zálusk na zisk bodov, nešťastným gólom výborne hrajúceho Baranku v závere zápasu to bude inak. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Lauris Darzinš, v tíme domácich Andrej Šťastný. Slovan hral statočne, bojoval, no ani dnes to na zisk bodu nestačilo. V nedeľu privítame silný Petrohrad, ja sa s Vami lúčim a želám pokojnú noc, Vladimír Korduliak, onlajny.eu (21:30:16)

60:00

59:34
    Hostia v plnom počte.

59:31
    Domáci v plnom počte.

59:18
    Backlund vykorčuľoval na striedačku, Slovan to skúša s power play.
    Charles GENOWAY - 3:4

59:11
    Dinamo Riga dalo gól!
    Prečíslenie hostí dva na jeden, CHARLES GENOWAY vystrelil z pravého kruhu, Ivan Baranka sa hodil do strely a puk nešťastne tečoval do bránky Backlunda. Asistencia: Oskars Cibulskis.

58:58
    Nagy prenechal puk na ľavom kruhu tuším Murleymu, Matt príklepom vystrelil, Sedláček ho v pokľaku vychytal.

58:52
    Dnešné stretnutie sleduje 7.307 divákov.

58:33
    Oba tímy so štyrmi hráčmi.

58:02
    Krisjanis Redlihs poslal puk pred bránkovisko osamelému Džerinšovi, ktorý poslal puk nad bránku Backlunda.

57:34
    Wilson dostal dve minúty za podrazenie, traja proti trom, tento rok sme to tu ešte nemali, ani si vlastne nespomínam, kedy naposledy.

57:31
    Oddychový čas hostí, ktorí sa budú snažiť rozhodnúť.

57:31
    Sersen dostal dve minúty za hákovanie, hostia budú hrať presilovku štyroch proti trom.

57:21
    Videll sa v prečíslení rozhodol vystreliť od pravého kruhu, Mihálik mu vložil do dráhy letu hokejku a puk poslal na ochrannú sieť.

57:10
    Murley potiahol puk do pásma, no nedokázal ho prihrať Hudáčkovi.

56:33
    Tičar dve minúty za seknutie, Genoway dve minúty za nedovolené bránenie. Hráme štyria proti štyrom.

56:02
    Saulietis vystrelil od modrej zápästím, Backlund roztiahol betóny a puk vyrazil späť do hry.

55:52
    Meija sa dostával do brejku z pravej strany, výborný obranný zákrok Brejčáka, ktorý ho nepustil k streľbe a narazením do bránky ju spolu posunuli. Krátko tak hrať nebudeme.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 10. Rehák (Šťastný, Mihálik), 25. Hudáček (Murley), 49. Šťastný (Hudáček, Barker) – 5. Darzinš (t.s.), 15. Indrašis (Darzinš, K. Redlihs), 15. Meija (Abols, Genoway), 60. Genoway (Cibulskis)

HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Baranka, Sersen (A), Barker, Brejčák, Rehák, Mihálik – Nagy (A), Tičar, Hudáček – Bartovič (C), Murley, Netík – Lunter, Šťastný, Jeglič – Ölvecký
    HC Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs (A), Cibulskis, Genoway, Grinbergs, Sotnieks, Jerovejevs, Trotter, Porejs – Bukarts, Videll, M. Redlihs – Darzinš (C), Wilson, Indrašis – Abols, Džerinš, Meija (A) – Saulietis, Bičevskis, Skvorcovs

Rozhodca: Dejev, Kulakov – Zacharenkov, Medvedev

Diváci: 7.307