Hurikán Bratislava – Tvrdošín 0:15 (kon.)
FBK Tvrdošín
Piatok 13.02.2015, 18:00Extraliga žien

54:55
    Tvrdošín dal gól!

V tretej tretine sa s gólmi Tvrdošína roztrhlo vrece. Gól s číslom pätnásť si pripisuje BARBORA SPIŠIAKOVÁ.
    Bez asistencie.

50:05

Gólový Hurikán Tvrdošína! už štrnásty gól Tvrdošína strieľa MILOTA HUTIROVÁ.

46:38

Máme tu dvojciferné číslo! Desiaty gól Tvrdošína strieľa MILOTA HUTIROVÁ.
    Asistencia: Michaela Krivulčíková.

43:50

MILOTA HUTIROVÁ sa po druhýkrát presadzuje v zápase.

40:33

Už na začiatku tretej tretiny Tvrdošín opäť zvyšuje svoje vedenie už na 8:0!
    Gól strelila bývala hráčka Hurikánu, ktorá prestúpila v lete do Tvrdošína, MICHAELA KRIVULČÍKOVÁ.
    Asistencia: Veronika Turčáková.

39:04

Siedmy gól do siete Hurikánu pridáva BARBORA SPIŠIAKOVÁ.

30:31

MONIKA STREDANSKÁ strieľa svoj prvý gól v zápase.
    Asistencia: Viktória Ďuríková.

26:49

Tak predsa! Po niekoľkých šanciach sa aj ALŽBETA ĎURÍKOVÁ gólovo presadzuje!

21:30
    Tvrdošín dal gól! Gól strelil V.ĎURÍKOVÁ. Asistencie A.Ďuríková.

19:15

štyridsaťpäť sekúnd pred koncom prvej dvadsaťminútovky sa Tvrdošín dostáva do trojgólového vedenia!. Gól strelila Viktória Ďuríková.

16:17

O necelé dve minúty sa Tvrdošín opäť presadzuje. Milota Hutirová našla BARBORU SPIŠIAKOÚ, tá posiela Tvrdošín do dvojgólového vedenia.

14:47

Až v pätnástej minúte sme sa dočkali prvého gólu zápasu! Tvrdošín posiela do vedenia MILOTA HUTIROVÁ.

Lukáš Chovan

Góly a asistencie: 15. Hutirová (Krivulčíková), 17. Spišiaková (Hutirová), 20. V.Ďuríková, 22. V.Ďuríková (A.Ďuríková), 27. A.Ďuríková, 31. M.Stredanská (V.Ďuríková), 40. Spišiaková (Hutirová), 41. Krivulčíková (Turčáková), 44. Hutirová (Spišiaková), 47. Hutirová (Krivulčíková), 48. Spišiaková (Hutirová), 48. A.Ďuríková (M.Stredanská), 50. Spišiaková (A.Ďuríková), 51. Hutirová (Spišiaková), 55. Spišiaková

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava: Popovičová,Besedková, Dundová, Klúčiková, Štefániková, Vaseková, Kašlík, Csúzová, Lešková.
    FBK Tvrdošín: Szabóvá, Turčáková, Z.Stredanská, M.Stredanská, Bobotová, A.Ďuríková, V.Ďuríková, Surinová, Krivulčíková, Spišiaková. Surinová, Hutirová.