Vítkovice – Královské Vinohrady 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 9:4 (kon.) | Tatran – Pardubice 7:8 (po pr.)
Bohemians – Ostrava 7:4 (kon.) | Chodov – Liberec 9:3 (kon.)
FbŠ Bohemians
7:4 (1:1, 4:1, 2:2)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
cz Piatok 13.02.2015, 20:00 • SH Děkanka, Praha • Livesport Superliga (CZ)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:06:29)

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Vojtěch Zezulka (Bohemians) a Marek Švajný (Ostrava)

Kanadské bodování dnes ovládli domácí Martin Šimek a hostující Marek Švajný, oba zaznamenali tři gólové asistence.

Je to tak, utkání je u konce a Bohemians opět natahují svou úspěšnou sérii. Dnes to ale neměli jednoduché, neboť úvod třetí třetiny patřil Ostravě. Po dvou rychlých brankách Kašovského to bylo jen 5:4 a hosté tlačili. V závěru ale vše uklidnili Chlumský s Poláčkem a Bohemians se tak nakonec radovali z výhry 7:4.

60:00

59:00
    Je tu posledních šedesát sekund třetí třetiny a podle stavu i zápasu.

58:09
    Dvě minuty za hru rukou si tak odsedí Václav Kumačka.

58:09
    K tomu se postavil Vojtěch Zezulka, ale stejně jako jeho protějšek ze začátku této třetiny neuspěl.

58:09
    Hostující Komačka zahrál rukou a je tu tak trestné střílení pro Bohemians.

57:08
    Hosté si okamžitě berou oddechový čas.

57:08
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Zřejmě je rozhodnuto, neboť z další akce se po Kindlově nezištné zpětné přihrávce, kdy už sám Kindl mohl zakončovat, prosadil MARTIN POLÁČEK a rázem je to o tři góly. Asistence: Tomáš Kindl.

56:24
    Akce ale pokračovala, střelu M. Šimka tečoval před brankou MAREK CHLUMSKÝ a uklidnil tak své spoluhráče – Bohemka vede o dvě branky. Asistence: Martin Šimek.

56:19
    Střela Kisugiteho skončila zblokovaná na mantinelu.

54:51
    Tohle ale bude pro hosty komplikace, jdou totiž do oslabení. Dvě minuty za nedovolené vrážení vyfasoval Marek Švajný.

54:00
    Nyní se aktivita přelila na hole hostujícího týmu, ten začal rychleji střídat a domácím to dělá problémy.

52:10
    Vyrovnat mohl Vítovec, mířil pod břevno, svou snahu zvednou t míček ale přehnal a tudíž přestřelil.

51:18
    Domácí se snaží, ovšem přes půlku se dostat nemohou.

49:10
    Bratři Šimkové se na hřišti dokáží najít takřka poslepu, Martin přihrával Davidovi, tomu ale střela zrovna nesedla.

47:03
    Bohemians se snaží vsítit uklidňující branku, mají míček ve své moci, jenže zakončení není zrovna nejlepší.

45:18
    Krátké přerušení hry, musíme vyměnit důležitou součást hry – míček.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 17. D. Šimek (M. Šimek), 22. Čihák, 23. Höffer (Kindl), 36. Kieler (M. Šimek), 38. D. Šimek (Kisugite), 57. Chlumský (M. Šimek), 58. Poláček (Kindl) – 12. Svačinka (Švajný), 37. Zezulka (vla.), 42. Kašovský (Švajný), 44. Kašovský (Švajný)

FbŠ Bohemians: Hyršl, Cimbálek – Zezulka, Kisugite, M. Šimek, Musil, Kordoš, Zapletal, D. Šimek, Bílek, Poláček, Kuncman, Čihák, Chlumský, Tůma, Kieler, Mandík, Höffer, Kindl, Šárka.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lája, Robenek – Svačinka, Šimík, Kašovský, Lipový, Hrabal, Eichner, Kolajta, Kováč, Švajný, Peřka, Vítovec, Křiva, Ivan, Komačka.

Rozhodca: Jakub Nábělek, Radek Štengl