Vítkovice – Královské Vinohrady 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 9:4 (kon.) | Tatran – Pardubice 7:8 (po pr.)
Bohemians – Ostrava 7:4 (kon.) | Chodov – Liberec 9:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
9:3 (2:0, 3:2, 4:1)
FBC Liberec
cz Piatok 13.02.2015, 20:15 • Sportovní hala Jižní Město • Livesport Superliga (CZ)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, loučí se s Vámi a hezký večer Vám přeje Dominik Hrubý. (22:15:46)

Dnešní zápas nenabídl kdovíjak krásnou podívanou, Chodov ale splnil roli favorita a poráží Liberec 9:3. Hattrick si připsal David Bouša, čtyřmi kanadskými body přispěl k vítězství Tom Ondrušek.

60:00

59:22
    Hezký zákrok si připisuje Barák.

58:13
    Míček opět lítá sem a tam kolem Svobody, brankář zpod Ještědu má dnes hodně složitou úlohu.

57:18
    Chodov právě vstřelil branku!
    DAVID BOUŠA trefil opět neomylně do šibenice a dovršuje hattrick!
    Asistence: Jan Jastřembský.

56:45
    Liberec právě vstřelil branku!
    Teď ale překvapivě přišla hezká souhra hostů, kterou zakončuje PROKOP FERDAN.
    Asistence: Radek Valeš.

56:19
    Liberec nezvládl přechod do útoku.

55:14
    Chodovští přehnali svou ofenzivní snahu, Barák ale přečíslení Liberce 3 na 1 vychytal.

54:26
    Chodov se dál snaží navýšit skóre, Liberec drží pouze gólman Svoboda.

52:45
    Liberečtí jsou zralí na ručník. Barák nemá v bráně co na práci, teď ale parádně poslal svým výhozem do útoku TOMA ONDRUŠKA, ten pohodlně postupoval ze strany na branku a se zakončením neměl nejmenší problém.
    Asitence: Jan Barák.

51:33
    Valeš po dlouhé době chtěl vyzkoušet Baráka, jeho střela ale byla zblokovaná.

51:18
    Oddechový čas pro hosty.

51:18
    Liberečtí ve třetí třetině působí jako by hráli oslabení, teď si mohou odpočinout po nepřesné střele Schuberta.

50:35
    Další parádní souhra Chodova a na jejím konci byl u levé tyčky volný DAVID BOUŠA.
    Asistence: Michal Strachota.

49:48
    Svoboda pohotově lapil míček a schytal sekeru od soupeře.

48:50
    Mohutný výběh Ondruška tentokrát nebyl pro Liberec nebezpečný.

48:08
    Liberečtí po dlouhé době na polovině soupeře, zatím ale Baráka výrazněji neohrozili.

47:44
    Chodovský kolotoč konečně přinesl gólový efekt, trefuje se JAN JASTŘEMBSKÝ.
    Asistence: Patrik Dóža.

47:19
    Chodovští překombinovali nebezpečnou situaci a zmatky v obraně Liberce tak nevyužili.

46:16
    Je vidět že chodovští jsou herně na úplně jiné úrovni, nedokážou to ale dostatečně gólově vyjádřit.

45:56
    Ani Ondrušek nestřílel přesně.

45:43
    Nadějný volný úder zakončil Dóža pouze do tyčky.

44:44
    Jiří Dolanský uklidňuje chodovskou střídačku.

44:15
    Střela Davida Böhma měla prazvláštní trajektorii, nakonec spadla na zadní mantinel.

43:32
    Chmelíček se vytočil zpoza branky ale vystřelil opět do Svobody.

42:24
    Pěkný zákrok Svobody proti Pražákovi.

42:02
    Bouša pálil vedle.

41:16
    Zajímavý protiútok Liberce gólem neskončil.

40:13
    Úvodní útok Chodova úspěšně neskončil, míček má v rukou Svoboda.

40:01

Liberec na začátku druhého dějství snížil, Chodov ale poté přidal a na přestávku jde o 3 góly bohatší. Třetí třetina začně přibližně v 21:39.

40:00

39:57
    Další velká šance Chodova končí mimo, ve třetí třetině už se nic nestane.

39:38
    Ostrou střelu Dóži Svoboda pokryl.

38:46
    "Kovboj" Strachota si povodil dva obránce soupeře, ani on však nemířil mezi tři tyče.

38:20
    Parádní ťukes Mikeše s Ondruškem, druhý jmenovaný netrefil bránu.

37:43
    Sýkorovi míček sjel.

36:47
    Další střela do levé boční sítě, tentokrát od Chmelíčka.

36:10
    Hůza napálil pouze blokujícího Schuberta.

35:12
    Skvělý obranný zákrok Jastřembského, následnou protiakci nevyřešil dobře Strachota.

34:06
    Chodovští faulují, rozehrávat bude Strombach.

33:43
    Kotlas mířil mimo.

32:50
    Valeš odeběhl z nadějné pozice a nakonec poslal míček pouze naslepo na svojí polovinu.

32:16
    Zato DAVID BOUŠA vymetl šibenici liberecké branky a vrací Chodovu třígólový náskok.
    Asistence: Petr Pražák.

32:01
    Pražák pálil do boční sítě.

31:27
    Severočeši parádně sehráli přečíslení na útočné polovině a PROKOP FERDAN mířil přesně.

31:00
    Výtečný Barák zakročil proti střele Valeše.

30:23
    David Böhm vybojoval míček a hnal se do útoku, nakonec ale nechal kulatý herní předmět za sebou a tím akci zazdil.

29:38
    Svoboda teď ani neví jak zlikvidoval šanci Chmelíčka.

29:14
    Obrovský Barák má míček v ruce.

28:47
    Dóža se pokusil vystřelit z výběhu, byl ale zablokován.

27:59
    Ondrušek se na velkém brankovišti neskutečně vymotal do střelecké pozice, branku ale netrefil.

27:41
    Mikeš v nadějné pozici míří mimo.

27:10
    Valeše vzali obránci do pressu a následný protiútok končí ostrým faulem Marka u mantinelu.

25:58
    Přihrávka Dóži na volného Vávru sražená mimo mantinely.

25:04
    Prokop Ferdan měl štěstí že byl faulován, jinak by opět šli do přečíslení domácí.

24:37
    A z protiútoku dávají chodovští další gól! ONDŘEJ MIKEŠ se štěstím překonal Svobodu.
    Asistence: Tom Ondrušek.

24:33
    Studený fauloval před brankou Baráka.

23:32
    Chodovská obrana zaváhala a Marek s Valešem si málem sehráli až do prázdné branky. Naštěstí pro domácí míček končí vedle.

23:01
    Chodovský přesilovkový gól byl pouze otázkou času a nakonec ho dává TOMÁŠ SÝKORA.
    Asistence: Ondřej Mikeš.

22:22
    Domácí už několikrát totálně rozebrali libereckou čtveřici, chybí jim ale přesnější střelba.

21:25
    David Böhm (LIB) je vyloučen za nadzvedávání hole.

21:25
    Nájezdu se ujal Michal Strachota, střídajícího Vaníčka už měl "na lopatě" ale míček mu při bekhendovém zakončení ujel.

21:25
    Po faulu na unikajícího Pražáka uvidíme trestné střílení!

21:02
    Pražák tvrdě sražen Štěpánkem.

20:42
    A hosté se z ničeho nic prosazují! Za Baráka dostal míček neproduktivnější hráč Severočechů RADEK VALEŠ.
    Asistence: Prokop Ferdan.

20:20
    První útok ve druhém dějství rozjíždí Liberec.

20:01

Viděli jsme opatrnou první třetinu, po níž Chodov vede 2:0. Hlavní zásluhu na tom má Tom Ondrušek, který svým spoluhráčům z útočné formace připravil oba góly. Další třetina začne přibližně v 20:36.

20:00

19:48
    Ondrušek šel do svého obávaného výběhu, ale nevystřelil a vymyslel geniální pas na ONDŘEJE MIKEŠE. Čerstvý otec pohodlně navýšil náskok svého týmu.

19:33
    Míček trefil rozhodčího Dolanského a bude následovat buly.

19:19
    Svoboda má opět míček ve své moci.

19:03
    Jelínek pálil mimo.

18:34
    Hra se opět uklidnila, rozehrávají Jelínek s Pražanem.

16:55
    Liberec se v posledních minutách hlavně bránil a nakonec se mu to stalo osudným. Ondrušek vystihl rozehrávku soupeře, sehrál na JANA FIALU a ten se po návratu do elitní chodovské formace hned prosazuje.
    Asistence. Tom Ondrušek.

15:25
    Liberec nezvládl zakončit pěkný protiútok a nakonec jeho hráči hodili Pražana za mantinel.

14:47
    Kostrbatá rozehrávka Liberce málem přinesla úspěch, nakonec však končí pouze faulem v útočném rohu.

13:55
    Valeš ve slušné pozici na Baráka nevyzrál.

13:24
    Další střela mimo branku Svobody, postaral se o ní Mikeš.

13:07
    Barák má míček v dlaních.

12:41
    Velký tlak chodovské třetí formace gólem neskončil a domácí jdou střídat.

11:35
    Pražan střílí vedle.

11:14
    Pěkná střela chodovské obrany končí vedle.

10:39
    Nadějná kombinace chodovského prvního útoku končí v rukou Svobody.

10:08
    Liberecký zlý muž David Böhm fauloval v rohu Mikeše.

9:13
    Hůza faulován u pravého mantinelu, Liberec má k dispozici volný úder.

8:03
    Obrovská šance Studeného, Barák ale vytáhl skvělý zákrok a liberecký střelec poté míček zahodil za mantinel.

7:33
    Hra přerušena kvůli zničenému míčku, bude následovat buly v rohu.

6:57
    Zmatek před Barákem, chodovský dlouhán ale chytá.

6:09
    Svoboda opět chytá, zatím nevidíme příliš strhující utkání.

3:54
    Oba týmy se zatím oťukávali, teď však Svoboda musel vytáhnout vydařený zákrok.

0:53
    Liberec vybojoval volný úder z rohu.

00:01

Ještě před zápasem hlasatel Aleš Matoušek gratuluje Ondřeji Mikešovi k narození prvorozeného syna. Onlajny.com se ke gratulaci přidávají! :)
    Liberec přichystal překvapení, brankář MIROSLAV SVOBODA poprvé nastoupí v extralize od první minuty

Rozhodčími dnešního zápasu jsou pánové Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
    Chodovští se chtějí vzepřít pověrám a vyhlásili na dnešní zápas VSTUP ZDARMA!

Vzájemný zápas

Chodovští jsou v dnešním zápase obrovským favoritem, v letošní sezoně už je ovšem Liberec jednou překvapil. V první zápase dnešní soupeřů v sezoně využili Severočeši domácího prostředí a zvítězili 5:4 po nájezdech. Hlavní hvězdou zápasu byl liberecký kapitán Marek Štěpánek, který rozhodujícím nájezdem dovršil hattrick.

FBC Liberec – TJ JM Chodov 5:4 (1:1, 2:1, 1:2)
    Branky:
    2. Klucho (Valeš), 30. Štěpánek (Valeš), 31. Štěpánek (Marek), 59. Valeš (Studený), rozhodující nájezd Štěpánek – 8. Ondrušek (Kotlas), 31. Kotlas (Pražák), 44. Ondrušek (Mikeš), 52. Kotlas (Ondrušek). Diváci: 155.

TJ JM FAT PIPE Chodov

Svěřence trenéra Podhráského posílil po vánočních svátcích navrátilec z Pixba Patrik Dóža a zatím se prezentuje ve skvělém světle. V posledních dvou zápasech však chodovští prohráli překvapivě s FBC Ostrava a poté i doma s Vítkovicemi. Jeden z nějvětších favoritů letošní sezoně tak s 32 body okupuje až 5. místo tabulky.

FBC Liberec

Hosté se po nadějném úvodu sezony v tabulce propadli a ztratili reálnou naději na play off. Liberec prohrál posledních 7 zápasů a v tabulce je se 14 body na 10. místě.

1. Radek Valeš 27 (12+15)
    2. Prokop Ferdan 21 (14+7)
    3. Marek Štěpánek 19 (12+7)

FBC Liberec – FBC Ostrava 5:6
    Bulldogs Brno – FBC Liberec 3:2
    Panthers Otrokovice – FBC Liberec 8:5

Hezký sobotní podvečer. V dnešních utkání 19. kola AutoCont extraligy se v hale na Jižním Městě utkají TJ JM FAT PIPE Chodov a FBC Liberec. U onlajn přenosu Vás vítá Dominik Hrubý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.

Dominik Hrubý

Góly a asistencie: 17. Fiala (Ondrušek), 20. Mikeš (Ondrušek), 24. Sýkora (Mikeš), 25. Mikeš (Ondrušek), 33. Bouša (Pražák), 48. Jastřembský (Dóža), 51. Bouša (Strachota), 53. Ondrušek (Barák), 58. Bouša (Jastřembský) – 21. Valeš (P. Ferdan), 32. Ferdan (Valeš), 57. Ferdan (Valeš)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák – Sýkora, Kotlas, Jastřembský, Jelínek, Pražan – Ondrušek, Mikeš, Fiala – Pražák, Dóža, Strachota – Vojtíšek, Chmelíček, T. Vávra.
    FBC Liberec: M. Svoboda – Klucho, Strombach, D. Böhm, Štěpánek – Valeš, Marek, P. Ferdan – Studený, Hůza, Vážný.

Rozhodca: Jiří Dolanský – Vojtěch Sýkora