Kladno – Liberec 5:0 (kont.) | HC Plzeň – Sparta Praha 7:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 4:6 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
HC Plzeň 1929
7:4 (0:3, 5:1, 2:0)
HC Sparta Praha
cz Štvrtok 12.02.2015, 17:00 • ČEZ Aréna, Plzeň • DHL Extraliga juniorů (CZ)

57:42
    Schwamberger byl seknut v šanci, Roman Přikryl (PLZ) si tak odsedí dvě minuty.

43:26
    Útočný faul. Na dvě minuty za krosček je vyloučen Tomáš Brejcha (SPA).

40:40
    Daniel Schwamberger (SPA) vyloučen za držení hole. Přesilovka pro indiány.

30:33
    Za podražení je vyloučen Daniel Schwamberger (SPA). Indiáni mají velkou šanci na vyrovnání.

27:02
    Jiří Vokurka (SPA) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

25:42
    Lukáš Vlček (PLZ) nešťastně podrazil soupeře, jsou za to dvě trestné minuty a přesilová hra Sparty.

21:22
    Tomáš Brejcha (SPA) je vyloučen za podražení.

18:55
    Zbytečný útočný faul. Za sekání je vyloučen Šimon Petráš (PLZ).

14:54
    S vyloučeními se nám nyní roztrhl pytel. Za držení dostává dvě minuty Ondřej Knobloch (SPA). Plzeň má k dispozici přesilovku 4 na 3.

14:31
    Velmi pěkně to nyní udělal Filip Suchý, kterého v závěru akce podrazil Marek Březina (SPA). Poměr sil na ledě se tak vyrovná.

14:17
    Za faul kolenem je vyloučen Jiří Kepka (PLZ). Uvidíme tak první přesilovku v tomto utkání.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 24. Tulačka, 29. Houfek (Kepka, Přikryl), 34. Vlček (Švarc, Beneš), 34. Kepka (Houfek), 38. Polata (Kepka, Walter), 43. Polata (Přikryl, Walter), 44. Petráš (Tulačka) – 6. Pulkrab, 8. Györi (Kadeřávek, Jandus), 16. Kalina (Schwamberger), 37. Augustin (Pulkrab, Březina)

HC Plzeň 1929: Štekr (8. Pacl) – Houfek, Walter, Kaňák, Holý, Rajal, Kubík, Polívka – Polata "A", Přikryl, Kepka "A" – Suchý, Tulačka "C", Krliš – Švarc, Beneš, Petráš – Opava, Jakubec, Vlček
    HC Sparta Praha: Langer (Slyusarchuk) – Kalina, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Březina, Jandus – Augustin, Litera, Svoboda, Klindera, Györi, Pulkrab "C", Schwamberger, Jandus, Brejcha "A"

Rozhodca: Svoboda – Jelínek, Malý