Novokuzneck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhreb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavľ – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)

57:46
    Vylúčenie i presilová hra 5 na 3 je realitou. Na trestnú lavicu putuje Denis Kulyash.

56:26
    Domáci navyše budú hrať vzápätí aj presilovú hru, kedže na trestnú lavicu odišiel za podrazenie Alexander Perezhogin.

47:46
    Opäť sa bude vylučovať a tentokrát budú hrať presilovku domáci. Omsk hral v šestici, a tak dostáva trest za hráčsku lavicu. Novosibirsk má tak veľkú šancu na vyrovnanie.

45:12
    Vylučovať sa bude na opačnej strane čo sa domácim divákom rozhodne nepáči. Dve minúty sa podrazenie dostal Bobrov.

36:21
    Sibir Novosibirsk bude hrať presilovú hru. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Nikolai Glukhov.

32:21
    Novosibirsk opäť bude hrať presilovú hru. Dmitry Monya sa ocitol v stopercentnej šanci, ale v poslednej chvíli zatiahol za ručnú brzdu Sergei Kalinin.

29:04
    Uvidíme ďalšie vylúčenie tentokrát na strane domácich. Za príliš veľa hráčov na ľade odišiel na trestnú lavicu Butuzov.

26:16
    Na druhej strany pálil Pervushin, ale jeho pokus domáci gólman chytá. Následne to ale prehnal útočník hostí so svojím dôrazom a za sekanie dostáva 2-minútový trest.

18:36
    V zápase sa bude po prvýkrát vylučovať. Sergei Shirikov najprv síce iba minul bránu, no následne fauloval domáci Igor Ozhiganov. Domáci obranca dostáva 2 minúty sa držanie.

Miroslav Kováčik

Góly a asistencie: 57. Kopeikin (Ullström, Koskiranta) – 35. Shirokov (Kalinin, Parshin), rozh. náj. Shirokov