Třebíč – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 2:3 (1:2 po s.n.) | Kladno – Chomutov 4:6 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Havířov 3:2 (4:3 po s.n.) | Prostějov – Motor ČB 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 6:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Pondelok 02.02.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

59:04
    Po Roubíkově vyhraném buly se mezi kruhy dostal k zakončení Rod, byl však hákován Zdeňkem Čápem (JIH). Obrovská šance pro Ústí nad Labem!

Na vyloučení: 6-4.

59:01
    Ústí bude mít znovu šanci vzít si ztracené tři body zpět. Tomáš Kaláb (JIH) vyhodil puk mimo hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Pokud se nemýlím, jedná se o první trest v závěrečné periodě.

Na vyloučení: 5-4

36:54
    Pořický posílal puk mezi kruhy na Vávru, jemuž kotouč sjel z hole, pravděpodobně i proto, že jej sekl Martin Kuřítko (JIH). Jihlavský bijec jde na dvě minuty na trestnou lavici.

Na vyloučení: 4-4.

32:20
    Síly na ledě se srovnají, jelikož Richard Diviš dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 3-4.

31:03
    Na trestnou lavici míří Jakub Grin (UNL), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-4.

24:04
    Jihlavě se naskýtá velká možnost na snížení, bude totiž hrát 80 vteřin přesilovku pět na tři. David Merta (UNL) je vyloučen za podražení.

Na vyloučení: 2-3.

23:24
    Jakub Suchan (UNL) odjíždí na trestnou lavici také za vysokou hůl. Jeho zákrok by se dal přirovnat k vysoké holi Diviše, která následovala před malou chvílí. No, nevím nevím.

Na vyloučení: 2-2.

22:26
    Dle mínění sudích kousek za domácí obrannou modrou fauloval Richard Diviš (JIH) Jana Kloze. No, útočník hostí šel ochotně k zemi, nicméně hráč je zodpovědný za svojí hokejku.

Na vyloučení: 2-1.

14:47
    Jakub Grin (UNL) dostává dvě minuty za hákování. Vteřinu před tím nezametl jeden z domácích hráčů pas spoluhráče u levé tyče Volkeho, stačilo jen nastavit hůl, pod kterou však puk projel.

03:20
    Jakub Schejbal sekl při úniku Tomáše Roda, který se nacpal k levé tyči Ritticha. Gólman Dukly podržel nyní svůj tým od vedení hostí.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 55. Melenovský, 57. Zadražil (Jergl, Diviš) – 10. Roubík (Rod, Smetana), 23. Pohl (Kolafa, Tůma), rozh. náj. Roubík