Chabarovsk – Novokuzneck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Togliatti – Nižnekamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 3:2 (kon.)
Petrohrad – Záhreb 5:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 4:1 (kon.) | Helsinki – A. Mytišči 2:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
HC Dinamo Riga
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Nedeľa 01.02.2015, 16:00 • Riga Aréna, Riga • KHL

57:36
    Murley dve minúty za hákovanie, Dinamo dohrá zápas s výhodou jedného muža v hre.

45:34
    Starosta na trestnej, meší trest dve minúty za seknutie.

38:39
    Mikelis Redlihs a Štajnoch dostali po dve minúty za seknutie, hráme štyria proti štyrom.

31:29
    Trotter dnes už druhýkrát na trestnej, dve minúty za hrubosť, presilovka pre Slovan.

29:36
    Hákovanie v podaní Luntera, Dinamo si opäť zahrá presilovú hru.

25:22
    Brejčák dostal za podrazenie dve minúty, opäť si presilovú hru zahrá domáci tím.

22:22
    Za podrazenie dostal dve minúty Mihálik, presilovku si zahrá Dinamo.

20:01
    V závere prvej tretiny vyfasovali po dve minúty za hrubosť Šťastný a Džerinš, hráme štyria proti štyrom.

11:52
    Trotter dostal dve minúty za hákovanie, presilovú hru bude hrať Slovan.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 1. Bukarts (M. Rredlihs, Videll), 10. Saulietis (Cibulskis, Jerofejevs), 20. Videll (Bukarts), 28. Darzinš (Wilson, Indašis), 31. K. Redlihs (M. Rredlihs, Bukarts), 42. Indrašis (Darzinš)

HC Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K. Redlihs, Cibulskis, Jurčina, Genoway, Sotnieks, Jerovejevs, Grinbergs – Bukarts, Videll, M. Redlihs – Indrašis, Wilson, Darzinš (C) – Džerinš, Meija, Skvorcovs – Saulietis, Cipulis, Trotter
    HC Slovan Bratislava: Backlund (10. Godla) – Sersen (C), Starosta, Barker, Štajnoch, Kozák, Brejčák, Rehák, Mihálik – Nagy (A), Murley, Hudáček – Jeglič, Surový (A), Netík – Ölvecký, White, Kudrna – Lunter, Tičar, Šťastný

Rozhodca: Bondar, Drejev – Majtak, Pronskich

Diváci: 6.270