Chabarovsk – Novokuzneck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Togliatti – Nižnekamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 3:2 (kon.)
Petrohrad – Záhreb 5:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 4:1 (kon.) | Helsinki – A. Mytišči 2:0 (kon.)

59:31
    Brust naberá smer striedačka, no domáci sa zrejme nedopustia chyby, ktorá by ich stála stratu víťazstva.
    Dmitry MEGALINSKY - 2:0

58:24
    Jekaterinburg dal gól!
    Máme zrejme rozhodnuté! DMITRI MEGALINSKY dostal puk na modrú čiaru a delovkou prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Domáci využívajú presilovú hru a zvyšujú na 2:0. Asistovali mu: Alexander Nesterov a Arťom Garejev.

58:09
    Domáci si musia dať pozor na obranu. Až príliš sa ženú do útokov a zabúdajú za sebou vyčkávajúcich útočníkov Jugry.

57:10
    Brust inkasuje 10 minút za nešportové správanie.

57:10
    Ryabykin dostáva dve minúty za hrubosť, čím veľmi komplikuje šancu na vyrovnanie svojmu mužstvu.

56:21
    Čibisov dostal presnú prihrávku od svojho spoluhráča, no puk mu skĺzol z čepele, a tak sa hostia pripravili o sľubnú šancu.

55:29
    Lazarev preveril strelou z ľavej strany pozornosť Brusta v bránke hostí, no strela trafila len rameno pozorného gólmana.

54:18
    Za krosček si ide sadnúť na 2 minúty Čibisov.

53:06
    Domáci vedú na strely 24:21!

52:17
    Za držanie odchádza na dve minúty Antonov.

50:38
    Domáci v plnom počte. Tak nakoniec sa im to nepodarilo. Jekaterinburg s plným počtom hráčov a ihneď vyráža do protiútoku.

49:09
    Popov mohol ísť do brejku, no defenzíva hostí bola na správnom mieste.

48:37
    Za podrazenie vidí dve minúty Nesterov.

46:23
    Hostia sa pokúšajú upokojiť svoje rady, ale domáci sú poriadne dotieraví a hladní po ďalšom góle.

45:17
    Lazarev tvrdo pálil od modrej, Brust vyrazil pred seba, no dorážku od Lewandovského chytil do svojej náruče.

43:45
    Domáci opäť pohrozili svojou akciou, puk však skončil po teči na ochrannej sieti.

41:08
    Začala sa posledná tretina dnešného stretnutia. Jekaterinburg je stále aktívnejší a kontroluje svoje tesné vedenie.

40:01

40:00

39:16
    Hostia sa snažia zo všetkých síl streliť čo najskôr kontaktný gól. Konkrétne to skúšal z ľavého kruhu Korenev, no jeho strela letela vysoko nad.

38:37
    Strelu od modrej vyslal Popov, no jeho strela bola tečovaná na ochrannú sieť.

37:50
    Domáci v plnom počte, no hostia i naďalej bojujú o vyrovnanie.

36:09
    Kašpar bol v sľubnej šanci na ohrozenie Kovára, no s pukom sa snažil nájsť spoluhráčov a nakoniec oň prišiel.

35:46
    Lewandowski ponúka hosťom vyrovnanie. Dostáva 2 minút za držanie.

34:46
    Jekaterinburg i naďalej nasťahovaný pred Brustom, ktorý sa v dnešnom zápase nudiť v bránke isto nebude.
    Alexandr NESTEROV - 1:0

32:42
    ALEXANDER NESTĚROV otvára skóre v dnešnom zápase až po polovici stretnutia. Jeho strela švihom takmer od modrej si našla cestu do bránky hosťujúceho mužstva. Asistenciu si pripisuje Sergej Gusev.

31:18
    Táto presilovka domácim zatiaľ veľmi nevychádza. Jugra opäť vyhadzuje cez všetky čiary von do bezpečia.

30:04
    V polovici dnešného stretnutia sa bude vylučovať na strane hostí. Za podrazenie si ide sadnúť na dve minúty Mamkin.

28:05
    Domáci vedú na strely 15:12!

27:46
    Rybakov strieľa od modrej čiary zápästím. Jeho strela ale dobre postaveného brankára Brusta nemohla prekvapiť.

25:29
    Želďakov tvrdo vypálil, no Koval bez väčších problémov vyráža do bezpečia.

24:25
    Máme tu ďalšiu nevyužitú presilovku v dnešnom stretnutí. Koroljuk smeruje z trestnej lavice priamo na striedačku.

22:22
    Na úvod druhej tretiny dostáva dve minúty Koroljuk za nedovolené bránenie.

21:15
    Maxwell sa pokúšal prebiť cez súperovu obranu. Triafa však iba korčule svojho protihráča.

20:01

20:00

19:41
    Pred nami sú záverečné sekundy úvodného dejstva. Do konca prvej tretiny už zrejme nič vážnejšie neuvidíme.

19:08
    Lesnukhin oslabuje svoje mužstvo v nie príliš najlepšej situácii. Dostáva dve minúty za podrazenie.

18:19
    Popov nahodil puk do útočného pásma. Domáci nakoniec len striedajú.

17:35
    Domáci v plnom počte.

17:01
    Kašpar vystrelil takmer od modrej, minul však bránku domáceho tímu, Jugra naďalej s pukom točí domácich v pásme.

15:35
    Hostia v plnom počte. Ani druhá presilová hra v dnešnom stretnutí nebola využitá.

15:31
    Bude sa nám hrať tri sekundy v rovnovážnom počte. Za podrazenie si ide sadnúť na 2 minúty Tryamkin.

14:17
    Hrá sa nám prevažne v strednom pásme. Fanúšikovia, ktorý zamierili na štadión veľa pekných akcií zatiaľ nevidia.

13:34
    Vylučovať sa bude aj na strane hostí. Za hrubosť vidí dve minúty Ryabykin.

12:22
    Hostia už usadený v útočnom pásme a roztáčajú kolotoč, no chýba k tomu vážnejšia strela, ktorá by donútila Kovára k zákroku.

11:54
    Domáci sú momentálne lepším mužstvom, snažia sa vytvárať si gólové príležitosti, ale gólman Brust je pozorný.

09:38
    Signalizovaný ofsajd zastavil rozbehnutého Maxwella.

07:51
    Lazarev je už späť na ľadovej ploche.

06:22
    Domáci si ani nevšímajú, že hrajú v oslabení. Hosťom to dnes zatiaľ veľmi do útočného pásma nejde.

05:49
    Máme tu prvé vylúčenie. Za zdržovanie hry vidí dve minúty domáci hráč menom Lazarev.

04:52
    Adamčuk sa snažil pretlačiť pred domáceho gólmana, no obrana domácich mu v tom zabránila a vytlačila ho do rohu klziska.

03:01
    Nestěrov zvolil strelu švihom, ktorá sa skončila priamo v lapačke pozorného Brusta. Domáci teda nevyužili obrovskú šancu v úvode 1. tretiny.

03:01
    Alexander Nestěrov bez rešpektu prešiel cez obranu hostí, a tak museli obrancovia Jugry Chanty-Mansijsk zatiahnuť za "brzdu", ktorá sa nesie v duchu trestného strieľania.

02:18
    Mamkin zamestnal ľahkou strelou pripraveného Kovára, ktorý bez problémov chytá.

00:31
    Po úvodnom buly sa domáci ihneď tlačili pred Brustovu bránu, ale obrana hostí bola pozorná.

00:01

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář – Metljuk, Postnikov, Lepistö, Loginov, Gusev, Trjamkin, Megalinski, Antonov – Klimenko, Palušaj, Popov – Lazarev, Rybakov, Simakov – Lewandovski, Nesterov, Garejev – Golyšev, Jemelin, Bumagin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Brust – Larsen, Valentěnko, Melart, Želďakov, Mamkin, Rjabykin, Adamčuk – Kašpar, Maxwell, Lemťjugov – Gusev, Buljanskij, Magogin – Jacenko, Koroljuk, Bortnikov – Korenev, Čibisov, Lesnuchin – Romancev.

Rozhodca: Gašilov, Soin – Novikov, Sazonov.

Príjemné popoludnie vážení športoví priatelia.Vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu ďalšieho kola Kontinentálnej hokejovej ligy medzi domácim mužstvom menom Avtomobilist Jekaterinburg a Jugra Chanty-Mansijsk. Zápas sa začína o 13:00 hod.

Avtomobilist Jekaterinburg sa po 50 odohratých dueloch nachádza zatiaľ na 8. mieste v tabuľke VÝCHODNEJ konferencie. Na svojom konte majú aktuálne 62 bodov a doma budú isto chcieť nejaký bodík udržať. V poslednom stretnutí si Jekaterinburg zmeral sily doma proti Dynamu Minsk, no nakoniec to doma zvládli, keď svojho súpera porazili 4:3 po samostatných nájazdoch. Jugra Chanty-Mansijsk je na tom o niečo horšie. Po 51 odohratých dueloch sa nachádza na nie veľmi peknom 12. mieste v tabuľke. Mužstvo hrajúce vo VÝCHODNEJ konferencii má na svojom konte presne 55 bodov a na 11. Ladu stráca len 2 body!!!

V tomto zápase je zrejme favorit istý, a tak by som volil stávku bez remízy na – Avtomobilist Jekaterinburg. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si spolu s nami zápas medzi mužstvami Avtomobilist Jekaterinburg a Jugra Chanty-Mansijsk. Dúfam, že budeme svedkami kvalitného hokeja!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.