Chabarovsk – Novokuzneck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Togliatti – Nižnekamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 3:2 (kon.)
Petrohrad – Záhreb 5:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 4:1 (kon.) | Helsinki – A. Mytišči 2:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Avangard Omsk
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
Severstaľ Čerepovec
Nedeľa 01.02.2015, 12:00 • Omsk Arena • KHL

Je dobojované! Nakoniec sa predsa len z víťazstva radujú hostia, aj keď sa dá povedať, že stratili jeden bod. Na úvod predĺženie sa trafil nik iný ako Dmitrij Kagarlickij. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (14:21:08)

Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:3

60:19
    Severstal Čerepovec dal gól!
    Už po niekoľkých sekundách predĺženie sa podarilo hosťom rozhodnúť o zisku dvoch bodov. Presadil sa DMITRIJ KAGARLICKIJ. Asistencie: Pavel Černov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sa nakoniec domácim podarilo vyrovnať na 2:2 a tak nasleduje predĺženie. Naopak smutní môžu byť hostia, ktorí mali zápas rozohraný na zisk troch bodov.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:20
    Čerepovec hrá v plnom počte.

58:17
    Teraz sa hosťom podarilo vyhodiť cez všetky čiary.

57:50
    Založenie útoku Omsku nevyšlo a puk končí na zakázanom uvoľnení.

57:20
    Kovyršin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

57:15
    Po chybnej rozohrávke sa Kovyršin dostal do úniku na Kostina, ale toho nedokázal prekonať a navyše ho zrejme fauloval.

56:36
    Trunjov skúsil z krídla preveriť Kostina, ale ten bez problémov zakročil.

55:01
    Prebieha už posledná päťminútovka tejto tretiny a rázom sú v lepšej pozícii domáci.
    Jevgenij KULIK - 2:2

53:49
    Avangard Omsk dal gól!
    A je vyrovnané! Úspešným strelcom sa stal JEVGENIJ KULIK po prihrávke Perežogina. Asistencie: Alexander Perežogin, Alexander Popov.

51:18
    Po dlhšom čase sa do útočného pásma pozreli aj hráči Severstalu, ale do zakončenia sa nedostali.

50:00

49:31
    Lenže už je defenzíva hostí pozornejšia a celkom dobre drží súpera na dištanc.

Martin Platko

Góly a asistencie: 48. Popov (Kalinin, Kulik), 54. Kulik (Perežogin, Popov) – 7. Nikoncev (Berdnikov, Chochlov), 31. Černov (Bučnevič), 61. Kagarlickij (Černov)

Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Kulik, Gustafsson, Kuljaš, Ljamin, Gončarov, Chomickij, Pervušin, Gluchov – Širokov, Sobotka, Rasskazov – Fiščenko, Popov, Perežogin – Semjonov, Kalinin, Paršin – Lauta, Volkov, Neprjajev
    Severstaľ Čerepovec: Magarilov (Smirjagin) – Konev, Arzamascev, Chochlov, Urbom, Antropov, Stasenko, Lukin, – Trunjov, Trubačjov, Kvapil – Kazakovcev, Kovyršin, Monachov – Bučnevič, Černov, Kagarlickij – Mons, Thuresson, Berdnikov – Nikoncev

Rozhodca: Gamalej, Gusev – Golovljov, Maťuša