Chabarovsk – Novokuzneck 0:3 (kon.) | Vladivostok – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Togliatti – Nižnekamsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 3:2 (kon.)
Petrohrad – Záhreb 5:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 4:1 (kon.) | Helsinki – A. Mytišči 2:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 6:0 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Metallurg Novokuzneck
Nedeľa 01.02.2015, 08:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 08:00.

Prajem vám pekne nedeľné ráno pri dnešnom online prenose.

V dnešnom zápase sa zameriame na zápas medzi Amurom Chabarovsk a Metallurg Novokuzneck.

Amur Chabarovsk sa nachádza na úplnom dnes Východnej konferencie so ziskom 41 bodov a negatívnym skóre 106:182. Domáci už na Play off môžu ťažko pomýšľať, ale nádej umiera posledná. Uvidíme či Amur v dnešnom zápase dokáže bodovať poti vyrovannému súperovi.

Metallurg Novokuzneck sa momentálne nachádza na nelichotivom 13. mieste Západnej koferencie so ziskom 43 bodov a skóre 97:167. Hostia majú opäť nevýraznú sezónu a potácajú sa na spoedných priečkach. Uvidíme či dnes získajú nejaký ten bodík.

Môj tip na výsledok 1:3

Amur Chabarovsk: Pechurski (Bolshakov) – Ježov(A), Peretyagin, MIklík, Šafigulin, Tarasov(C) – Safronov, Kurbatov, Lugin(A), Fisenko, Špirko – Velikov, Teryayev, Orlov, Krysanov, Achmetov – Ryazantsev, Bashkirov, Litovchenko, Haščák, Kopiyenko

Metallurg Novokuzneck: Khakimov (Kareyev) – Chlystov, Kamalov, Romanov(C), Stoa, Maltsev – Gavrilychev, Fairchild, Plotnikov, Turukin(A), Komaristy – Kapotov, Dorofeyev, Galimov (A), Garifullin, Musin – Skutar, Popov, Malinovski, Kurepanov, Mitryakov

Rozhodca: Deev, Belyaev – Minor, Chubykin.

00:01

00:01
    Úvodné buly pre hostí.

2:22
    Domáci Lugin vyskúšal pozornosť Khakimova, jeho strela však nebola vôbec nebezepečná.

3:11
    Orlov našiel pred bránou Achmetova! Jeho strela však nezapadla za Khakimova!

4:02
    Domáci hokejisti sú od úvodu aktívnejší a Khakimov je stále v permanencií.

5:21
    Hostia sa konečne osmelili k prvé mu vážnejšiemu ohrozeniu brány súpera. Kamalov vysuul do únik Maltseva! Tomu však puk v poslednej chvíli ušiel z hokejky.

6:02
    Komaristy v peknej individuálnej akcií! Predral sa cez dvoch obráncov a vypálil na Pechurskeho! Domác brankár teraz vytiahol výborný zákrok a podržal svoje mužstvo.

7:20
    Domáci Krysanov dostáva 2+2 minúty za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou. V tvári faulovaného hráča bola aj krv tak preto dostáva Krysanovo 4 minúty. Prvá presilová hra zápasu a zahrajú si ju hostia.

7:29
    Metallurg Novokuzneck dal gól!
    Hostia využívajú presilovú hru už po 9 sekundách! NIkita Kamalov našiel pred bránou voľného DMITRY MALTSEVA, ktorý prekonáva domáceho brankára! Presilovka domácich však pokračuje ďalej, kedže sa zrušil gólom len prvý menší trest.
    Asistencie: Nikita Kamalov
    Dmitry MALTSEV - 0:1

10:31
    Presilovka hostí končí! Za faul si ide sadnúť na trestnú lavicu hosťujúci Vadim Mitryakov.

11:21
    Mettalurg stále utočí, konkrétne Plotnikov si nakorčuloval až pred domácu bránu, v poslednej chvíli mu puk vzal Ježov.

11:41
    Domáci nehrajú presilovku vôbec dobre a hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

12:31
    Hostia v plnom počte. Ubránili sa bez väčší problémov.

12:51
    Ryazantsev vypálil od modrej čiary, jeho strela našla pripraveného Khakimova.

13:40
    Miklík sa pekne natlačil pred Khakimova, ale jeho strela nebola vôbec razantná a tak si ho Khakimov úplne vychutnal.

14:32
    Tempo hry trošku upadlo. Hostia sú momentálne aktívnejší a majú puk na svojích hokejkách.

15:11
    Kamalov sa dostal k strele jeho strela však bola zblokovaná na ochranú sieť.

15:43
    Obojstranné vylúčenie. Na domácej strne dostáva 2 minúty Kirill Safronov na strane hostí dostáva 2 minúty hráčska striedačka.

16:21
    Domáci sa nemôžu dostať do veľkej príležitosti. Hostia hrajú v obrane veľmi pozorne.

16:44
    Uvidíme komu bude viac vyhohovať menej hráčov na ľadovej ploche.

17:43
    Obidve mužstvá v plnom počte.

19:02
    Hostia majú puk za vlastnou bránou a čakajú na prestriedanie. Do útoku sa už moc nehrnú a čakajú na záverečný klaksón.

20:00

Skončila sa nám prvá tretina v ktorej sme videli jediný gólik. Postaral sa o neho Maltsev, ktorý premenil v gól krásnu prihrávku od Kamalova. Domáci sú meirne aktívnejší, avšak do šancí sa moc nedostávajú. Uvidíme čo prinesie ďaľší priebeh zápasu. Druhá tretina začne o 15 minút.

20:01

20:01
    Úvodné buly pre domácich hokejistov.

20:34
    Khlystov vystrelil od modrej, jeho strelu Pechurski chytá.

21:22
    Plotnikov nahodil puk do pásma, aj si ho dokorčuloval, ale pred bránou nebol žiadny jeho spoluhráč.

22:44
    Stoa si vymenil puk s Malstsevom. Nahodil ho na Pechurskeho, ktorý, ale puk chytil a prerušil hru.

23:33
    Bashrikov sa dostal pred Khakimova! Vo veľkej šanci však neuspel!

24:43
    Tarasov vyskúšal pozornost Khakimova štipľavou strelou. Khakimov je dnes však pozorný a spolľahlivý.

25:11
    Kapotov nahodil puk na bránu domácich. Pechurski puk chytil a prerušil hru.

27:11
    Špirko preletel okolo obrancov hostí, ale Khakimov je stále nepriestrelný.

28:32
    Šafigulinovu strelu zblokoval jeden z hosťujúcich obrancov.

29:22
    Fairchild vyslal bombu od modrej čiary! Pechurski bez probémov chytá.

31:03
    Achmetov sa dostal až pred Khakimova, ale opäť všetko vyriešil hosťujúci brankár.

32:11
    Khakimov je dnes skvelý. Chytá s kľudom.

33:05
    Uf teraz mali domáci poriadne šťastie! Maltsev našiel prdd bránou voľného Romanova! Ten však netrafil prázdnu bránu domácich!

33:54
    Prečíslenie hostí 2 na 1 Garifullin nahral Mitryakovi, ten však triafa iba betón Pechurskeho.

34:26
    Hostia roztočili kolotoč v pásme domácich. Fairchdild našiel voľného MICHAELA PLOTNIKOVA, ktorý prekonáva Pechurskeho!
    Asistencie: Cade Fairchild
    Michal PLOTNIKOV - 0:2

35:11
    Domáci sú po góle otrasení. Na koni sú hostia a opäť sú pri puku.

36:55
    Ryzantsev tvrdo vypálil na Khakimova ten však opäť chytá.

37:33
    Domáci sa usadili v pásme hostí. Velikov z uhlu skúšal nachytať Khakimova, ale ten puk chytá.

39:00
    Posledná minúta druhej tretiny.

40:00

Druhá tretina je za nami a jej priebeh bol rovnaký ako v prvej tretine. Domác mali viac z hry, ale boli to opäť hostia, ktorí udreli. Plotnikov prestrelil Pechurskeho a tak hostia vedú už o dva góly. Tretia tretina začne o 15 minút.

40:01

40:01
    Buly pre domácich hokejistov, ktorí sa hned vrhli do útoku. Nič iné im ani nezostáva.

41:00
    Domác hráč poslal nepríjemný puk na Khakimova, ten je však dnes nepriestrelný.

42:03
    Romanov nahodil puk do tretiny domácich a šiel striedať. Domáci majú puk za svojou bránou a začínajú nový útok.

42:45
    Galimov sa rútil z boku sám na Pechurskeho! Domáci golman ho však vychytal!

43:44
    Domáci sú aktívnejší, tlačia sa do útoku, ale do šancí sa vôbec nedostávajú.

44:03
    Khakimov je dnes naozaj veľmi istý. Chytá výborne a dodáva sebavedomie svojím spoluhráčom.

45:11
    Peretyagin striela na Khakimova, ten však vytiahol svoju lapačku.

46:18
    Hostia navyšujú svoje vedenie! ALEXANDER KOMARISTY prekonáva tretí krát Pechurskeho!
    Asistencie: Nikita Popov
    Alexander KOMARISTY - 0:3

46:33
    Nikita Chlystov dostáva 2 minúty za držanie.

47:22
    Hostia ušli v oslabení 2 na 1, ale pokazili to zlou prihrávkou.

48:33
    Domáci opäť nehráli preslovku dobre, naopak hostia mohli dať ďalší gól. Hostia v plnom počte.

48:54
    Máme tu trestné strielanie! Alexander Rjazancev bol v úniku faulovaný! Útočník Chabarovsku však Kahkimova neprekonal!

49:54
    Domáci nie a nie prekonať Khakimova. Hráči Chabarovsku sú už z toho frustrovaní.

50:03
    Galimov vyskúšal Pechurskeho, ten tento krát podržal svoje mužstvo.

51:11
    Turukin našiel pred bránou Konaristeho, jeho strela však skončila mimo bránu.

53:12
    Nikita Kamalov dostáva 2 minúty za podrazenie. Posledná šanca domácich vrátiť sa do zápasu.

54:11
    Domáci sú v útočnom pásme, ale do šancí sa nedostávajú.

55:12
    Hostia v plnom počte.

56:05
    Domáci nevyužili presilovku a pravdepodobne je o víťazovi rozhodnuté.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

59:00
    Posledná minúta zápasu.

59:22
    Špirko ešte preveril Khakimova, ten však chytá parádne.

60:00

Máme za sebou priemerný zápas ruskej KHL. Domác Amur bol aktívnejší avšak nebol vôbec nebezpečný. Hostia trestali domácich za každú chybu a zaslúžene si pripisujú tri body. Ja sa s vami lúčim a prajem peknú nedeľu. (10:14:48)

Lissko

Góly a asistencie: 8. Maltsev (Kamalov), 35. Plotnikov (Fairchild), 47. Komaristy (Popov)

Rozhodca: Deev, Belyaev – Minor, Chubykin