Třinec – Liberec 2:1 (kon.) | Slavia – Sparta Praha 4:9 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
Olomouc – Pardubice 1:2 (kon.) | Hradec Králové – K. Vary 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 6:3 (kon.)
Kometa Brno – Litvínov 2:1 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Nedeľa 01.02.2015, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga (ČR)

59:58
    Ještě jedno přerušení a Pardubice si berou svůj oddechový čas.

59:35
    Jeden z pardubických útočníků obdržel přihrávku mezi kruhy, jenže do domácí klece vletěli hned dva domácí, a tak jeho střela nekončí v síti!

58:38
    Na trestnou lavici jsou současně vyloučení Jan Knotek (OLO) a Tomáš Zohorna (PCE).

Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora využívá přesilovou hru! Vyrůbalík na modré nabil TOMÁŠI HOUDKOVI, jehož dělovka končí přesně pod břevnem pardubické klece. Kristan byl zcela bez šance. Asistence: Martin Vyrůbalík, Jakub Herman.

53:59
    Pardubice jdou do tří! Dvě minuty si totiž odpyká Jiří Cetkovský (PCE), jenž bude pykat za podražení.

53:41
    Po zřejmě poslední komerční přestávce bude Mora hrát přesilovou hru, jelikož za katr putuje Michael Špaček (PCE).

51:48
    Semorád přihrával před prázdnou bránu Cetkovskému, jehož však skvěle ubránil Staněk.

49:32
    Martin Cibák (OLO) putuje na trestnou lavici, protože sekl jednoho z hostujících, a dostává tak dvě minuty.

48:49
    Rachůnek byl nyní faulován při svém úniku a hlavní rozhodčí neváhá ani vteřinu a nařizuje trestné střílení.

45:51
    Nahodil chtěl využít přesunu Vošvrdy, avšak domácí brankář se ke své tyči dostal včas a puk vyrazil.

43:16
    Mora bude hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty vyloučen Jiří Cetkovský (PCE).

41:59
    Domácím se následně podařilo rychle přenést puk do útočného pásma, kam si najel Zuzin, avšak ani jeho střela neletěla mezi tři tyče.

41:16
    Laš se dostal k odraženému puku mezi kruhy, avšak jeho střela letěla těsně vedle pardubické klece.

36:46
    Tomáš Rachůnek (OLO) oslabuje svůj tým, protože podrazil jednoho z hostujících, a tak za svůj kousek dostává dvouminutový pobyt na trestné lavici.

31:32
    Dlouhý nyní promáchl před zcela prázdnou bránou Pardubic!

29:25
    Tomáš Kaut (PCE) se v útočném pásmu provinil hodně zbytečným faulem, a tak bude Mora hrát po komerční přestávce přesilovou hru.

26:37
    Z levé strany střílel Marosz a jeho pokus proletěl jen těsně vedle vzdálenější tyče Kristanovy brány.

25:54
    Kohouti však budou hrát přesilovou hru, protože Jakub Čutta (PCE) dostává dvě minuty za sekání.
    Lukáš NAHODIL - 0:2

20:25
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak to je teda hodně velká sprcha pro domácí, protože přihrávku od LUKÁŠE NAHODILA si do vlastní brány srazil vracející se Rác a touš se doklouzal za přemísťujícího se Vošvrdu. Bez asistence.

15:49
    Je tu další vyloučení na domácí straně, protože dvě minuty za podražení dostává Jakub Herman (OLO), a tak je tu další možnost pro pardubické hokejisty.
    Tomáš KAUT - 0:1

13:59
    Hosté se však přece jen dočkávají své první branky. Semorád zavezl puk za olomouckou bránu, odkud jej přihrál mezi kruhy na zcela volného TOMÁŠE KAUTA, jenž už se před Vošvrdou nemýlil a poslal Pardubice do vedení. Asistence: Jan Semorád.

12:00
    Pardubice se nyní prezentovaly velmi pohlednou kombinací na jejím konci byl Zohorna, jenž však trefil jen boční síť!

10:59
    Jenže Sýkora zachytil rozehrávku domácích a následně se vydal do útoku, kde jej přidržel Robin Staněk (OLO), a ten za svůj faul dostává dvě minuty.

09:06
    Jenže přesilovka Pardubic končí předčasně, jelikož je za katr poslán Lukáš Nahodil (PCE), jenž si odsedí dvě minuty za sekání.

08:36
    Tak to je hodně přísné vyloučení na domácí straně, protože je David Škůrek (OLO) na dvě minuty za nedovolené bránění poslán na trestnou lavici.

07:50
    Cibák se mezi kruhy dostal k odraženému puku a už jej mohl vstřelit do odkryté brány, jenže olomoucký útočník trefil blokujícího hráče!

03:55
    Po obrovské hrubici Škůrka na modré čáry se do samostatného úniku dostal Tybor, který si však na Vošvrdu nepřišel.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 55. Houdek (Vyrůbalík, Herman) – 14. Kaut (Semorád), 21. Nahodil

HC Olomouc: Vošvrda (Urbisch) – Houdek, Skrbek (C), Škůrek, Vyrůbalík, Staněk, Jaroměřský, Rašner – Rác, Marosz, Buc – Rachůnek, Herman, Laš – Zuzin, Knotek, Cibák – Jergl, Diviš, Dlouhý.
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Čáslava (C), Gregorc, Čutta, Benák, Havlík, Píša, Ščotka, Korím – Sýkora, Marcinko, Zohorna – Radil, Nahodil, Tybor – Semorád, Kaut, Cetkovský – Půhoný, Špaček, Gašparovič.

Rozhodca: Hodek, Pavlovič – Lhotský, Svoboda