Kladno – Šumperk 7:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.)
Havířov – Prostějov 2:1 (kon.) | Most – Třebíč 2:1 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 1:2 (1:2 po s.n.)
Chomutov – Motor ČB 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
cz Sobota 31.01.2015, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

59:28
    Šance pro hosty. David Tůma (UNL) míří na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 40.
    Vyloučení celkem v zápase: 9:7.

58:45
    Početní výhoda pro Slovan. Lukáš Špelda (LTM) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 64.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:7.

55:31
    Stadion si zahraje v přesile. David Tůma (UNL) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 38.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:6.

49:06
    Přesilovka pro Litoměřice. David Merta (UNL) potrestán dvouminutovým trestem za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním ročníku: 51.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:6.

42:48
    Ondřej Smetana (UNL) oslabí svůj tým, neboť se mu dnes na trestné lavici zřejmě líbí. Ústecký bek míří dnes již potřetí do boxu trestoměřičů, tentokrát na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v dnešním utkání: 6.
    Celkem TM v letošním ročníku: 42.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:6.

38:23
    Jak již bylo zmíněno, Lukáš Špelda (LTM) se po přibližně pětiminutovém přerušení poroučí na trestnou lavici, a to na dvě minuty za hrubost.

Celkem TM v letošním ročníku: 62.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:6.

34:19
    Opět se bude vylučovat. Radek Míka (LTM) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za hákování. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 50.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:5.

32:03
    Domácí jdou do tří. Ondřej Smetana (UNL) si musí jít odsedět dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Vyloučení celkem v zápase: 5:4.

31:59
    Nyní pro změnu šance pro Stadion. Jan Kloz (UNL) potrestán menším trestem za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním ročníku: 48.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

30:13
    Domácí dostávají šanci získat zpět své vedení v podobě přesilové hry. Jakub Kolář (LTM) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 22.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

26:31
    Martin Ondráček (LTM) si počínal proti pravidlům, a tak mu náleží menší trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

23:24
    Potřetí si Litoměřice zahrají dnes v početní převaze. Za katr míří na dvě minuty Ondřej Smetana (UNL), jenž je vyloučen za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

18:25
    Avizovaná přesilovka pro Ústí nad Labem. Tomáš Doležal (LTM) si musí jít odpykat menší trest za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

11:11
    Jakub Pořický (UNL) se zřejmě pokouší o stejnou taktiku jako u předchozího trestu, kdy tým Ústí nad Labem vstřelil při jeho absenci branku. V tomto případě je útočník domácích potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 30.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

08:09
    Početní výhoda pro Ústí nad Labem. Jakub Šulc (LTM) vyfasoval menší trest za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 70.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

01:52
    Přesilová hra ve prospěch Litoměřic. Dvě minuty za podražení inkasoval za faul v ofenzivní třetině Jakub Pořický (UNL).

Celkem TM v letošním ročníku: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 3. Roubík (Kolafa), 32. Roubík (Smetana), 38. Vaněk (Grin), 59. Tůma (Vágner, Kolafa) – 29. V. Bílek (Šulc, Kalla), 33. Kalla, 47. Z. Doležal (Černoch, Kolář)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Smetana, Vl. Brož, M. Vágner, Grin, Vaněk, M. Zdvořáček – D. Tůma, Roubík, Rod – Baránek, J. Kloz, D. Merta – Pořický, M. Hanzl, Gengel – Suchan, T. Vávra, Poulíček. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    HC Stadion Litoměřice: T. Král (Přikryl) – J. Šulc, Šafář, Míka, Mikliš, Špelda, Jakub Kolář, D. Bílek – V. Bílek, Kalla, Rys – Martin Novák, Švagrovský, T. Doležal – M. Ondráček, Černoch, Z. Doležal – Brandejský, Antončík, Racek. Trenéři: Jiří Doležal, Daniel Tvrzník.

Rozhodca: Kopeček – Beneš, Štofa

Diváci: 2 483