Omsk – Novgorod 2:3 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | Jekaterinburg – Dinamo Minsk 4:3 (2:0 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 4:5 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | D. Moskva – Jaroslavľ 1:0 (kon.) | Helsinki – HC Slovan 4:0 (kon.)
Petrohrad – A. Mytišči 1:3 (kon.) | Riga – Záhreb 1:2 (kon.)
HK Soči
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Piatok 30.01.2015, 17:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

41:55
    Michail Anisin dostáva 2 minúty za sekanie, presilovka pre hostí.

36:49
    Jevgenij Lapenkov dostáva 2 minúty za hrubosť a tak domácim končí presilovka.

35:00
    Igor Golovkov dostáva 2 minúty a tak budú hrať presilovku domáci hráči.

31:54
    Alexander Ščerbina dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

27:56
    A veľmi rýchlo je tu aj presilovka pre Soči, keďže Semjonov dostáva 2 minúty za podrazenie a okrem toho 10 minúty za zbytočné protesty.

25:48
    Igor Ignatuškin dostáva 2 minúty za sekanie a tak je tu presilovka pre Podolsk.

12:26
    Andrej Pervyšin dostáva 2 minúty za sekanie a Víťaz bude hrať v početnej výhode.

07:52
    Seleznjov dostáva 2 minúty za podrazenie a hostia budú hrať v oslabení o dvoch hráčov.

06:08
    Denis Grebeškov dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou a je po presilovke hostí.

04:19
    Jevgenij Lapenkov dostáva 2 minúty za sekanie a teraz si presilovku zahrajú hostia.

02:19
    Grigorij Vaščenko dostáva 2 minúty za držanie a domáci môžu vyrovnať v presilovke.

Martin Platko

Góly a asistencie: 9. Lapenkov (Wilson, Petterson), 23. Ljuduchin (Krutov, Ščerbina), 50. Kosticyn (Ignatuškin), 53. Emmerton (Petersson), 57. Ščastlivij (Anisin) – 1. Afinogenov, 21. Afinogenov (Horák, Kempe)

HK Soči: Gavrilov (Jerjomin) – Whitney, Koledov, Pervyšin, Ščitov, Wilson, Derljuk, Pautov – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Petersson, Emmerton, Lapenkov – Anisin, Warn, Sčastlivyj – Krutov, Ljuduchin, Morozov – Ščerbina.
    Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Lisutin) – Semjonov, Porseland, Grebeškov, Berdjukov, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Vaščenko – Kempe, Horák, Afinogenov – Soloduchin, Kučerjavenko, Koroljov – Šitikov, Kousal, Makejev, – Mamin, Vyglazov, Ivanov.