Vítkovice – Třinec 4:3 (kon.) | Pardubice – Hradec Králové 1:2 (po pr.) | Plzeň – Slavia 5:3 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Liberec – Zlín 0:1 (kon.)
Sparta Praha – K. Vary 9:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Mountfield HK
cz Piatok 30.01.2015, 17:10 • Tipsport arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

49:44
    Červený zbytečně fauloval za brankou Kristana Píšu a dává možnost domácím zahrát si přesilovku. Podražení.

47:18
    Píša ve střední třetině krosčekoval soupeře a jde si odpočinout na trestnou lavici. Přesilovka pro Hradec.

31:14
    Radil byl při přechodu středního pásma podražen Mertlem. Přesilovka 4 na 3 pro Pardubice.

30:53
    Současné vyloučení po souboji za domácí brankou. Tybor zahrál holí v obličeji Knotka, ten ho na oplátku sekl. Pokračuje se 4 na 4.

24:56
    Pospíšil si vybruslil na modrou a švihem nahazoval puk na branku. Před ní clonil Dej, kterého zezadu složil na led Benák a hosté si zahrají přesilovku.

17:41
    Hostující Stanislav Dietz (HKM) dostal dvouminutový trest, zatímco Tomáš Zohorna (PCE) inkasoval dvě plus dvě minuty. Znamená to tedy, že se síly na ledě vyrovnají.

14:29
    Slibná příležitost pro Pardubice! Roman Kukumberg (HKM) dostal po zákroku na Koríma trest 5 minut + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

10:33
    Dlouhé dobývání Pardubic přineslo alespoň trest na straně hostí. Za nahozeným kotoučem se hnal jeden z domácích hráčů a Bohumil Jank (HKM) si u mantinelu počítal nedovoleně. Dvouminutový trest za nedovolené bránění.

Daniel Ryl

Libor Štěpán

Adam Joska

Góly a asistencie: 30. Radil (Korím, Semorád) – 42. Skokan (Červený, Pláněk), 62. Šimánek (Pilař)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Gregorc, Čáslava (C), Benák, Havlík, Píša, Ščotka, Čutta, Korím – Sýkora, Marcinko, Zohorna – Radil, Nahodil, Tybor – Gašparovič, Špaček, Starý – Půhoný, Cetkovský, Semorád.
    Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Dietz, Plášil, Pilař, Jank, Pláněk, Vašíček, Piegl – Kudrna, Mertl, Šimánek (C) – Dej, Knotek, Pospíšil – Kukumberg, Tvrdík, Červený – Skokan, Troliga, Beránek – Kopta.

Rozhodca: Fraňo, Pešina – Brejcha, Suchánek

Diváci: 10194