Getafe – Vigo 2:1 (kon.)
Getafe CF
2:1 (1:1)
Celta Vigo
Pondelok 26.01.2015, 20:45 • Coliseum Alfonso Pérez (Madrid) • Španielska LaLiga

90+2
    Trávnik v závere z taktických príčin opúšťa i neúspešný imitátor Antonína Panenku – Diego Castro. Na jeho miesto prichádza zadák Felip.

86
    Hostia naposledy striedajú. Belgický stredopoliar Theo Bongonda prichádza na trávnik miesto penaltového hriešnika Radoju.

85
    Hostia obmieňajú svoje útočné šípy. Namiesto Charlesa prichádza tradičná voľba na hrot útoku a síce Argentínčan Joaquín Larrivey.

70
    Domáci po druhýkrát v zápase striedajú. Na trávnik príde bývalý hráč Realu Madrid Pedro León. Na hracej ploche nahrádza nevýrazného Hinestrozu.

67
    V druhom polčase už neviditeľný Fabián Orellana v dnešnom zápase končí. Na poslednú štvrťhodinu stretnutia ho nahradí Santi Mina.

46
    Domáci nastupujú do druhého polčasu s jednou zmenou. Namiesto ľavého obrancu Roberta Luga prichádza bývalý bundesligista Sergio Escudero.