Chomutov – Havířov 9:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 5:2 (kon.) | Most – Litoměřice 3:6 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 6:4 (kon.) | Kladno – Třebíč 4:2 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.)
Rytíři Kladno
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Pondelok 26.01.2015, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

58:18
    David Dolníček (TRE) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Pitulemu se hned omluvil, byl si svého přestupku vědom.

51:03
    Jiří Zeman (KLA) dostává dvě minuty za napadení.

45:34
    Z tlaku tak pramení faul. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Lukáš Králík (TRE).

35:56
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jakub Šaur (TRE).

29:29
    Se kterou nenaložili podle svých představ. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Lukáš Havel (TRE).

19:55
    Adam Raška (TRE) zasáhl hokejkou do obličeje Rudovského, takže domácí budou hrát přesilovou hru.

16:18
    Horna se v oslabení vydal dopředu. Podražením jej zastavil Martin Janáček (TRE) a poměr sil na ledě se na dvě minuty vyrovná.

14:39
    Kladenští jdou znovu za katr. Obránce Michal Gutwald (KLA) dostává pětiminutový trest za úder do hlavy.

08:16
    Lukáš Chalupa (KLA) poslal kotouč na střídačku hostů a dostává dvě minuty. Velká příležitost pro hosty.

07:25
    Středočeši teď propadli ve středním pásmu a museli si tudíž pomoci faulem. Dvě minuty za hákování dostává Jan Jaroměřský (KLA).

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 30. Kindl (Stach, Pitule), 38. Stach (Hořava, Zeman), 47. Horna (Rudovský, Kaberle), 51. Dragoun (Kania, Rudovský) – 9. Pekr (Havel, Erat), 32. Pekr (Raška)

Rytíři Kladno: Chábera (Vladař) – Gutwald, Kaberle, Chalupa, Zeman, Kania, Jaroměřský – Horna, Dragoun, Rudovský – Hořava, Pitule, Eberle – Švaňhal, Stach, Kindl – Redlich, Dalecký, Strnad.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička (Dusík) – Bartoň, Janáček, Zdráhal, Peroutka, Přibyl, Šaur – Erat, Dolníček, Havel – Králík, Raška, Pekr – Jaroš, Juráň, Beneš – Čech, Kadela, Paták – Roupec.

Rozhodca: Jílek – Guth, Rittich