SP v biatlonu - štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) | | | SP v biatlonu - štafeta žen 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Sjezd SZ (druhý den) | (prebieha) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 1. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - Super-G žen, St. Moritz | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 2. kolo | Vítěz: M. Hargin (SWE) (kon.) |
SP v běhu na lyžích - skiatlon muži 2x15 km | M. Vylegžanin (RUS) (kon.) | | | SP v běhu na lyžích - skiatlon ženy 2x7,5 km | J. Čekalevová (RUS) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - muži HS134, Sapporo | Vítěz: R. Koudelka (CZE) (kon.) | | | SP ve skocích na lyžích - ženy HS106, Oberstdorf | Vítěz: D. Iraschková-Stolzová (AUT) (kon.) |
Utkání hvězd NHL - dovednostní soutěže | Tým Foligno - Tým Toews 25:19 (kon.) |
koniec udalosti
SP ve skocích na lyžích - ženy HS106, Oberstdorf
Vítěz: D. Iraschková-Stolzová (AUT)
Tomáš Lysý
1. Daniela IRASCHKOVÁ-STOLZOVÁ (AUT) 234,2 bodů.
2. Carina VOGTOVÁ (GER) 233,7 b.
3. Taylor HENRICHOVÁ (CAN) 228,6 b.
4. Jacqueline SEIFRIEDSBERGEROVÁ (AUT) 215,1 b.
5. Sara TAKANAŠIOVÁ (JPN) 213,1 b.
6. Eva PINKELNIGOVÁ (AUT) 205,9 b.
7. Špela ROGELJOVÁ (SLO) 202,5 b.
8. Nita ENGLUNDOVÁ (USA) 194,7 b.
9. Chiara HÖLZLOVÁ (AUT) 194,7 b.
10. Juki ITOVÁ (JPN) 192,2 b.
11. Eva LOGAROVÁ (SLO) 191,0 b.
12. Maja VTIČOVÁ (SLO) 189,9 b.
13. Julia CLAIROVÁ (FRA) 187,8 b.
14. Juka SETOVÁ (JPN) 182,7 b.
15. Irina AVVAKUMOVOVÁ (RUS) 182,5 b.
16. Urša BOGATAJOVÁ (SLO) 180,2 b.
17. Jessica JEROMEOVÁ (USA) 179,6 b.
18. Sofja TICHONOVOVÁ (RUS) 179,4 b.
19. Coline MATTELOVÁ (FRA) 177,8 b.
20. Juliane SEYFARTHOVÁ (GER) 177,6 b.
21. Kaori IWABUČIOVÁ (JPN) 176,4 b.
22. Katja POZUNOVÁ (SLO) 173,2 b.
23. Gianina ERNSTOVÁ (GER) 171,2 b.
24. Julia KYKKÄNENOVÁ (FIN) 168,0 b.
25. Anna HÄFELEOVÁ (GER) 165,4 b.
26. Katharina ALTHAUSOVÁ (GER) 162,6 b.
27. Svenja WÜRTHOVÁ (GER) 158,7 b.
28. Line JAHROVÁ (NOR) 158,4 b.
29. Henriette KRAUSOVÁ (GER) 156,3 b.
20. Ulrike GRÄSSLEROVÁ (GER) 153,7 b.