Trenčín – Martin 3:4 (kon.) | Nitra – Skalica 2:1 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 3:1 (kon.)
Košice – Žilina 4:0 (kon.) | Zvolen – Piešťany 5:0 (kon.)
HK Poprad
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
Nedeľa 25.01.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

59:39
    Richard Rapáč dostáva ešte desať minút za nešportové správanie.

59:39
    Na konci tretej tretiny sa budú musieť hostia ešte brániť, a tak to už vyzerá na pravdepodobný zisk troch bodov pre Poprad. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Marek Biro.

51:09
    Banskobystričania si zahrajú v početnej prevahe. Matúš Paločko dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

39:00
    Po chvíľke, keď sa hralo piati proti piatim sa vylučuje. Na dve minúty za podrazenie odchádza Tomáš Zigo.

35:46
    Na ľadovej ploche to momentálne poriadne vrie. Už niekoľko minút sa hrá tvrdšie a častejšie fyzicky, teraz to však Patrick White prehnal. Faulom zastavil Jurisa Stalsa, ktorý vrazil ešte aj do čiarového rozhodcu. Obaja muži, Stals a čiarový rozhodca sú v poriadku a vhadzuje sa v útočnom pásme Popradu. White dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

35:12
    Vylučuje sa opäť. Jakub Makovský dostáva dve minúty za seknutie. Presilovku si teda zahrajú Bystričania.

33:01
    Počas príprav na vhadzovanie v obrannom pásme Popradu sa Štefan Fabian nejako nepohodol s Lukášom Handlovským a začal do neho udierať. Tresty dostávajú obaja, po dve minúty za hrubosť. Nejaká dlhá pästná výmena však z toho nebola, Handlovský akosi nemal záujem o vybavovanie si účtov.

26:35
    Banská Bystrica bude hrať presilovku. Samuel Takáč odchádza na trestnú lavicu za vrazenie.

23:03
    Poprad bude hrať v presilovej hre. Milan Kytnár sa previnil držaním.

19:01
    Poprad si zahrá presilovku. Patrik Lamper odchádza na dve minúty za faul lakťom.

13:31
    Bystrica bude hrať presilovku. Marek Pitka dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

07:50
    Barani budú hrať v početnej výhode. Lukáš Hvila dostáva dve minúty za hákovanie.

03:49
    Presilovú hru si zahrajú aj hokejisti Banskej Bystrice. Za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Daniel Brejčák.

00:07
    A máme tu prvú presilovú hru, pre Poprad. Na dve minúty za podrazenie odchádza Václav Čížek.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 17. R. Rapáč (D. Brejčák), 25. Kroták (Kasík), 30. Hvila (R. Rapáč, Stals) – 12. Matoušek (Zigo)

HK Poprad: Kostúr (Landsman) – Suchý, Kurali – Fabian ("A"), Makovský – Kasík, D. Brejčák – Malina, Pitka – T. Sýkora, Paukovček, Bartečko ("A") – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Hvila, Stals, R. Rapáč – Matis, Boltun, Gápa
    HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan (V. Rosandič) – M. Rosandič, Čížek – Bambúch ("A"), Gachulinec – Biro, P. Lunter – Jendroľ, Bendík – M. Hudec ("C"), Handzuš, Kadura – Handlovský ("A"), Preisinger, Kafka – M. Lunter, Kytnár, White – Matoušek, Zigo, Lamper

Rozhodca: Lauff, Novák – Korba, Rovenský