Liberec – Slavia 1:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 3:2 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Hradec Králové 0:5 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:4 (kon.)
Litvínov – Plzeň 4:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
cz Nedeľa 25.01.2015, 15:30 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga (ČR)

57:54
    Za sekání je vyloučen domácí Huna.

54:09
    Hákováním se provinil Vachovec a bude pykat.

50:56
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Hruška, domácí hrají přesilovku 4 na 3.

49:28
    Tak to byla pro domácí velmi krátká přesilovka, za nedovolené bránění je vyloučen Hlinka. Hraje se ve čtyřech.

49:28
    Za podražení je na trestnou lavici odeslán karlovarský Skuhravý.

40:01
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Hruška.

36:15
    Za krosček na Olesze bude pykat vítkovickými fandy oblíbený Radek Duda.

27:27
    Za obrovské nevole diváků se na trestnou lavici odebírá Kudělka, který byl potrestán za krosček.

24:01
    Vyloučení na obou stranách, za hosty putuje na trestnou lavici za hrubost Duda, na straně domácích je na dvě minuty za sekání a dvě minuty za hrubost vyloučen Olesz. Hosté mají přesilovku 5 na 4.

21:40
    Prvním vyloučeným dnešního zápasu je domácí Dlapa, který si pomohl hákováním.

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 7. Olesz (Kudělka), 20. Štencel (Burger, Kucsera), 48. Húževka (Vandas, Kucsera) – 3. Flek (Vachovec, Závorka), 50. Bičánek (Šmach, Balán)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Šindelář) – Kovář, Kudělka, Zíb, Dlapa, Čerešňák, Klok, Štencel, Pastor – Szturc, Hlinka, Olesz – Huna, Roman, Svačina – Svoboda, Burger, Němec – Vandas, Húževka, Kucsera
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Bičánek, Šmach, Redlihs, J. Tomeček, Deyl, Weinhold – Duda, Balán, Hruška – Micka, Skuhravý, Koblasa – Vachovec, Kverka, Flek – Gorčík, Heizer, V. Tomeček

Rozhodca: Hradil, Hejduk – Bryška, Skopal

Diváci: 4 260