Admiral Vladivostok
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Metallurg Novokuzneck
Sobota 24.01.2015, 08:00 • Fetisov hall • KHL

Fantasticky záver predviedli hráči Admiralu Vladivostok. Tí dokázali otočiť nepriaznivý stav 0:2 z 39. minúty na 3:2 po konci riadneho hracieho času. Gólmi sa postupne blysli: Gynge, Makarov a Ušenin. Za hostí autormi dvoch gólov boli: Musin a Dorofeyev. Výbornými zákrokmi sa v dnešnom zápase prezentoval brankár Chakimov, ktorý predviedol niekoľko zákrokov z inej galaxie. Odo mňa je to na dnes všetko. Prajem príjemne strávenú sobotu. (11:32:24)

60:00

59:32
    Metallurg Novokuzneck má oddychový čas.

57:22
    Menšia šarvátka sa strhla medzi Vladislavom Ušeninem (VLD) a Michailom Plotnikovem (NOV). Obaja hráči boli vylúčení na dve minúty za hrubosť.
    VJAČESLAV UŠENIN - 3:2

57:22
    Vladivostok dal gól!

Fantastický obrat! Vladivostok využíva presilovú hru a dostáva sa prvýkrát v zápase do vedenia. Gól strelil VJAČESLAV UŠENIN.
    Asistence: Denis Kuzmin, Arťom Zemčjonok.

56:55
    Kuzminovu strelu vyrazil Chakimov do ochrannej siete.

55:26
    Vladivostok má pred sebou presilovú hru. Za hákovanie dostal dve minúty Ryan Stoa.

55:00
    Už len päť minút zostáva do konca tretej tretiny. Oba tímy chcú strhnúť vedenie na svoju stranu. Uvidíme, komu sa to napokon podarí v riadnom hracom čase. Alebo prípadnom predĺžení, nájazdoch.

51:50
    Vladivostok sa ubránil a hrá v plnom počte.

50:43
    Popovova strela mierila len do ochrannej siete.

49:50
    Za hákovanie si šiel na dve minúty sadnúť Shaun Heshka z Vladivostoku.
    KONSTANTIN MAKAROV - 2:2

48:14

Vladivostok vo vlastnej oslabovej hre vyrovnáva stav zápasu na 2:2! Veľká chyba za bránou Metallurgu, kde jeden hráč nasmeroval zle prihrávku, ktorá sa dostala k Zubovovi a ten nahral voľnému stojacému KONSTANTINOVI MAKAROVOVI, ktorý prekonal dnes výborne chytajúceho Chakimova. Asistencia: Ilja Zubov.

46:19
    Chakimov dnes chytá naozaj výborne! Teraz zlikvidoval opäť dve veľké gólové tutovky z hokejok Gyngeho a Bergforsa.

Dnešný zápas sleduje 5500 divákov.

45:15
    Tom Wandell vyslal z rohu ihriska na Chakimova strelu, ten si s ňou úspešne poradil.

44:47
    Oba tímy už hrajú v plnom počte.

Lukáš Chovan

Góly a asistencie: 39. Gynge (Bergfors, Kolář), 49. Makarov (Zubov), 58. Ušenin (Kuzmin, Zemchyonok) – 9. Musin (Garifullin, Kapotov), 27. Dorofeyev

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka, Kolář, Osipov, Glazkov, Kuzmin, Zemčjonok – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Uganov, Wandell – Gorškov, Vl. Ušenin, Vy. Ušenin – Gorošanskij, Makarov, SIgarjov – Ivanov.
    Metallurg Novokuzneck: Chakimov (Karejev) – Popov, Chlystov, Kamalov, Gavrilyčev, Kapotov, Drokov, Skutar, Dorofejev – Romanov, Malcev, Malinovskij – Galimov, Stoa, Kaprizov – Sentjurin, Galifullin, Musin – Turukin, Plotnikov, Komaristij.

Rozhodca: Gusev, Rogačjov – Koršak, Černyšev