Kometa Brno – Vítkovice 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 5:4 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 4:3 (kon.)
Slavia – Zlín 7:2 (kon.) | Olomouc – Chomutov 2:7 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:5 (kon.)
Třinec – HC Plzeň 4:1 (kon.)
HC Litvínov
4:3 (2:2, 0:1, 2:0)
Rytíři Kladno
cz Sobota 24.01.2015, 16:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů (CZ)

60:00
    Konec zápasu. (18:00:30)

58:00

57:41

57:30
    Beton Vladaře zaduněl po střele Cvrka od modré.

56:00
    Filip Doležal (KLA) vyloučen na dvě minuty za sekání. Bude se hrát 4 na 4.

55:41
    Vyloučen Marek Baránek (LIM) na dvě minuty za hru vysokou holí.

54:33
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilové hry a otáčejí vedení na svoji stranu. Po přihrávce Šimečka až za brankovou čáru dopravil puk DAVID ŠESTÁK. Asistence: Jaroslav Šimeček, Dominik Štěpka.

52:19
    Domácí vyrovnávají stav utkání. Naprosto sám se dokázal prosadit JOSEF STŘÍBRNÝ. Bez asistence.

51:28
    Po zakázaném uvolnění Kladna se vhazuje po pravici Vladaře.

50:54

50:35
    Šimeček po chybě obrany Kladna jel úplně sám na Vladaře, ale dojíždějící hráč soupeře mu zkomplikoval zakončení.

48:54
    Filip Moravec (LIM) vyloučen na 2 + 10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

48:19
    Po delší době se dostávají do útočného pásma hosté.

47:44
    Válek z hranice pravého kruhu trefil tyčku brány hostí.

46:16
    Moravec jako další posílá střelu od modré, ale bránu těsně míjí.

45:34
    Baránek se napřáhl od modré, ale zaduněly pouze betony Vladaře.

43:47
    Nezáživná část zápasu od začátku třetí třetiny nemá konce.

42:05
    Kaprál nahodil na Klečkovu hruď, který puk odrazil přímo před sebe a naštěstí pro něj tam nebyl nikdo s hostí k dorážce.

40:01

V druhé třetině se hra přelévala ze strany na stranu. Jediný gól dokázali vsítit Kladenští využitím přesilové hry. Domácí měli nesčetně šancí, ale Vladař všechny likviduje. Stav utkání je tak po 40 minutách příznivý pro hosty 2:3.
    Třetí třetina začne přibližně v 17:29.

Barbora Wolfová

Góly a asistencie: 6. Ujfaluši (Moravec, Cvrk), 9. Mical (Štěpka, Cvrk), 53. Stříbrný, 55. Šesták (Šimeček, Štěpka) – 4. Havlůj (Kružík, Zajíc), 16. Havlůj (Miura), 33. Kružík (Potěchin, Kehar)

HC Litvínov: Klečka (Sroka) – Jonák, Moravec, Baránek "A", Šesták, Cvrk, Kokeš, Sklenička – Kučera, Bárdoš, Stříbrný, Sládek, Ujfaluši, Mical, Šimeček, Válek, Štěpka "C"
    Rytíři Kladno: Vladař – Větrovec, Potěchin, Hulcr, Kehar, Matula, Zajíc – Schildhabel, Slánský "C", Havlůj, Janeček, Kuzďas, Miura, Kružík

Rozhodca: Hrubý – Mašek, Hynčica