Lipt. Mikuláš – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 5:9 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Spišská N. Ves 3:7 (kon.)
Bardejov – Trnava 3:0 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
HC Dukla Senica
Piatok 23.01.2015, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:27
    Zrejme už posledné vylúčenie dnešného zápasu – David Videlka, dve minúty za nedovolené bránenie v hre plus desaťminútový trest za nešportové správanie sa.

58:41
    Tesne pred koncom poslednej časti oslabuje svoj tím Martin Kalináč, ktorý inkasuje menší trest za nedovolené bránenie v hre.

51:29
    Znovu sa vylučuje – Radoslav Macík dostáva dve minúty za podrazenie.

47:41
    Vidíme niekoľko vylúčení v priebehu pár minút. Tentokrát je potrestaný hráč Senice – Peter Gula dostáva dve minúty za hákovanie.

47:27
    Následne ďalší dvojminútový trest inkasuje aj ďalší domáci hráč – Ivan Roháč, dve minúty za podrazenie.

46:16
    František Poliaček sa previnil hákovaním, na trestnej lavici si tak odsedí dvojminútový trest.

36:48
    Ďalšie vylúčenie hostí – Patrick Brzobohatý, dve minúty za napadnutie.

30:15
    Hráč Senice David Všetečka dostáva desaťminútový osobný trest + trest do konca zápasu za nešportové správanie sa.

26:35
    Opäť sa bude vylučovať – Patrik Števuliak, dve minúty za hákovanie.

22:55
    Vylúčenie aj z tímu Senice – Róbert Mikéska, menší trest za držanie.

21:10
    V úvode prostrednej časti uvidíme ďalšie vylúčenie – Martin Trochta, dve minúty za hákovanie.

17:24
    Opäť sa vylučuje na strane hostí – Rudolf Fian, dve minúty za hákovanie.

11:06
    Prvýkrát sa vylučuje aj na strane domáceho tímu – Filip Mezovský dostáva menší trest za krosček.

04:52
    Prvé vylúčenie zápasu – David Všetečka dostáva dve minúty za nedovolené bránenie v hre.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Radoslava Harvánková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Sukeľ J. (Janček), 10. Trochta (Nitriansky), 31. Janček (Sukeľ M., Sukeľ J.), 57. Piatka (Poliaček, Janči), 60. Devečka (Bartík) – 36. Mikolášek (Lantoš, Surovka), 49. Surovka (Loydl), 54. Gula (Reissmuller)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Holiga, Janči, Kadlubiak, Mezovský, Nitriansky, Bartík, Jenček, Kuric, Macík, Piatka, Poliaček, Roháč, Sukeľ J., Sukeľ M., Števuliak, Trochta, Uhrík
    HC Dukla Senica: Peksa – Mikolášek, Penák, Surovka, Vereš, Videlka, Fian, Gula, Janík, Loydl, Mikéska, Reissmuller, Všetečka, Zábojník, Brzobohatý, Daniel, Jurák, Kalináč, Lantoš

Rozhodca: Husár – Bednár, Vyšný