Lipt. Mikuláš – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 5:9 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Spišská N. Ves 3:7 (kon.)
Bardejov – Trnava 3:0 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
HC Dukla Senica
Piatok 23.01.2015, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Skončilo sa hokejové stretnutie medzi Liptovským Mikulášom a Senicou, v ktorom sa napokon podarilo zvíťaziť domácemu tímu 5:3.
    Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera! (19:16:51)

60:00

59:48
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    V záverečných sekundách hry ešte domáci poistili svoje víťazstvo presným zásahom TOMÁŠA DEVEČKU, ktorý tak využil presilovú hru svojho tímu o dvoch hráčov.
    Asistencia: Peter Bartík.

59:27
    Zrejme už posledné vylúčenie dnešného zápasu – David Videlka, dve minúty za nedovolené bránenie v hre plus desaťminútový trest za nešportové správanie sa.

58:41
    Tesne pred koncom poslednej časti oslabuje svoj tím Martin Kalináč, ktorý inkasuje menší trest za nedovolené bránenie v hre.

Dnešné stretnutie sleduje 720 divákov.

56:32
    V závere tretej tretiny sa ale domácim opäť darí dostať do vedenia a to gólom MAROŠA PIATKU.
    Asistencie: František Poliaček, Tomáš Janči.

53:32
    Senica dala gól!
    Hosťom sa síce nepodarilo využiť ďalšiu presilovú hru, ale už pár sekúnd po jej skončení sa úspešným strelcom vyrovnávajúceho gólu stal PETER GULA.
    Asistencia: Marián Reissmuller

51:29
    Znovu sa vylučuje – Radoslav Macík dostáva dve minúty za podrazenie.

48:10
    Hosťom sa darí využiť presilovú hru o jedného hráča, keď kontaktný gól svojho tímu strieľa FILIP SUROVKA.
    Asistencia: Jakub Loydl.

47:41
    Vidíme niekoľko vylúčení v priebehu pár minút. Tentokrát je potrestaný hráč Senice – Peter Gula dostáva dve minúty za hákovanie.

47:27
    Následne ďalší dvojminútový trest inkasuje aj ďalší domáci hráč – Ivan Roháč, dve minúty za podrazenie.

46:16
    František Poliaček sa previnil hákovaním, na trestnej lavici si tak odsedí dvojminútový trest.

40:01

40:00

36:48
    Ďalšie vylúčenie hostí – Patrick Brzobohatý, dve minúty za napadnutie.

35:10
    Tímu hostí sa darí znížiť skóre zápasu gólom MARTINA MIKOLÁŠKA.
    Asistencie: Vladimír Lantoš, Filip Surovka.

30:15
    Domáce družstvo pridáva tretí presný zásah, keď sa gólovo presadil ERIK JANČEK.
    Asistencie: Matúš Sukeľ, Jakub Sukeľ
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Radoslava Harvánková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Sukeľ J. (Janček), 10. Trochta (Nitriansky), 31. Janček (Sukeľ M., Sukeľ J.), 57. Piatka (Poliaček, Janči), 60. Devečka (Bartík) – 36. Mikolášek (Lantoš, Surovka), 49. Surovka (Loydl), 54. Gula (Reissmuller)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Holiga, Janči, Kadlubiak, Mezovský, Nitriansky, Bartík, Jenček, Kuric, Macík, Piatka, Poliaček, Roháč, Sukeľ J., Sukeľ M., Števuliak, Trochta, Uhrík
    HC Dukla Senica: Peksa – Mikolášek, Penák, Surovka, Vereš, Videlka, Fian, Gula, Janík, Loydl, Mikéska, Reissmuller, Všetečka, Zábojník, Brzobohatý, Daniel, Jurák, Kalináč, Lantoš

Rozhodca: Husár – Bednár, Vyšný