NY Rangers – Ottawa 3:2 (po pr.) | Washington – Edmonton 4:5 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Nashville 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Vancouver 4:1 (kon.) | Detroit – Minnesota 5:4 (2:0 po s.n.)
Dallas – Boston 1:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Vancouver Canucks
cz Streda 21.01.2015, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

54:12
    Trestnou lavici si dnes ozkouší i Staven Stamkos. Od sudích dostává dvouminutový trest.

52:02
    Šance na snížení náskoku Tampy ale prakticky pohřbil Radim Vrbata, který před brankou podrazil jednoho z bránících hráčů.

51:17
    Hráči Tampy si nyní pořádně zavařili. Canucks si zahrají dlouhou přesilovku pět na tři. Proti pravidlům se provinil Anton Stralman, který dostává dvě minuty za hrubost.

50:34
    Brett Connoly si odsedí dvouminutový trest za faul na Franka Corrada.

39:46
    Počet sil na ledě se po faulu Alexandra Edlera vyrovná. Tentokrát se švédský bek provinil proti pravidlům držením Stralmana.

38:54
    Jonathan Drouin je ještě před koncem druhé třetiny poslán za nebezpečnou hru vysokou holí na trestnou lavici.

21:45
    Dalším vyloučeným je Cedric Paquette, který zahákoval Christophera Taneva. Trestná lavice domácích praská ve švech.

20:38
    S vyloučeními se v posledních minutách roztrhl vskutky pytel. Hráči Lighting jdou poté, co Ryan Callahan podsekl Corrada, do tří.

20:28
    Počet sil na ledě se vyrovná. Proti pravidlům se totiž provinil Steven Stamkos, který od sudích obdržel dvě minuty za faul na Nicka Bonina.

19:53
    Ještě před úvodní sirénou zamíří do boxu časoměříců Alexander Edler, který si odsedí další dvouminutový trest. Tentokrát za podražení Tylera Johnsona.

10:38
    Domácí Lighting si podruhé v utkání zahrají přesilovou hru. Hosté měli příliš mnoho hráčů na ledě.

06:55
    Stamkos byl hned po střele faulován. Dvě minuty na trestné lavici stráví Alexander Edler za sekání.

Miroslav Vozdecký

Góly a asistencie: 34. Filppula (Stamkos, Callahan), 41. Killorn (Hedman, Filppula), 45. Boyle (Connolly, Morrow), 58. Killorn (Paquette, Hedman) – 49. Corrado (Burrows, Higgins)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Hedman, Šustr, Garrison, Stralman, Witrowski, Nesterov – Callahan, Stamkos, Filppula – Kučerov, Johnson, Palát – Connolly, Paquette, Killorn, – Drouin, Boyle, Morrow
    Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa, Stanton, Sbisa, Hamhuis – Vrbata, Sedin H , Sedin D. – Burrows, Vey, Higgins – Kassian, Bonino, Matthias – Hansen, Horvat, Dorsett

Diváci: 18 517