Novokuzneck – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Čerepovec – Helsinki 2:1 (kon.) | Novgorod – Petrohrad 0:1 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Viťaz – Jugra Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.) | HC Slovan – Dinamo Minsk 4:6 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:4 (2:2, 0:1, 1:0 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Utorok 20.01.2015, 17:30KHL

40:08
    Lukáš Kašpár dostáva 2 minúty za hákovanie.

37:59
    Vylúčenie Podolsk Jacob Seleznyov dostáva 2 minúty. Hostia tak majú k dispozícií presilovku.

24:12
    Philip Larsen si sadne opäť na trestnú lavicu za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

21:18
    Je po presilovke hostí! Philip Larsen dostáva 2 minúty za hru so zlomenou hokejkou.

20:10
    Maxim Afinogenov dostáva 2 minúty za držanie a hostia majú šancu presilovej hry.

12:18
    Hostia dnes naozaj nestíhajú a Danil Romantsev dostáva 2 minúty za hákovanie.

10:03
    Igor Magogin dostáva 2 minúty za podrazenie. Domáci si zahrajú prvú presilovú hru.

Lissko

Góly a asistencie: 1. Kempe (Afinogenov), 11. Semenov (Kempe, Porseland), 51. Kempe (Semenov, Porseland) – 16. Gusev (Magogin), 18. Maxwell (Larsen), 28. Maxwell (Kašpár, Larsen), 62. Gusev (Magogin)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Sateri) – Semenov, Porseland, Kousal, Kempe, Afinogenov(A) – Kudinov, Berdyukov, Soloduhin(C), Kucheryavenko, Makeyev – Seleznyov, Golovkov, Tsyganov, Shitikov, Yakubov – Grebeshkov(A), Vaschenko, Mamin, Vyglazov, Ivanov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Goryachevskikh) – Sergeyev(A), Zheldakov, Magogin(C), Sitnikov, Gusev – Larsen, Valentenko, Kašpar, Korenev, Maxwell(A) – Stalnov, Ryabykin, Gorbunov, Koroljuk, Bortnikov – Mamkin, Melart, Chibisov, Yatsenko, Romantsev

Rozhodca: Renn, Sergeyev – Zahradkari, Nazarov