Novokuzneck – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Čerepovec – Helsinki 2:1 (kon.) | Novgorod – Petrohrad 0:1 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Viťaz – Jugra Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.) | HC Slovan – Dinamo Minsk 4:6 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
3:4 (2:2, 0:1, 1:0 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Utorok 20.01.2015, 17:30KHL

Máme za sebou zaujímavý a dobrý zápas. Z víťazstva sa teši Jugra, ktorá rozhodla o víťazstve v predĺžení, konkrétne Gusev. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem pekný večer. (19:54:41)

61:51

61:51
    Jugra dal gól!
    NIKITA GUSEV sa dostal k puku a nachytal na hruškách domáceho brankára Lisutina a tak rozhodol dnešný zápas v predĺžení!
    Asistenci: Igor Magogin

61:02
    Predĺženie sa hrá opatrne a ani jedno mužstvo nechce spraviť chybu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa nám tretia tretina a v nej sme nespoznali víťaza. Domácim sa napokon podarilo stav zápasu vyrovnať a tak nás čaká predĺženie, prípadne samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:56
    Domáci tlačia hostí v pásme, ale nevedia sa dostať do nejakej šance.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

56:21
    Kousal sa pekne preštrikoval do tretiny hostí, ale k strele sa nedostal.

55:11
    Domáci sú momentálne lepším mužstvom a tlačia Jugru v jej pásme. Tá sa zubami nechtami bráni.

53:43
    Kapitán hostí Magogin v peknej individuálnej akcií, sa dostal až pred Lisutina, ten však v pohode vyrazil.

52:03
    Domácim narástli krídla a dostali sa do ďalšej šance! Soloduhin pekne vystrelil, ale Brust puk vyrazil!

50:28
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Domáci vyrovnávajú Kto iný ako MÁRIO KEMPE vyrovnáva stav zápasu!
    Asistencie: Alex Semenov, Mathias Porseland

49:32
    Domáci majú problém s prechodom do útoku. Hostia si výborne bránia modrú čiaru.

48:43
    Kousal si vymenil puk s Afinogenovom, z prvej vystrelil, ale puk bol zblokovaný.

47:56
    Yakubov v rýchlom útoku vystrlil na Brusta, ale hosťujúci brankár puk vyrazil.

46:32
    Koroljuk nahodil puk na Lisutina, hostia sa už do útoku nehrnú a bránia tesný výsledok.

45:21
    Kempe v krásnej individuálnej akcií, dostal sa až pred Brusta, ten mu ale v poslednej chvíli puk vypichol!

Lissko

Góly a asistencie: 1. Kempe (Afinogenov), 11. Semenov (Kempe, Porseland), 51. Kempe (Semenov, Porseland) – 16. Gusev (Magogin), 18. Maxwell (Larsen), 28. Maxwell (Kašpár, Larsen), 62. Gusev (Magogin)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Sateri) – Semenov, Porseland, Kousal, Kempe, Afinogenov(A) – Kudinov, Berdyukov, Soloduhin(C), Kucheryavenko, Makeyev – Seleznyov, Golovkov, Tsyganov, Shitikov, Yakubov – Grebeshkov(A), Vaschenko, Mamin, Vyglazov, Ivanov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Goryachevskikh) – Sergeyev(A), Zheldakov, Magogin(C), Sitnikov, Gusev – Larsen, Valentenko, Kašpar, Korenev, Maxwell(A) – Stalnov, Ryabykin, Gorbunov, Koroljuk, Bortnikov – Mamkin, Melart, Chibisov, Yatsenko, Romantsev

Rozhodca: Renn, Sergeyev – Zahradkari, Nazarov