Omsk – Barys 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Ufa 1:4 (kon.) | A. Mytišči – Jaroslavľ 1:4 (kon.)
Dinamo Minsk – Viťaz 2:5 (kon.) | Záhreb – Soči 3:2 (po pr.) | HC Slovan – D. Moskva 0:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
Viťaz Moskovská oblasť
Sobota 17.01.2015, 15:00 • Minsk Ice Palace • KHL

57:23
    Tak teraz prichádza najväčšia šanca pre domácich za celý zápas. Alexander Kučerjavenko si za hru so zdvihnutou hokejkou odpočinie nie na dve, ale rovno 4 minúty! Na ľade totiž vidíme krv.

31:25
    ASistent kapitána v tíme hostí Grebeškov bude ďalším hráčom na lavičke hanby v prostrednej časti hry.

23:24
    Nie však na dlho. Kousal si odpočinie za hákovanie.

21:15
    Soloduchin (POD) sa previnil hákovaním a na dve minúty si sadne na lavicu hanby.

11:25
    Charles Linglet (POD) si odsedí nie len dve minúty za hákovanie, ale aj osobný trest v dĺžke 10 minút za nešportové správanie.

10:05
    Kempe to skúšal spoza bránky, puk mu však ušiel a kým sa poň natiahol, gólman domácich sa stihol presunúť.

05:37
    A hostia dostanú šancu navýšiť svoj náskok. Hákovaním sa totiž previnil domáci Ilja Šinkevič.

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 32. Cheechoo (Linglet, Vesce), 52. Cheechoo – 4. Soloduchin (Semjonov), 14. Makejev (Kučerjavenko, Berdjukov), 48. Mamin (Vyglazov, Afinogenov), 49. Afinogenov (Semjonov), 60. Kempe

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Nogačjov, Bailen, Šinkevič, Lisovec – Kaljužnyj (C), Cheechoo (A), Szczechura – Linglet, Ellison, Vesce – Kulakov (A), Meleško, Materuchin – Drzozd, Stepanov, Razvadovskij – Kitarov
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Säteri) – Semjonov, Porseland, Kudinov, Berdjukov, Golovkov, Seleznjov, Vaščenko, Grebeškov (A) – Kousal, Kempe, Afinogenov (C) – Kučerjavenko, Soloduchin (C), Makejev – Cyganov, Šitikov, Jakubov – Mamin, Vyglazov, Ivanov

Rozhodca: Zacharov, Safiullov – Golovjov, Zacharenkov