Omsk – Barys 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Ufa 1:4 (kon.) | A. Mytišči – Jaroslavľ 1:4 (kon.)
Dinamo Minsk – Viťaz 2:5 (kon.) | Záhreb – Soči 3:2 (po pr.) | HC Slovan – D. Moskva 0:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
HC Salavat Julajev Ufa
Sobota 17.01.2015, 12:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

47:13
    Ankudinov dostáva 2 minúty za podrazenie Vereščagina. Jedna z posledných šancí domácich na kontaktný gól.

43:30
    Hersley dostáva 2 minúty za podrazenie a presilovku získavajú hostia.

35:23
    David Ullstrom dostáva 2 minúty za podrazenie a tak je po presilovke Sibiru.

35:01
    Stepanov dostáva 2 minúty za vrazenie na mantinel a Novosibirsk získava presilovku.

25:03
    Sannikov dostáva 2 minúty za podrazenie a je tu presilovka pre Salavat.

08:08
    Mamašev dostáva 2 minúty za vrazenie na mantinel a je tu šanca pre hostí na vyrovnanie.

04:35
    Pihlstrom dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

Martin Platko

Góly a asistencie: 7. Vereščagin – 9. Pihlström (Skačkov), 12. Hartikainen (Kutuzov), 20. Slepyšev (Hartikainen, Makarov), 60. Slepyšev

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Aleksejev, Mamašev, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Vereščagin – Kugryšev, Enlund, Ullström – Monja, Bobrov, Kopejkin – Šumakov, Gubin, Sannikov – Okulov, Jefimenko, Šalunov – Vorošilo
    HC Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Zubarev, Bodrov, Kulda, Heikkinen, Kolcov, Kutuzov, Višnevskij – Chlystov, Tolpeko, Glukov – Sjomin, Pihlström, Skačkov – Makarov, Slepšev, Hartikainen – Golovanov, Stepanov, Ankudinov

Rozhodca: Gofman, Jeřábek – Birin, Sivov