CSKA Moskva – Novgorod 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Jaroslavľ 3:0 (kon.) | A. Mytišči – Viťaz 3:1 (kon.)
Riga – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Záhreb – D. Moskva 3:4 (po pr.) | HC Slovan – Soči 3:5 (kon.)

Dinamo Moskva dalo gól!
    Tak puk bol predsa len v bráne a hostia dnešný zápas vyhrávajú. Víťazný gól teda strelil KASPAR DAUGAVINS.

62:32
    Bude sa telefonovať ! Videorozhodca rozhodne či puk prešiel za bránkovú čiaru, alebo nie.

62:30
    Takmer to vyzeralo, že to bude gól. Hostia sa ale tešili predčasne. Daugavins bol pre Heeterom dotieravý ale brankár domáceho tímu si svoje miesto postrážil a puk má vo svojej moci.

61:55
    Posunutá brána za Heeterom. Hostia majú skvelú možnosť dať rozhodujúci gól.

61:36
    Pelletier odchádza na trestnú lavicu.

61:20
    A domáci budú hrať iba s tromi hráčmi. Tak ešte to bude zaujímavé.

60:15
    Pestuško vyskúšal Heetera úvodnou strelou predĺženia.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tretia tretina sa skončila. Gól sme v nej napriek snahe oboch tímov nevideli a tak nasleduje krátke predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Posledných 30 sekúnd zápasu. Už sa nič nestane.

58:20
    Hostia sa ešte pokúšajú prekonať Heetera ale domáci dobre bránia.

57:30
    Zdá sa, že oba tímy sa už zmierili s predĺžením.

57:00
    Do konca tretej tretiny ostávajú už len 3 minúty a stav je stále nerozhodný.

56:40
    Vhadzovalo sa v strednom pásme. Puk už majú domáci a pokúšajú sa znova dostať pred bránu Dinama.

56:10
    Medveščak ponúknutú možnosť nevyužil. Znova sa však tlačili dopredu a zastavil ich ofsajd.

55:45
    Hostia v plnom počte.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 10. St.Pierre (Popovic), 28. Hutchinson, 33. Leino – 18. Karpov (Karsums), 18. Babenko (Kokarev), 39. Karpov (Karsums), 63. Daugavins

KHL Medveščak Záhreb: C.Heeter(M.Owuya)- V.Leino, P.Pelletier, M.Flood, S.Morrisonn, M.St.Pierre- B.Segal, S.Martinovic, J.Wright, M.Carle, K.McLean- M.Popovic, B.Thomas, A.Hutchinson, P.Bjorkstrand, E.Hedberg- G.Kinrade, M.Glumac, A.Murray, N.Perkovich
    Dynamo Moskva: A.Lazushin(A.Sharyšenkov)- K.Volkov, K.Daugavins, M.Pestuško, M.Robinson, D.Višnevsky- A.Cvetkov, M.Karsums, J.Jalasvaara, M.Solovyov, M.Karpov- N.Zherdev, A.Terešenko, G.Koryagin, M.Majorov, A.Mironov- S.Soin, J.Babenko, D.Kokarev, A.Osipov, V.Bryukvin