CSKA Moskva – Novgorod 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Jaroslavľ 3:0 (kon.) | A. Mytišči – Viťaz 3:1 (kon.)
Riga – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Záhreb – D. Moskva 3:4 (po pr.) | HC Slovan – Soči 3:5 (kon.)
Atlant Mytišči
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Štvrtok 15.01.2015, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Sledovali sme zaujímavý zápas v ktorom sme videli rôzne tretiny. Kým v prvej boli jednoznačne lepší hosťujúci hráči, v druhej tretine sa však domáci osmelili a rozhodli tento zápas a treba uznať, že zaslúžene. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok večera. (19:44:08)

60:00

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

58:50
    Hostia stále neodvolali Sateriho a tak sa im zisk bodov v tomto zápase vzďaluje.

58:00
    Posledné 2 minúty tretej tretiny.

57:58
    Domáci vyhrali buly a poslali puk do tretiny hostí.

57:14
    Oddychový čas domáceho mužstva.

56:32
    Domáci sú pod veľkým tlakom! Nič iné im nezostávalo tak vyhodili puk cez všetky čiary.

55:47
    Hostia poslali puk na domácu bránu! Tesne pred Engrenom puk tečoval Soloduchin puk tesne minula bránu domácich!

55:05
    Potapov z nenápadnej akcie ohrozil Sateriho, ten však drží hostí v hre o body.

53:45
    Tsyganov sa pekne preklučkoval pred domácu bránu, jeho strela však bola zblokovaná na ochrannú sieť.

52:47
    Medzi kruhmi sa dostal k puku Yakubov a vypálil na Engrena! Jeho strelu však domáci golman chytá!

51:59
    Domáci vybojovali čierne čudo a vyhodili puk až za bránu Sateriho.

51:23
    Víťaz kombinuje v tretine, ale Engren je pozorný a a puky chytá.

50:48
    Taratuchin dostáva 2 minúty za držanie. Hostia majú šancu na zníženie.

50:11
    Hostia sa nemôžu dostať k záverečnému tlaku, domáci sa trošku stiahli a bránia svoj náskok.

49:20
    Robert Kousal sa pekne predral do tretiny hostí, ale bohužiaľ bol v pásme skôr ako puk, tak bol z toho ofsajd.

48:59
    Vyglazov sa nahrnul pred Engrena, ale jeho strela nebola prudká a tak ju Engren chytil.

48:01
    Hostia sa dobre bránia, ale domácim to nevadí, vyhrávajú o dva góly a môžu hrať v pohode.

Lissko

Góly a asistencie: 4. Yarullin (Šmejlov), 28. Potapov (Šmejlov, Soshnikov), 37. Šmejlov (Yarullin, Soshnikov) – 38. Kousal (Kempe)

Atlant Mytišči: Engren (Atemyev) – Korobov(A), Gilroy, Potapov, Soshnikov, Shmelyov – Novopashin, Sorokin, Yunkov, Chernov, Bodrov – Tyulyapkin(C), Yarullin, Kozlov, Taratukhin(A), Levitsky – Babchuk, Jakimovs, Khlopotov, Leschenko, Yashin
    Viťaz Moskovská oblasť: Sateri (Lisutin) – Semenov, Porseland, Kousal, Kempe, Afinogenov(C) – Seleznyov Berdyukov, Kucheryavenko, Solodubin(A), Korolyov – Grebeshkov(A), Kudinov, Tsyganov, Shitikov, Yakubov – Vashenko, Mamin, Vyglazov, Makeyev, Ivanov

Rozhodca: Olenin, Ravodin – Minor, Medvedev