Good Angels Košice – Galatasaray 59:50 (kon.) | Fenerbahce Istanbul – BK IMOS Brno 79:54 (kon.)
Fenerbahce Istanbul
79:54 (14:18, 39:33, 53:45)
BK IMOS Brno
cz Streda 14.01.2015, 19:00 • Metro Energy Sports Hall, Istanbul • Euroliga - ženy

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (20:33:59)
    Krátka fotoreportáž z utkání:

Ačkoli BK IMOS prohrával po třech čtvrtinách jen o osm bodů, poslední část prostě dost pokazil. Vsítil totiž za těchto 10 minut čistého času jen devět bodů, zatímco soupeř celkem dvacet šest. V Istanbulu tak Brno na půdě Fenerbahce prohrálo nakonec podle předpokladů výrazným rozdílem, konkrétněji o 25 bodů. Metro Energy Sports Hall může slavit vítězství a udržení první příčky ve skupině. Nejlepší hráčkou zápasu byla jednoznačně Španělka Astou Ndourová, která si připsala hned 30 bodů. Hindráková za hosty zaznamenala bodů dvacet.

40:00
    Konec zápasu. (79:54)

39:10
    Zřejmě poslední úspěšnou střelkyní tohoto duelu bude Cakirová, která se trefila za dva body. (79:54)

39:01
    Ještě jedno střídání v týmu BK IMOS. Jalcová je stažená ze hry, Křivánková místo ní nastupuje zpátky. (77:54)

39:01
    Oddechový čas pro hosty. (77:54)

39:01
    Ndourová proměnila oba dva trestné hody a připsala si na své konto 30. bod v tomto utkání. Dneska má tahle Španělka velkou fazónu. (77:54)

39:01
    Stejskalová má v tomhle zápase odpracováno, na poslední minutu se poprvé do hry podívá Vojtíková. (75:54)

37:53
    Hindráková a její jubilejní dvacátý bod v tomto klání. Zmírnila tak rozdíl mezi oběma týmy na 21 bodů. (75:54)

37:22
    Šoukalová a Křivánková si šly odpočinout, na jejich místa přišly čerstvé síly v podobě Kašpárkové a Hindrákové. (75:54)

36:51
    Tři minuty před koncem proměnila za tři body také Köksalová. Byly to pro ní vůbec první tři body v utkání. (75:52)

36:15
    Canitezová se z hranice šestky nezmýlila ani napodruhé. (72:52)

36:15
    Canitezová proměnila trestný hod. Náskok Fenerbahce tak navýšila na rozdíl devatenácti bodů. (71:52)

35:42
    Cakirová se nyní prosadila střelbou z dvoubodové hranice. (70:52)

34:45
    Oddechový čas pro hosty. (68:52)

34:45
    Hádejte, kdo zaznamenal další dvojku. Ano, byla to znovu nezastavitelná Ndourová. (68:52)

33:29
    Píšeme stejnou pohádku... Ndourová a její 26. bod v zápase. Tahle Španělka je zatím hlavní postavou tohoto utkání. (66:52)

33:01
    Dvojité střídání na straně Brna. Hindráková s Kašpárkovou si odpočinou, na jejich místo přišly poprvé také Šoukalová a Křivánková. (66:52)