75:67 (16:19, 33:31, 54:50)
ERA Basketball Nymburk
cz Streda 14.01.2015, 17:00 • Basket Hall, Kazaň • Európsky pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:43:27)

Dvě vteřiny před koncem dává ještě "trojku" hostující Vojtěch Hruban, ale to je definitivně to poslední, co dnes Nymburk na palubovce Kazaně předvedl. Domácí potvrdili roli favorita, byť jejich nasazení asi nebylo takové, jaké jsme od UNICS očekávali, i tak si ale došli pro důležité vítězství. Pro českého mistra je to tak druhá porážka ve druhém zápase další fáze Eurocupu.

40:00
    Konec zápasu. (75:67)

39:54
    Šest vteřin před koncem ještě domácí Jerrells zvyšuje náskok Kazaně. (75:64)

39:09
    Oddechový čas pro hosty. (73:64)

38:42
    V samém závěru čtvrté čtvrtiny dává trestný hod hostující Darius Washington. (71:63)

38:20
    Na koš Jamese Whita odpověděl stejnou mincí i hostující Darius Washington. (71:62)

37:10
    Oba týmy se prosazují, domácí si i nadále udržují náskok. (69:60)

36:34
    Dairus Washington proměňuje dva trestné hody. (67:58)

36:20
    To je zlé z pohledu hostů, domácí Sergej Bykov dává také za tři body a domácí vedou již o jedenáct bodů. (67:56)

35:43
    Kostat Kaimakoglu dává "trojku" a domácí opět vedou o osm bodů! (64:56)

35:04
    Ale je tu faul Washingtona, domácí mají k dispozici dva trestné hody. (60:56)

34:33
    Keith Langford nedal a z protiútoku dává Pavel Houska další koš, hosté prohrávají již "pouze" o čtyři body! (60:56)

33:52
    Dairus Washington konečně přetrhl smolnou bezbodovou sérii. (60:54)

33:10
    Nymburk nyní ztrácí velké množství míčů, nedaří se ani střelba, domácí si jdou pro vítězství. (60:52)

32:52
    Oddechový čas pro hosty. (59:52)

31:04
    Nymburk snižuje díky dvěma proměněným trestným hodům, prosadil se Darius Washington. (57:52)

30:30
    Lépe domácí do této části zápasu vstoupit nemohli, než úspěšnou "trojkou", jejímž autorem je Sergej Bykov! (57:50)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (54:50)

A čtyřbodový náskok si domácí ponesou i do poslední čtvrtiny, šance Nymburku na body ale stále žije!

Martin Dvořák

UNICS Kazaň: White, Langford, Ponkašov, Bykov, Lichodej, Panin, Sanikidze, Gubanov, Sokolov, Kaimakoglu, Antipov, Jerrells
    ERA Basketball Nymburk: Benda, Raivio, Washington, Hruban, Houska, Simmons, Bartoň, Bennett, Burns, Kříž, Stutz, Pomikálek

Rozhodca: Zamojski (POL), Radojković (CRO) a Jasmina (SRB)
    Štvrtiny: 16:19, 17:12, 21:19, 21:17