Hokejová Liga mistrů (13. ledna 2015) (kon.)
Hokejová Liga mistrů (13. ledna 2015)

cz Utorok 13.01.2015, 17:00Hokejová Liga Majstrov

Odvety jsou naplánovány na úterý 20. ledna a samozřejmě je budete moct sledovat prostřednictvím onlajnů. Z mé strany je to pro dnešní dlouhý hokejový večer vše, loučím se s vámi, přeji dobrou noc a někdy zase na počtenou! (22:58:43)

Skellefteå – Luleå 2:2

Branky a nahrávky: 35. A. Lindholm (Andersson, Schremp), 44. Zackrisson – 2. Bryggman (Hjelm, Jonsson), 59. Näkyvä (Granström)

Frölunda – Kärpät Oulu 4:2

Branky a nahrávky: 1. Görtz (Fälth, Wikstrand), 29. Figren (Nyberg, Johansson), 33. Fälth (Wikstrand, Johnson), 39. Blidh (Janmark, Görtz) – 3. Junttila (Kemppainen), 52. Pyörälä (Nutivaara)

21:54
    Je dobojováno, Frölunda vybojovala vítězství 4:2, do odvety tak švédský tým půjde z lepší výchozí pozice než Oulu.

22:41
    Čas 51:30 a nádherná kombinace hostí, Kärpät snižuje na 2:4! Pyörälä se Spangem vykombinovali defenzívu Indiánů, přičemž druhý jmenovaný poté překonal Johanssona.

22:35
    Do konce zápasu Frölunda – Kärpät zbývá deset minut, domácí žádné drama nepřipouštějí a pevně drží otěže utkání ve vlastních rukou.

22:16
    V Göteborgu už se hraje, ve 43. minutě svítí na kostce skóre 4:1. Nadechne se Oulu k obratu, který by byl v současné chvíli roven zázraku, či si alespoň vybudují silnější pozici do odvety, nebo Frölunda dokráčí k jednoznačnému vítězství? Další minuty napoví, tak buďte u toho!

22:05
    Po čtyřiceti odehraných minutách – a minimálně čtyřiceti pročekaných minutách – je v zápase Frölunda – Oulu platný stav 4:1 pro domácí Indiány.

22:03
    Razítko na předešlé konstatování dal Anton Blidh – Frölunda tak těsně před koncem druhé třetiny vede už 4:1!

21:51
    Frölunda zvyšuje svůj náskok na 3:1! Ranou od modré nedal Karhunenovi šanci Elias Fälth.

21:44
    Na ledě Frölundy už se znovu hraje a domácí Indiáni přebírají iniciativu, Karhunen se musí cítit jako na střelnici, puky kolem něj létají jako rány ze samopalu. Ra-ta-ta-ta.

21:38
    V Göteborgu už se oba celky rozbruslují, vypadá to nadějně!

21:36

První vzájemný duel dopadl smírně, o postupujícím do finále se tak rozhodne až v odvetném utkání na ledě Luley., které se bude konat příští úterý – přesně za týden.

21:29
    Gól! Hrdinou Luley je Kristian Näkyvä, jenž vymetl šibenici Svenssonovy svatyně v čase 58:56, a vyrovnal tak na 2:2!

21:22
    Do konce základní hrací doby zbývá v utkání Skellefteå – Luleå zbývá něco přes minutu! Ve Frölundě už se mezitím pouze čeká, než vrstva nově vytvořeného ledu dostatečně zamrzne.