NJ Devils – Buffalo 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Tampa Bay 2:4 (kon.)
Nashville – Carolina 3:2 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:4 (po pr.) | Chicago – Colorado 0:2 (kon.)
Dallas – Columbus 2:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 0:6 (kon.) | Edmonton – Detroit 2:4 (kon.)
Vancouver – NY Islanders 3:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Philadelphia Flyers
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Ottawa Senators
cz Streda 07.01.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mě je to vše, těm, co vstávají přeji dobré ráno a nám ostatním příjemný spánek. (04:03:56)

3. Wayne Simmonds (PHI) 1+0+rozhodující sam.nájezd

Je za námi velmi opatrné a především defenzivní utkání, ve kterém nakonec získali dva body domácí Flyers. Wayne Simmonds totiž po vyrovnávací brance proměnil i rozhodující nájezd a Ottawa tak odjíždí "pouze" s jedním bodem.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
    Autorem vítězné branky je WAYNE SIMMONDS.
    Vítězný nájezd

5. séria
    2:1
    Simmonds zvolil podobně jako Giroux pomalý nájezd, rozhodil Andersona a o tyčku s menší dávkou štěstí procpal kotouč do brány.

5. séria
    1:1
    Erik Karlsson zkusil kulišárnu, ale zastavil ho beton Masona.

4. séria
    1:1
    Nikomu se nějak nechce do kliček, Schenn trefil betony Andersona.

4. séria
    1:1
    Mike Hoffman mířil mezi Masonovy betony a ani on neuspěl.

3. séria
    1:1
    Velká smůla pro domácí. Rychlá klička a střela Couturiera znamenaly tyčku.

3. séria
    1:1
    I Kyle Turris střílel a vyprášil lapačku Masona.

2. séria
    1:1
    Giroux jel hodně pomalu a svou střelu nenamířil mezi tři tyče.

2. séria
    1:1
    Bobby Ryan zkusil forhendovou kličku, ale Steve Mason zasáhl vyrážečkou.

1. séria
    1:1
    Na druhé straně byl rovněž úspěšný Voráček, který se trefil mezi Andersonovy betony.

1. séria
    0:1
    Mika Zibanejad jako první uspěl přesnou střelou a Ottawa jde do vedení.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení plné šancí je také za námi a na řadu přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Na levé straně rozjetý Schenn svou střelou nepochodil stejně jako Pageau na druhé straně a prodloužení je u konce.

64:28
    Další šance Ottawy, ale i proti této střele se vytáhl připravený Steve Mason!

64:01
    Na druhé straně zatápěl hostům opět Voráček se svými spoluhráči, ale i Anderson byl pozorný a betonem vytěsnil Del Zottovu ránu.

63:33
    Erik Karlsson měl po špatné rozehrávce na holi rozhodující gól, ale jeho svižnou ránu zlikvidoval skvělým zákrokem Mason!

63:23
    Další útok domácích zastavil ofsajd.

63:02
    Grossman se odhodlal k výletu do pásma Senátorů, ale tam zřejmě inkasoval menší sekeru a přišel o kotouč.

62:46
    Puk je v hledišti a rozhodčí pochopitelně přerušuje hru.

62:22
    Zhruba v polovině prodloužení se konečně i domácí dostali do útočného pásma, ale střela mířící na Andersona byla sražena do rohu.

61:41
    Pěkný kolotoč předváděli hosté, ale Turrisovy vyšívačky k ohrožení Masonovy brány nevedly.

60:53
    Až teď se hra trochu rozhýbala a hosté sevřeli čtveřici Flyers. Ryanova střela se zastavila na hranici brankoviště.

60:25
    Ani jeden z týmů se zatím nedostal ke střele, prodloužení po půl minutě bez šancí.

60:01

Ve třetí třetině jsme se konečně dočkali branek, ale prodloužení se týmy i přesto nevyhnou. Jako první se prosadil po pěkné akci Mike Hoffman, ale již za dvě minuty dokázal v přesilovce srovnat Simmonds. Stav utkání je tak 1:1 a nás čeká dalších pět minut hry a poté případné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:37
    Na pravé straně byl rozjetý Cody Ceci, který dostal puk a jeho následná střela proletěla mezi rukou a tělem Masona vedle brány.

59:25
    Rychlou střelu od mantinelu tečoval Schenn mimo.

58:56
    Individuálně se snažil nastalou situaci vyřešit Jakub Voráček, ale Ceci si ho pohlídal.

58:17
    Zibanejad opět dokázal dovést puk až k bráně Masona a tentokrát i vystřelit. Rána švédského útočníka nebyla přesná.

58:11
    Spíše takové propagační střely teď zaměstnávají Craiga Andersona, ale jak se říká, není ranky, není branky.

57:57
    Pageau nebyl tak úspěšný jako před chvílí Zibanejad a přes modrou čáru se vůbec nedostal. Střela Michael Raffla byla tečována vysoko nad.

57:27
    Mika Zibanejad získal pásmo Letců pro Ottawu, ale právě po jeho kontaktu s Masonem je hra přerušena.

56:47
    Rychlého přechodu do útočného pásma se snažil využít Bellemare, ale jeho střelu ztlumil Anderson v náruči.

56:30
    Po ztrátě Sens letěla na Andersona okamžitě střela od modré, která nebyla přesná, ale pak se k puku dostal Voráček. Český útočník měl kolem sebe hned čtyři hráče Ottawy a neměl šanci uspět.

56:07
    Jedovatou a hlavně skrytou střelu vyslal na Masona Erik Karlsson, který se vydal na jeden ze svých útočných výletů, a domácí brankář vyrazil puk jen do ochranné sítě.

55:11
    Dvakrát tvrdě pálil MacArthur, ale jeho první pokus trefil padajícího Simmondse a druhým otestoval jen tvrdost mantinelů za bránou.

54:53
    Turris vybojoval puk za vlastní bránou a už chvátá na druhou stranu.

54:36
    Je opravdu úžasné jak lehce dokáže první pětka Philadelphie vyprodukovat šanci. Schenn naprosto bez problémů přejel útočnou modrou, předal puk Voráčkovi a ten prudkou přihrávkou našel Claudea Girouxe, který pálil z první do protipohybu Andersona. Brankář Sens nechal za tělem lapačku a našel v ní kotouč.

53:24
    Zaváhání domácích se snažil využít Bobby Ryan, který se zadarmo dostal k puku, ale přihrávka na najíždějícího spoluhráče mu umožněna nebyla a střelu z úhlu si pohlídal Mason. Následně Ryan schytal sekeru do prstu, kterou hodně ztěžka rozdýchává na střídačce.

52:51
    Hodně sporný souboj byl k vidění za domácí bránou, ale hlavní rozhodčí nebude vylučovat i přes pád MacArthura.

52:01
    Flyers se však po vstřelené brance dostali do lehkého útlumu a na Masona míří jedna střela za druhou. Zatím domácí gólman odolává.

51:47
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí nejdřív měli obrovskou šanci po rychlém brejku, který zakončoval Laughton. Anderson vytáhl skvělý zákrok ramenem a na druhé straně nedokázal Pageau ani Condra dostrkat puk za rozhozeného Masona, který se stačil zmátořit a zastavit puk před brankovou čárou!

50:50
    Tak to hosty může mrzet! Chiasson s MacArthurem si tentokrát vyměnili pozice, Clarke MacArthur pálil z mezikruží, ale nikým neatakován trefil jen lapačku Steveho Masona.

50:32
    Do útočného pásma zavezl puk MacArthur, přenechal jej Chiassonovi , ale ten od mantinelu nezamířil přesně.

50:03
    Po brance Simmondse začínáme prakticky od nuly a je tady posledních deset minut základní hrací doby. uvidíme, zda se podaří jednomu z týmu urvat vítězství na svou stranu.
    Wayne SIMMONDS - 1:1

48:59
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Něco málo přes dvě minuty se radovali hosté z vedení a je vyrovnáno! Hned po vyhraném buly se domácí usadili v pásmu, Giroux poslal puk k bráně na WAYNE SIMMONDSE, který se bleskově otočil a s trochou štěstí dostal puk za záda Craiga Andersona. Asistence: Claude Giroux, Mark Streit

48:51
    Clarke MacArthur (OTT) – 2 min za hákování

48:51
    Rychlý protiútok Flyers řešil Voráček přihrávkou na z druhé vlny najíždějícího Schenna, který by mohl pálit z dobré pozice nebýt Clarkea MacArthura. Ten ho totiž zahákoval a půjde na trestnou lavici.

48:01
    Hodně špatnou rozehrávku Andersona zachytili domácí a Coouturier už už mířil do odkryté branky. Anderson se však stačil vrátit a zasáhnout.
    Mike HOFFMAN - 0:1

46:36
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Konečně! Na obou stranách jsme nejdříve viděli neúspěšné pokusy o zakončení a následně se k puku dostal MIKE HOFFMAN, který se od modré protáhl až před Masona a pod jeho betony dostal puk za brankovou čáru. Nutno říci, že přechod modré čáry byl hodně na hraně, ne-li za ní. Asistence: Jared Cowen

45:46
    Raffl skvěle předvídal Turrisovu přihrávku na MacArthura, zachytil puk a bez rozpaků jej vyhodil pryč z vlastního pásma.

44:59
    Steve Mason jen vyrazil puk před sebe, ale následně se dokázal dostatečně roztáhnout tak, aby Turris neměl prostor na zasunutí puku za jeho beton do brány.

44:19
    Dvakrát dokázali vystřelit hosté na bránu Masona, ale v obou případech byl brankář Flyers úplně bez práce.

43:53
    Scott Laughton (PHI) se provinil nedovoleným bráněném a už jede na lavici hanby.

43:53
    Po buly u Masona místo střely přihrával Karlsson najíždějícímu spoluhráči, ale ten se k puku nedostal. Na druhé straně zastavil Simmondse ofsajd.

43:18
    Po zákroku Steveho Masona se strhla mezi Michálkem a Del Zottem menší strkanice, z které však nevyplynulo nic většího.

42:45
    Voráčkova pětka je zřejmě jediná, která si dokáže vypracovat nějako tlak. Právě český útočník teď našel Claudea Girouxe, ale ten svou pohotovou střelu nenamířil mezi tři tyče. Každopádně to byla velmi dobrá příležitost ke skórování.

42:22
    Další nepřesnost, tentokrát na straně hostů a je z toho zakázané uvolnění.

41:52
    Zatím to na příliš velkou změnu ve hře nevypadá, Letce zastavuje ofsajd.

41:42
    Až nyní to z hostů vyzkoušel Pageau, nicméně jeho bekhendové plácnutí nezpůsobilo brankáři Philadelphie potíže.

40:58
    Na druhé straně se pro změnu hostů nepovedlo vyslat jakoukoliv střelu či ránu, která by směřovala na Masona.

40:35
    Aktivněji do třetí třetiny vstoupili domácí borci, ale Couturierovu střelu celkem v pohodě pokryl Anderson.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:01.

Dvě třetiny utkání jsou fuč a my stále čekáme na první branku. I v této části se jen potvrdila slova o tom, že týmy výborně brání a když už se dostanou ke střele, tak minou. Doufejme, že do třetí třetiny vstoupí týmy jako vyměněné a my se nějakých branek dočkáme.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:46
    Po Turrisově vítězném buly pálil Wiercioch a jeho střela donutila Masona předvést nelehký zákrok. Brankář Flyers toho moc neviděl, ale přeci jenom situaci zvládl.

39:44
    Z velkého úhlu a navíc přes obránce zkoušel štěstí Michálek, ale toto zakončení snad ani nemohlo uspět.

39:20
    Další nepřesnou střelou se prezentovali hráči Flyers a následně jim je odpískán ofsajd.

38:56
    Hodně nepřesnou přihrávkou na modrou se domácí vyhnali až do vlastního pásma.

38:15
    Výbornou práci předvedl Stone, kterého doplnil Turris a poslední sekundy oslabení Senátorů jsou pryč.

37:33
    Milan Michálek mohl jít jeden na jednoho a případně ohrozit Masona, ale místo toho zvolil možnost střídání.

36:56
    Přesilové hry Philadelphie dnes opravdu nejsou oslnivé a nyní je z toho dokonce zakázané uvolnění domácího celku.

36:34
    Po trochu rozvážné a pomalé rozehrávce domácí poslali puk Girouxovi do jízdy a ten dělovkou prověřil Andersona.

36:15
    Jared Cowen (OTT) si sice o tomto rozhodnutí myslí své, ale na vyloučení za držení nic nezmění. Přesilová hra pro Flyers.

36:05
    MacDonald se po návratu z trestné lavice okamžitě zapojil do akce Philadelphie a Anderson musel máchnout lapačkou pro střelu Michaela Raffla.

35:59

35:51
    Za osm sekund se vrátí vyloučený MacDonald a puk je po sražené střele od modré čáry v ochranné síti.

34:54
    Tak to byla nádherná kombinace Sens. Puk šel hodně rychle z hole na hůl a po kombinaci po ose Turris-Stone střílel z první MacArthur. Mason zasáhl ramenem.

34:20
    Hned po přejetí útočné modré čáry hosté ztratili puk a ten letí až k Andersonovi.

33:59
    Převahu domácích nyní přeruší vyloučení Andrewa MacDonalda (PHI), který jde na trestnou lavici za nedovolené bránění.

33:52
    Kuba Voráček měl opět dvě hodně dobré střely, ale znovu narazil na výborně chytajícího Craiga Andersona.

33:36
    Hosté se vůbec nemohou dostat z vlastního pásma a Voráčkova pětka je nebezpečně točí!

32:40
    Lehce nejistý zákrok teď předvedl Mason, ale obránci mu pomohli a Flyers dostali puk do bezpečí.

31:56
    Ihned po přechodu do útočného pásma to zkoušel bekhendem Raffl, ale puk z jeho hole zamířil poměrně dost vedle brány.

31:44
    Útočné choutky Senátorů nejdříve zastavila obrana Flyers a další pokus přerušil čárový rozhodčí kvůli ofsajdu.

30:43
    Nyní už se ale Voráček vymotal zpoza brány před Andersona, jenže následně nedokázal zasunout puk do brány a zamířil vedle!

30:18
    Kombinace první pětky Philadelphie tentokrát nebyla úspěšná a Anderson může být vklidu.

29:56
    Po hodně divoké části plné šancí domácí zastavuje zakázané uvolnění.

28:37
    Další šance! Jakub Voráček střílel pohotově z levého kruhu, ale ani on nevyzrál na Craiga Andersona, který zasáhl svým betonem.

28:20
    Na obou stranách teď byly k vidění výborné šance! Před Andersonem se nejdříve zjevil osamocený hráč domácích, kterého brankář Ottawy vychytal a na druhé straně řešil rychlý brejk a střelu MacArthura skvělým zákrokem Mason!

27:12
    Po krátké přestávce se do šance dostal Mika Zibanejad, ale jeho zakončení bylo přeci jenom z úhlu a Mason je dostatečně kvalitním gólman na to, aby tento pokus zlikvidoval.

26:48
    Tvrdá rána od modré čáry zaměstnala Andersona, který toho přes clonící hráče vskutku moc neviděl.

25:55
    Rychlý brejk měla k dispozici dvojice MacArthur-Turris, ale přihrávka Turrise do brankoviště nenašla hůl pokrytého Clarkea MacArthura.

25:28
    Mason má puk opět v lapačce, tentokrát zastavil střelu od modré čáry.

25:19
    Do velmi slibné příležitosti se dostal po špatné domluvě domácích Kyle Turris, který nepokrytý střílel z levého kruhu. I on však zamířil jen do brankáře.

25:12
    Karlsson vyslal nepřesnou střelu, ale hosté pokračovali v pobytu v útočném pásmu a nakonec donutili Masona přikrýt kotouč.

24:40
    Kotouč se proletěl do hlediště a vhazovat se bude u brány Craiga Andersona.

24:19
    Tak možná tento impuls zabere. V krátké hrací době si totiž jak Anderson tak Mason připsali nějaké ty zákroky a především přesun kotouče z jedné strany na druhou byl opravdu velmi rychlý.

23:44
    Wayne Simmond (PHI) s Colinem Greeningem (OTT) se snaží změnit dosavadní nudnou hru rvačkou. Nutno říci, že to byla opravdu pěkná podívaná. Simmonds měl zpočátku jasnou převahu, ale poté několikrát přesně udeřil i Greening. Na ledě však jako první skončil hostující hráč. Oba kohouti pochopitelně míří na trestnou lavici.

22:46
    Mike Hoffman se snažil prosadit proti jednomu z obránců Flyers. Útočník Ottawy zaznamenal neúspěch a přišel o puk.

22:09
    Elitní formace hostujícího celku dokázala kombinovat s pukem v útočném pásmu, ale kotouč se pohyboval jen podél mantinelu a odtud nebezpečí pro Masonovu branku opravdu nehrozilo.

21:33

21:09
    Domácím se zatím přesilové hry dnes nedaří. Již podruhé je puk ve středním pásmu a Flers musí dobývat pásmo Senátorů nanovo.

20:23
    Voráček zavezl puk do útočného pásma a Flyers pokračují v přesilovce z první třetiny.

20:01

Máme za sebou první třetinu a stav utkání je 0:0. Zápas je zatím spíše hodně bojovný a týmy velmi dobře brání. I díky tomu jsme v první třetině viděli jen 16 střel (7-9) a žádný gól. Uvidíme, s čím přijdou týmy do druhé třetiny, která začne zhruba ve 2:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:45
    Ve vlastním oslabení měl v plánu ohrozit Masona Pageau, ale klička mu nevyšla a branku v této třetině zřejmě neuvidíme.

19:33
    V poslední minutě úvodní třetiny je ještě vyloučen David Legwand (OTT), který se provinil podražením.

18:37
    Týmy zatím opravdu velmi dobře brání a soupeř se těžko dostává do gólových pozic. Za chvíli se bude hrát poslední minuta první třetiny a stav utkání je stále bezbrankový.

18:02
    Vypadalo to na zakázané uvolnění, ale vhazovat se bude pro mě z neznámých důvodů ve středním pásmu.

17:27
    Další střelecký pokus má na svědomí Schenn, ale ten Andersona k zákroku nedonutil.

17:08
    Na konci oslabení se do přečíslení dvou na jednoho dostali domácí, Bellemare vše řešil střelou a Anderson puk vytáhl ramenem nad bránu.

16:38
    Milan Michálek se ihned zapojil do kombinace Ottawy, ale přihrávka přes celou šíři hřiště byla příliš prudká a český útočník ji nedokázal nasměrovat do brány.

16:25
    S návratem Michálka na led rychle střílel Karlsson, ale Mason byl opět připraven.

15:37
    Ke střele z dobré pozice se dostal jeden z hostujících borců, ale puk mířil vedle.

15:08
    Jakub Voráček (PHI) teď vůbec neustál souboj s Grybou, snažil se ho knokautovat svižnou levou a sudí jej proto svižně posílají na trestnou lavici za hrubost.

14:50
    Domácí zatím nepotvrzují pověst nejlepšího týmu v přesilovkách a puk již podruhé letí k Masonovi.

14:28
    Chris Phillips hned po vyhraném vhazování poslal kotouč na střídačky a buly u Andersona se tak bude opakovat.

14:25
    Už to vypadalo, že Milanu Michálkovi (OTT) projde tento sporný zákrok, ale nakonec jej hlavní rozhodčí vylučuje za držení.

13:51
    Hodně štiplavou střelu vyslal z úhlu Schultz a Anderson puk jen vyrazil do brankoviště před sebe. Odtud jej však pryč odpálili obránci Sens.

13:43
    Domácí se snažili využít rozhozené obrany Senátorů, ve které navíc chyběl Karlsson, ale to by je nesměl zastavit ofsajd.

13:08
    Po Legwandově střele z pravého kruhu domácí vyhazují jen na icing.

12:54
    Ze souboje šesti hráčů u mantinelu vyšli jako vítězové hosté, puk se dostal na modrou ke Condrovi, jenže ten trefil jen prvního hráče Flyers před sebou.

12:04
    Do úniku se mohl dostat Milan Michálek, ale českého útočníka bohužel pro Ottawu zklamalo zpracování.

11:33
    Wiercioch nic závratného nevymýšlel, obloučkem hodil puk do středního pásma a připraví se na další útok Flyers.

10:45
    Po komerční přestávce a úpravě ledu je hra opět v plném proudu, ale zatím k žádné další střele nedošlo.

10:07
    Čtvrtá pětka Sens si dokázala vytvořit tlak v útočném pásmu, ale vyplynul z toho jen pátý zákrok Masona v zápase.

09:45
    Dva tvrdé souboje ustál Milan Michálek a i díky tomu, poté střílel z mezikruží Chiasson a jeho svižná rána se otřela o tyčku!

09:24
    Alex Chiasson se sice snažil seč mu síly a hlavně nohy stačily, ale zakázanému uvolnění Ottawy nezabránil.

08:53

08:46
    Přesilovka je téměř u konce a až nyní přišla druhá střela Senátorů. Mason bez problémů zasáhl.

08:01
    Zády k brance se na brankovišti cosi snažil vymyslet Chiasson, ale puk se dostal pouze zpět ke Karlssonovi na modrou a ten jej následně ztratil.

07:25
    Zatím jedinou střelu na Masona vyslal v přesilovce Karlsson, ale ta přesná nebyla. Domácí vyhazují.

07:02
    Hosté se ihned usazují v pásmu, k ohrožení Masonovy branky zatím nedošlo.

06:53
    Je tady první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici jde Wayne Simmonds (PHI), který odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

06:35
    Hosté nyní velmi dobře kombinovali v útočném pásmu a ke střele se dostal Erik Karlsson. Ten zaznamenal vůbec první střelu do prostoru branky a Mason má první zásah, který byl docela efektivní.

05:47
    Opět to byl Del Zotto, který zkoušel štěstí, ale opět byl v tomto mini souboji úspěšnější Anderson.

05:22
    Velký provoz byl teď před Andersonem a Giroux pravděpodobně tečoval střelu Del Zotta od modré. Anderson nechal beton na ledě a zastavil puk.

04:49
    Za vlastní bránou převzal kotouč Mike Hoffman, nabral velkou rychlost a zavezl jej do pásma Philadelhpie. Následně si však hosté neporozuměli a bude se jen vhazovat ve středním pásmu.

03:42
    Clarke MacArthur dostal dvakrát puk mezi kruhy, ale v obou případech byl výborně bráněn a nemohl zakončit.

03:14
    Po delší době se dostali do útočného pásma hosté, ale Turris, který má dobrou formu, nezamířil přesně.

02:54
    R.J.Umberger sice již zvedal ruce nad hlavu, ale dělovka od Grossmanna zacinkala jen na tyč Andersonovy brány!

02:42
    Další přerušení hry po zákroku Andersona, který nyní čelil střele od bočního mantinelu.

02:32
    Lecavalier se dostal ke střele, kterou však zamířil přesně doprostřed brány. Anderson bez problémů zasahuje.

02:16
    Dvakrát od modré zkoušel štěstí Schultz, ale dvakrát šel puk vedle.

02:09
    To však neplatí pro Craiga Andersona, který raději přikryl volný puk v blízkosti jeho brankoviště.

01:35
    Zřejmě tečovaná střela od modré čáry mířila na Masona, ale puk šel nakonec těsně vedle a domácí brankář nemusel zasahovat.

01:23
    Další nepovedená rozehrávka Flyers znamená zakázané uvolnění.

00:54
    Senátoři velmi dobře napadají a domácí pouze odevzdávají puk na hole hostujících obránců.

00:16
    O první ohrožení Masonovy branky se pokusil Erik Karlsson, ale jeho střela byla velmi slabá a k tomu hodně nepřesná.

00:01

Úvodní pětky jsou připraveny, zápas každou chvílí začne.

Podle všech informací by se dnes do sestavy Philadelphie měl vrátit kapitán Calude Giroux. To je výborná zpráva pro Flyers!

Zápas začne tradičně s mírným zpožděním.

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Grossmann, Coburn, Schultz, Del Zotto, MacDonald – Voráček, Giroux, Schenn– Simmonds, Laughton, Raffl – Read, Couturier, Umberger – Bellemare, Lecavalier, VandeVelde

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Wiercioch, Ceci, Cowen, Gryba, Phillips – Stone, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Condra, Legwand, Greening – Chiasson, Pageau, Michálek

Rozhodčí: Francis Charron, Greg Kimmerly – Derek Amell, Tim Nowak.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

12.4.2013 PHI-OTT 1:3

Hosté se po výměně trenéra herně určitě zlepšili, ale i přesto se nachází až na jedenáctém místě Východní konference a to je rozhodně pro tento klub málo.
    Když se podíváme na posledních deset zápasů, tak zjistíme, že se Senátoři opravdu zlepšují a v sedmi z těchto zápasů dokázali bodovat. Velkou zásluhu na tom má probuzení střelců Turrise s Ryanem, kteří v posledních třech zápasech dohromady nasbírali šest branek.
    Naposledy se Ottawa předvedla doma v zápase proti Tampě, ale den po vítězství v Bostoně ztratila vedení 1:0 i 2:1 a prohrála 2:4.

Domácím se letos opravdu vůbec nedaří. Po 39 zápasech se totiž Philadelphia se ziskem 35 bodů utápí na třináctém místě Východní konference a to rozhodně není nic dobrého.
    Letci sice mají ve svých řadách Jakuba Voráčka, který vede produktivitu NHL, a Claudea Girouxe, který je ve sběru kanadských bodů na místě šestém, ale za touto dvojicí je velká propast a dalším je až Wayne Simmonds, který má o 23 bodů méně než Voráček.
    Na domácí led se Flyers vrací po osmi venkovních zápasech, ve kterých získali jen sedm bodů a posledních pět zápasů dokonce prohráli.

Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL, dnes se spolu podíváme na střetnutí, ve kterém Philadelphia Flyers přivítá na svém ledě tým Ottawa Senators. Utkání začíná v 01:00.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 49. Simmonds (Giroux, Streit), rozh. náj. Simmonds – 47. Hoffman (Cowen)